Rozpis utkání - A mužstvo (Pardubický přebor)
Zvolte sezónu: a/nebo kolo:
Vyberte tým: Pouze odehrané zápasy?
1. kolo, SO/NE 10./11.08. 2019
TJ Sokol Rohovládova Bělálogo TJ Sokol Rohovládova Bělá

     1

:

4    

logo TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
2. kolo, SO/NE 17./18.08. 2019
TJ Jiskra Litomyšllogo TJ Jiskra Litomyšl

     1

:

2    

logo ŽSK Třemošnice ŽSK Třemošnice
3. kolo, SO/NE 24./25.08. 2019
TJ Sokol Moravanylogo TJ Sokol Moravany

     1

:

2 np

logo TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
4. kolo, SO/NE 31.08./01.09. 2019
TJ Jiskra Litomyšllogo TJ Jiskra Litomyšl

     3

:

0    

logo SK Pardubičky SK Pardubičky
5. kolo, SO/NE 07./08.09. 2019
TJ Luželogo TJ Luže

     4

:

3 np

logo TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
6. kolo, SO/NE 14./15.09. 2019
TJ Jiskra Litomyšllogo TJ Jiskra Litomyšl

     1

:

2 np

logo TJ Svitavy TJ Svitavy
Góly Svitav: 58. David Juřík
91. # na penalty
Sestava domácí: Koukola – Škeřík, Štoudek, Pešek (58. Hašek), Jireček – Urban, Kundera, Kristek, Paclík – Urbanec (72. Folta), Zeman (54. Severa)
Sestava hosté: Jílek – Novák, Vacek, Czehowský, Veselský – Vrabec, Bartoš, Chlup, Válek, Svoboda – Juřík
Diváci: 166
Rozhodčí: Doskočil (Letohrad)
Podrobnosti: ŽK: 1:1
komentář k zápasu
7. kolo, SO/NE 21./22.09. 2019
SK Poličkalogo SK Polička

     1

:

4    

logo TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
8. kolo, SO/NE 28./29.09. 2019
SKP Slovan Moravská Třeboválogo SKP Slovan Moravská Třebová

     1

:

2 np

logo TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
9. kolo, SO/NE 05./06.10. 2019
TJ Jiskra Litomyšllogo TJ Jiskra Litomyšl

     2

:

1 np

logo MFK Chrudim B MFK Chrudim B
10. kolo, SO/NE 12./13.10. 2019
FK Spartak Choceňlogo FK Spartak Choceň

     3

:

2    

logo TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
11. kolo, SO/NE 19./20.10. 2019
TJ Jiskra Litomyšllogo TJ Jiskra Litomyšl

     2

:

1    

logo FK Česká Třebová FK Česká Třebová
12. kolo, SO/NE 26./27.10. 2019
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     3

:

1    

logo TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
13. kolo, SO/NE 02./03.11. 2019
TJ Jiskra Litomyšllogo TJ Jiskra Litomyšl

     3

:

0    

logo FK Horní Ředice FK Horní Ředice
14. kolo, SO/NE 09./10.11. 2019
FK Jiskra Heřmanův Městeclogo FK Jiskra Heřmanův Městec

     1

:

0    

logo TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
15. kolo, SO/NE 16./17.11. 2019
TJ Jiskra Litomyšllogo TJ Jiskra Litomyšl

     2

:

3    

logo SK Holice SK Holice
16. kolo, SO/NE 07./08.03. 2020
TJ Jiskra Litomyšllogo TJ Jiskra Litomyšl

     5

:

2    

logo TJ Sokol Rohovládova Bělá TJ Sokol Rohovládova Bělá
17. kolo, SO/NE 14./15.03. 2020
ŽSK Třemošnicelogo ŽSK Třemošnice

     --

:

--    

logo TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
18. kolo, SO/NE 21./22.03. 2020
TJ Jiskra Litomyšllogo TJ Jiskra Litomyšl

     --

:

--    

logo TJ Sokol Moravany TJ Sokol Moravany
Příští zápas
17. kolo
NE 15.3. 14:00
Pardubičky
-- : --
Pardubičky - Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
16. kolo
SO 7.3. 14:00
UMT Svitavy-Lány
0 : 1
np
Svitavy - Moravany
Diváků: 60
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2019/2020
1.Holice56:2242?X
2.Chrudim B56:2233?X
3.Moravany45:3132?X
4.Luže40:3332?X
5.Lanškroun53:2830?X
6.Třemošnice24:2127?X
7.Heřmanův Městec20:1727?X
8.Litomyšl37:2626?X
9.Moravská Třebová34:2725?X
10.Svitavy40:2723?X
11.Choceň28:4720?X
12.Horní Ředice25:3718?X
13.Česká Třebová20:3816?X
14.Polička20:4713?X
15.Pardubičky21:4911?X
16.Rohovládova Bělá17:646?X
Minulé kolo
16. kolo - SO/NE 07./08.03. 2020
Polička - Třemošnice2 : 0
Litomyšl - Rohovládova Bělá5 : 2
Svitavy - Moravany0 : 1np
Česká Třebová - Horní Ředice1 : 2np
Choceň - Heřmanův Městec0 : 1np
Chrudim B - Holice4 : 2
Moravská Třebová - Lanškroun- : -
Luže - Pardubičky1 : 0
Příští kolo
17. kolo - SO/NE 14./15.03. 2020
Třemošnice - Litomyšl- : -
Rohovládova Bělá - Chrudim B- : -
Holice - Choceň- : -
Heřmanův Městec - Česká Třebová- : -
Horní Ředice - Lanškroun- : -
Luže - Moravská Třebová- : -
Pardubičky - Svitavy- : -
Moravany - Polička- : -
Návštěvnost

TéJé TV
U9 - Ondrášovka cup 2020

U9 - Ondrášovka cup 2020
Adam Svoboda - nejlepší hráč


Příští zápas - B muži
14. kolo I.A třídy
UMT Svitavy-Lány

Svitavy B - Libišany


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Tatenice
2:1 (1:1)


Příspěvky z diskuze
Fery | 22.06. 22:30
"U9 - Ondrášovka cup 2020 ..."
Fery | 22.06. 21:44
"PROMO VIDEO - U9 - Ondrášovka cup 2020 Nádher ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Fanda 110
2. Morava 101
3. Standa 4
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce