Základní informace

SPORTOVNÍ STŘEDISKO MLÁDEŽE U5-U15

  • oficiální akreditované středisko mládeže FAČR pro 2018-2020 (SpSM OFS)

 

Sportovní Manažer U5-U15

- Luděk Hnát (ludek.hnat@gmail.com / 737-272-405)

- odpovídá za celkový chod střediska a všechny kategorie

 

Sekretář U5-U15:

- Petr Hořínek (svitavy.u5.u15.@gmail.com / 604-237-988)

 

Vedoucí Trenér Sportovního Střediska Mládeže:

Martin Komoň (m.komon@seznam.cz / 736-456-387)

- odpovídá za všechny týmy U5-U15

 

Vedoucí Trenér Přípravek:

- Pavel Brandejs (pavelbrandejs@centrum.cz / 775-653-325)

- odpovídá za všechny přípravkové týmy U8-U11

 

Pro sezónu podzim 2019 - jaro 2020 jsou ročníky do kategorií zařazeny následovně:

U5 – ročník 2015

U6 – ročník 2014

U7 – ročník 2013

U8 – ročník 2012

U9 – ročník 2011

U10 – ročník 2010

U11 – ročník 2009

U12 – ročník 2008

U13 – ročník 2007

U14 – ročník 2006

U15 – ročník 2005

Příští zápas
17. kolo
NE 15.3. 14:00
Pardubičky
-- : --
Pardubičky - Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
16. kolo
SO 7.3. 14:00
UMT Svitavy-Lány
0 : 1
np
Svitavy - Moravany
Diváků: 60
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2019/2020
1.Holice56:2242?X
2.Chrudim B56:2233?X
3.Moravany45:3132?X
4.Luže40:3332?X
5.Lanškroun53:2830?X
6.Třemošnice24:2127?X
7.Heřmanův Městec20:1727?X
8.Litomyšl37:2626?X
9.Moravská Třebová34:2725?X
10.Svitavy40:2723?X
11.Choceň28:4720?X
12.Horní Ředice25:3718?X
13.Česká Třebová20:3816?X
14.Polička20:4713?X
15.Pardubičky21:4911?X
16.Rohovládova Bělá17:646?X
Minulé kolo
16. kolo - SO/NE 07./08.03. 2020
Polička - Třemošnice2 : 0
Litomyšl - Rohovládova Bělá5 : 2
Svitavy - Moravany0 : 1np
Česká Třebová - Horní Ředice1 : 2np
Choceň - Heřmanův Městec0 : 1np
Chrudim B - Holice4 : 2
Moravská Třebová - Lanškroun- : -
Luže - Pardubičky1 : 0
Příští kolo
17. kolo - SO/NE 14./15.03. 2020
Třemošnice - Litomyšl- : -
Rohovládova Bělá - Chrudim B- : -
Holice - Choceň- : -
Heřmanův Městec - Česká Třebová- : -
Horní Ředice - Lanškroun- : -
Luže - Moravská Třebová- : -
Pardubičky - Svitavy- : -
Moravany - Polička- : -
Návštěvnost

TéJé TV
U9 - Ondrášovka cup 2020

U9 - Ondrášovka cup 2020
Adam Svoboda - nejlepší hráč


Příští zápas - B muži
14. kolo I.A třídy
UMT Svitavy-Lány

Svitavy B - Libišany


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Tatenice
2:1 (1:1)


Příspěvky z diskuze
Fery | 22.06. 22:30
"U9 - Ondrášovka cup 2020 ..."
Fery | 22.06. 21:44
"PROMO VIDEO - U9 - Ondrášovka cup 2020 Nádher ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Fanda 110
2. Morava 101
3. Standa 4
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce