Novinky
Zobrazit články z oblasti: , řadit podle: , vzestupně
Pá 09.06.2017, 00:07 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 237x
Pohár OFS smíšených přípravek - Čistá /9.00- 13.00 hod./

SOUPEŘI - Kunčina, Březová n/Svit., Sebranice, Horní Újezd/Morašice, Litomyšl, Čistá - /6 zápasů 2x10 min./

nominace : Chládek Šimon, Chládek Matouš, Přikryl Vojta, Leitner Matěj, Janko Adam, Hořínek Daniel, Fejt Dominik...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 01.06.2017, 22:28 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 227x
Sobota - sraz v 9:00 v Jaroměřicích u Jevíčka

Nominováni: Hnát Jan, Hnát Jakub, Hořínek Daniel, Chládek Šimon, Chládek Matouš, Jonáš Jáchym, Leitner Matěj, Navrátil David, Vavřík Matyáš, Přikryl Vojtěch, Zatočil Jakub
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 25.05.2017, 22:19 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 253x
OKRESNÍ PŘEBOR - Březová n/Svit. 28.5.2017

soupeři - Kunčina, Březová n/Svit. , Janov

nominace : Chládek Šimon, Chládek Matouš, Přikryl Vojta, Hořínek
Daniel, Hoferica Jindřich, Fejt Dominik, Navrátil Davi...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 18.05.2017, 23:22 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 304x
KRAJSKÝ PŘEBOR - LANŠKROUN 20.5. 2017

soupeři - Lanškroun, Choceň, Hlinsko

nominace: Oblouk Samuel, Fejt Dominik, Jonáš Jáchym, Hnát Jakub, Hnát Jan, Flídr
Matěj, Růžička Jan, Stodola Ondřej, Leitner Matěj, Hořínek Daniel, ...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 11.05.2017, 22:49 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 444x
KRAJSKÝ PŘEBOR - SVITAVY 13.5. 2017

soupeři - Choceň, Hlinsko, Mor.Třebová/Ústí nad Orlicí

nominace: Oblouk Samuel, Hoferica Jindřich, Fejt Dominik, Vavřík Matyáš, Jonáš
Jáchym, Hnát Jan, Vaščík Matěj, Flídr Matěj, Janko Adam, Stodola Ondřej, Nedoma Denis, Leitner Matěj,...
diskuze k článku - příspěvků: 1, poslední: 13.05.2017 19:26
 
Čt 04.05.2017, 22:17 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 264x
KRAJSKÝ PŘEBOR - PARDUBICE 6.5. 2017

soupeři - Pardubice "A", Chrudim, Vys. Mýto

nominace: Oblouk Samuel, Hoferica Jindřich, Fejt Dominik, Vavřík Matyáš, Jonáš
Jáchym, Hnát Jakub, Hnát Jan, Vaščík Matěj, Flídr Matěj, Janko Adam,...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 27.04.2017, 21:25 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 293x
r.2007: Flídr Matěj, Hoferica Jindřich, Chládek Matouš, Chládek Šimon, Janko Adam, Přikryl Vojtěch, Vaščík Matěj, Oblouk Samuel

r.2006: Brand Richard, Dvořák Jan, Dvořák Šimon, Veselský Jan, Sabin Vojta...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 20.04.2017, 20:55 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 322x
KP Miniliga Přípravek – Svitavský stadion – sraz v 8:30
Fejt Dominik, Flídr Matěj, Hnát Jakub, Hnát Jan, Jonáš Jáchym, Leitner Matěj, Nedoma Denis, Hořínek Daniel, Růžička Jan, Stodola Ondřej, Vavřík Matyáš, Vaščík Matěj, Oblouk Samue...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
St 12.04.2017, 02:16 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 378x
Nominace na KP PÁTEK 14.4.2017:
Fejt Dominik, Flídr Matěj, Hnát Jakub, Janko Adam, Jonáš Jáchym, Leitner Matěj, Nedoma Denis, Oblouk Samuel, Růžička Jan, Vaščík Matěj, Vavřík Matyáš

Nominace na OP Sobota 15.4.2017...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 06.04.2017, 19:49 - oblast: přípravka U-10 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 377x
Nominace na sobotu 8.4.2017 - krajský přebor /Mor. Třebová/

soupeři : M.T./Ústí nad Orl., Lanškroun, Letohrad

nominováni: Leitner Matěj, Stodola Ondřej, Fejt Dominik, Hnát Jakub, Oblouk Samuel, Vavřík Matyáš, Růžička Jan, Flídr Matěj, Janko Adam, Hoferica Jindřich, Jonáš Jáchy...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 126 - zobrazit: 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-50 | 50-60 | 60-70 | 70-80 | 80-90 | 90-100 | 100-110 | 110-120 | 120-126
Příští zápas
11. kolo
NE 22.10. 15:00
Svitavský stadion
-- : --
TJ Svitavy - Hlinsko
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
10. kolo
SO 14.10. 15:00
Dobříkov
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2017/2018
1.Č. Třebová21:1223?X
2.Slatiňany23:1422?X
3.Holice31:1321?X
4.M. Třebová16:921?X
5.Hlinsko22:1818?X
6.Lanškroun24:1817?X
7.H. Městec20:1817?X
8.Chrudim B22:2315?X
9.Choceň15:1914?X
10.Litomyšl25:1913?X
11.Moravany10:1913?X
12.Polička12:2111?X
13.Žamberk10:1911?X
14.Dobříkov14:2610?X
15.Třemošnice14:209?X
16.TJ Svitavy13:248?X
Střelci
Stav po 10. kole
Minulé kolo
10. kolo - SO/NE 14./15.10. 2017
Třemošnice - Holice2 : 3np
Č. Třebová - Slatiňany3 : 2
Dobříkov - TJ Svitavy3 : 0
M. Třebová - Moravany0 : 1
Lanškroun - Polička1 : 2
Litomyšl - Žamberk1 : 0np
Hlinsko - Choceň2 : 0
H. Městec - Chrudim B0 : 1
Příští kolo
11. kolo - SO/NE 21./22.10. 2017
Holice - Č. Třebová- : -
Chrudim B - M. Třebová- : -
Choceň - H. Městec- : -
Slatiňany - Dobříkov- : -
Žamberk - Třemošnice- : -
Polička - Litomyšl- : -
Moravany - Lanškroun- : -
TJ Svitavy - Hlinsko- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy – Slatiňany 2:2 (PK 4:3)
Sestřih


Svitavy – Polička 1:0 (1:0)
Sestřih


Příští zápas - B muži
11. kolo I.A třídy
So 21.10. 15:00

Svitavy B - Nasavrky


Poslední zápas - B muži
Přelouč - Svitavy B
0:1 (0:1)


Příspěvky z diskuze
Fandasy | 21.10. 19:32
"TJ Svitavy B - Nasavrky 6:O (1:O). Přvapivě, ale z ..."
Petr | 19.10. 07:41
"A odkud jinud by si ti kluci měli šanci Divizi vyz ..."
Tom | 19.10. 07:36
"Zdravím. Odliv hráčů,takhle by to ale mělo fu ..."
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Fortuna SOFICO-CZ, a.s. MŠMT
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Morava 67
2. Fanda 66
3. Standa 65
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

Otevírací doba
Denně od 10:00 do 23:00

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce