Rozpis utkání - A mužstvo (Pardubický přebor)
Zvolte sezónu: a/nebo kolo:
Vyberte tým: Pouze odehrané zápasy?
Výběr je příliš široký pro zobrazení podrobností!
Prosím použijte filtry nahoře ke zúžení výběru.

Následuje stručný výpis - rozlosování s výsledky.
1. kolo, SO/NE 12./13.08. 2017
SKP Slovan Moravská Třebová      2 : 1 np  FK Česká Třebová
TJ Jiskra Litomyšl      0 : 1  SK Spartak Slatiňany
1. FC Žamberk      2 : 0  TJ Svitavy
SK Polička      2 : 3 np  FK Agria Choceň
TJ Sokol Moravany      2 : 3 np  MFK Chrudim B
TJ Lanškroun      1 : 0  SK Holice
FC Hlinsko      3 : 2  ŽSK Třemošnice
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 0  TJ Sokol Dobříkov
2. kolo, SO/NE 19./20.08. 2017
SK Spartak Slatiňany      3 : 0  1. FC Žamberk
TJ Svitavy      1 : 0  SK Polička
FC Hlinsko      4 : 1  FK Jiskra Heřmanův Městec
ŽSK Třemošnice      0 : 3  MFK Chrudim B
SK Holice      4 : 3  TJ Jiskra Litomyšl
FK Česká Třebová      1 : 4  TJ Lanškroun
TJ Sokol Dobříkov      1 : 2 np  SKP Slovan Moravská Třebová
FK Agria Choceň      1 : 2 np  TJ Sokol Moravany
3. kolo, SO/NE 26./27.08. 2017
SK Polička      2 : 3 np  SK Spartak Slatiňany
TJ Sokol Moravany      1 : 2 np  TJ Svitavy
FK Jiskra Heřmanův Městec      2 : 1 np  ŽSK Třemošnice
SKP Slovan Moravská Třebová      2 : 1  FC Hlinsko
TJ Lanškroun      6 : 1  TJ Sokol Dobříkov
TJ Jiskra Litomyšl      0 : 1 np  FK Česká Třebová
1. FC Žamberk      3 : 4 np  SK Holice
MFK Chrudim B      4 : 1  FK Agria Choceň
4. kolo, SO/NE 02./03.09. 2017
FK Jiskra Heřmanův Městec      0 : 2  SKP Slovan Moravská Třebová
FC Hlinsko      2 : 4  TJ Lanškroun
TJ Svitavy      2 : 3 np  MFK Chrudim B
ŽSK Třemošnice      1 : 2  FK Agria Choceň
SK Spartak Slatiňany      2 : 0  TJ Sokol Moravany
TJ Sokol Dobříkov      1 : 6  TJ Jiskra Litomyšl
FK Česká Třebová      1 : 0  1. FC Žamberk
SK Holice      4 : 0  SK Polička
5. kolo, SO/NE 09./10.09. 2017
TJ Sokol Moravany      0 : 3  SK Holice
SK Polička      0 : 3  FK Česká Třebová
FK Agria Choceň      3 : 1  TJ Svitavy
MFK Chrudim B      3 : 2 np  SK Spartak Slatiňany
1. FC Žamberk      3 : 1  TJ Sokol Dobříkov
TJ Jiskra Litomyšl      5 : 0  FC Hlinsko
TJ Lanškroun      3 : 5  FK Jiskra Heřmanův Městec
SKP Slovan Moravská Třebová      1 : 2 np  ŽSK Třemošnice
6. kolo, SO/NE 16./17.09. 2017
TJ Sokol Dobříkov      3 : 2  SK Polička
FC Hlinsko      4 : 0  1. FC Žamberk
FK Jiskra Heřmanův Městec      5 : 4  TJ Jiskra Litomyšl
SK Holice      7 : 0  MFK Chrudim B
FK Česká Třebová      4 : 0  TJ Sokol Moravany
SKP Slovan Moravská Třebová      1 : 0 np  TJ Lanškroun
SK Spartak Slatiňany      3 : 0  FK Agria Choceň
ŽSK Třemošnice      3 : 1  TJ Svitavy
7. kolo, SO/NE 23./24.09. 2017
FK Agria Choceň      1 : 2 np  SK Holice
MFK Chrudim B      2 : 3  FK Česká Třebová
SK Polička      2 : 0  FC Hlinsko
1. FC Žamberk      0 : 3  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Jiskra Litomyšl      1 : 2  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Lanškroun      1 : 0  ŽSK Třemošnice
TJ Sokol Moravany      1 : 0  TJ Sokol Dobříkov
TJ Svitavy      3 : 2 np  SK Spartak Slatiňany
8. kolo, SO/NE 30.09./01.10. 2017
SKP Slovan Moravská Třebová      1 : 0 np  1. FC Žamberk
FK Jiskra Heřmanův Městec      2 : 0  SK Polička
FC Hlinsko      3 : 0  TJ Sokol Moravany
ŽSK Třemošnice      1 : 3  SK Spartak Slatiňany
TJ Lanškroun      3 : 4  TJ Jiskra Litomyšl
FK Česká Třebová      1 : 0 np  FK Agria Choceň
SK Holice      4 : 1  TJ Svitavy
TJ Sokol Dobříkov      3 : 1  MFK Chrudim B
9. kolo, SO/NE 07./08.10. 2017
TJ Jiskra Litomyšl      1 : 2 np  ŽSK Třemošnice
1. FC Žamberk      2 : 1 np  TJ Lanškroun
SK Polička      2 : 1  SKP Slovan Moravská Třebová
SK Spartak Slatiňany      2 : 0  SK Holice
FK Agria Choceň      4 : 1  TJ Sokol Dobříkov
MFK Chrudim B      2 : 3  FC Hlinsko
TJ Sokol Moravany      3 : 1  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Svitavy      2 : 3  FK Česká Třebová
10. kolo, SO/NE 14./15.10. 2017
TJ Sokol Dobříkov      3 : 0  TJ Svitavy
FK Česká Třebová      3 : 2  SK Spartak Slatiňany
ŽSK Třemošnice      2 : 3 np  SK Holice
FK Jiskra Heřmanův Městec      0 : 1  MFK Chrudim B
FC Hlinsko      2 : 0  FK Agria Choceň
TJ Jiskra Litomyšl      1 : 0 np  1. FC Žamberk
TJ Lanškroun      1 : 2  SK Polička
SKP Slovan Moravská Třebová      0 : 1  TJ Sokol Moravany
11. kolo, SO/NE 21./22.10. 2017
1. FC Žamberk      2 : 1  ŽSK Třemošnice
SK Spartak Slatiňany      4 : 1  TJ Sokol Dobříkov
FK Agria Choceň      1 : 2  FK Jiskra Heřmanův Městec
MFK Chrudim B      0 : 4  SKP Slovan Moravská Třebová
SK Holice      2 : 3  FK Česká Třebová
TJ Svitavy      2 : 0  FC Hlinsko
TJ Sokol Moravany      1 : 2  TJ Lanškroun
SK Polička      2 : 0  TJ Jiskra Litomyšl
12. kolo, SO/NE 28./29.10. 2017
ŽSK Třemošnice      -- : --  FK Česká Třebová
FK Jiskra Heřmanův Městec      -- : --  TJ Svitavy
FC Hlinsko      -- : --  SK Spartak Slatiňany
TJ Lanškroun      -- : --  MFK Chrudim B
1. FC Žamberk      -- : --  SK Polička
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  TJ Sokol Moravany
SKP Slovan Moravská Třebová      -- : --  FK Agria Choceň
TJ Sokol Dobříkov      -- : --  SK Holice
13. kolo, SO/NE 04./05.11. 2017
TJ Svitavy      -- : --  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Sokol Moravany      -- : --  1. FC Žamberk
MFK Chrudim B      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
SK Polička      -- : --  ŽSK Třemošnice
SK Spartak Slatiňany      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
FK Agria Choceň      -- : --  TJ Lanškroun
FK Česká Třebová      -- : --  TJ Sokol Dobříkov
SK Holice      -- : --  FC Hlinsko
14. kolo, SO/NE 11./12.11. 2017
FK Jiskra Heřmanův Městec      -- : --  SK Holice
SKP Slovan Moravská Třebová      2 : 0  SK Spartak Slatiňany
TJ Lanškroun      -- : --  TJ Svitavy
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  FK Agria Choceň
1. FC Žamberk      -- : --  MFK Chrudim B
SK Polička      -- : --  TJ Sokol Moravany
ŽSK Třemošnice      -- : --  TJ Sokol Dobříkov
FC Hlinsko      -- : --  FK Česká Třebová
15. kolo, SO/NE 18./19.11. 2017
SK Spartak Slatiňany      -- : --  TJ Lanškroun
TJ Sokol Dobříkov      -- : --  FC Hlinsko
FK Česká Třebová      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
SK Holice      -- : --  SKP Slovan Moravská Třebová
MFK Chrudim B      -- : --  SK Polička
TJ Svitavy      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
TJ Sokol Moravany      -- : --  ŽSK Třemošnice
FK Agria Choceň      -- : --  1. FC Žamberk
Příští zápas
12. kolo
NE 29.10. 14:00
Heřmanův Městec
-- : --
H. Městec - TJ Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
11. kolo
NE 22.10. 15:00
Svitavský stadion
2 : 0
TJ Svitavy - Hlinsko

góly: David Juřík, Ondřej Ovad
Diváků: 110
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2017/2018
1.Č. Třebová24:1426?X
2.Slatiňany27:1525?X
3.M. Třebová20:924?X
4.Holice33:1621?X
5.Lanškroun26:1920?X
6.H. Městec22:1920?X
7.Hlinsko22:2018?X
8.Chrudim B22:2715?X
9.Choceň16:2114?X
10.Polička14:2114?X
11.Žamberk12:2014?X
12.Litomyšl25:2113?X
13.Moravany11:2113?X
14.TJ Svitavy15:2411?X
15.Dobříkov15:3010?X
16.Třemošnice15:229?X
Střelci
Stav po 11. kole
Minulé kolo
11. kolo - SO/NE 21./22.10. 2017
Holice - Č. Třebová2 : 3
Chrudim B - M. Třebová0 : 4
Choceň - H. Městec1 : 2
Slatiňany - Dobříkov4 : 1
Žamberk - Třemošnice2 : 1
Polička - Litomyšl2 : 0
Moravany - Lanškroun1 : 2
TJ Svitavy - Hlinsko2 : 0
Příští kolo
12. kolo - SO/NE 28./29.10. 2017
Dobříkov - Holice- : -
M. Třebová - Choceň- : -
Litomyšl - Moravany- : -
Žamberk - Polička- : -
Lanškroun - Chrudim B- : -
Hlinsko - Slatiňany- : -
H. Městec - TJ Svitavy- : -
Třemošnice - Č. Třebová- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy – Slatiňany 2:2 (PK 4:3)
Sestřih


Svitavy – Polička 1:0 (1:0)
Sestřih


Příští zápas - B muži
12. kolo I.A třídy
So 28.10. 14:00

Načešice - Svitavy B


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Nasavrky
6:0 (1:0)


Příspěvky z diskuze
Fery | 22.10. 18:30
"Jestliže sem tady minule výkon áčka kritizoval, ta ..."
Fandasy | 21.10. 19:32
"TJ Svitavy B - Nasavrky 6:O (1:O). Přvapivě, ale z ..."
Petr | 19.10. 07:41
"A odkud jinud by si ti kluci měli šanci Divizi vyz ..."
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Fortuna SOFICO-CZ, a.s. MŠMT
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Morava 75
2. Standa 70
3. Martin 69
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

Otevírací doba
Denně od 10:00 do 23:00

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce