Rozpis utkání - A mužstvo (Pardubický přebor)
Zvolte sezónu: a/nebo kolo:
Vyberte tým: Pouze odehrané zápasy?
Výběr je příliš široký pro zobrazení podrobností!
Prosím použijte filtry nahoře ke zúžení výběru.

Následuje stručný výpis - rozlosování s výsledky.
1. kolo, SO/NE 12./13.08. 2017
TJ Jiskra Litomyšl      0 : 1  SK Spartak Slatiňany
1. FC Žamberk      2 : 0  TJ Svitavy
SK Polička      2 : 3 np  FK Agria Choceň
TJ Sokol Moravany      2 : 3 np  MFK Chrudim B
TJ Lanškroun      1 : 0  SK Holice
FC Hlinsko      3 : 2  ŽSK Třemošnice
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 0  TJ Sokol Dobříkov
SKP Slovan Moravská Třebová      2 : 1 np  FK Česká Třebová
2. kolo, SO/NE 19./20.08. 2017
ŽSK Třemošnice      0 : 3  MFK Chrudim B
SK Holice      4 : 3  TJ Jiskra Litomyšl
FK Česká Třebová      1 : 4  TJ Lanškroun
TJ Sokol Dobříkov      1 : 2 np  SKP Slovan Moravská Třebová
FK Agria Choceň      1 : 2 np  TJ Sokol Moravany
SK Spartak Slatiňany      3 : 0  1. FC Žamberk
TJ Svitavy      1 : 0  SK Polička
FC Hlinsko      4 : 1  FK Jiskra Heřmanův Městec
3. kolo, SO/NE 26./27.08. 2017
SKP Slovan Moravská Třebová      2 : 1  FC Hlinsko
TJ Lanškroun      6 : 1  TJ Sokol Dobříkov
TJ Jiskra Litomyšl      0 : 1 np  FK Česká Třebová
1. FC Žamberk      3 : 4 np  SK Holice
MFK Chrudim B      4 : 1  FK Agria Choceň
SK Polička      2 : 3 np  SK Spartak Slatiňany
TJ Sokol Moravany      1 : 2 np  TJ Svitavy
FK Jiskra Heřmanův Městec      2 : 1 np  ŽSK Třemošnice
4. kolo, SO/NE 02./03.09. 2017
ŽSK Třemošnice      1 : 2  FK Agria Choceň
SK Spartak Slatiňany      2 : 0  TJ Sokol Moravany
TJ Sokol Dobříkov      1 : 6  TJ Jiskra Litomyšl
FK Česká Třebová      1 : 0  1. FC Žamberk
SK Holice      4 : 0  SK Polička
FK Jiskra Heřmanův Městec      0 : 2  SKP Slovan Moravská Třebová
FC Hlinsko      2 : 4  TJ Lanškroun
TJ Svitavy      2 : 3 np  MFK Chrudim B
5. kolo, SO/NE 09./10.09. 2017
SK Polička      0 : 3  FK Česká Třebová
FK Agria Choceň      3 : 1  TJ Svitavy
MFK Chrudim B      3 : 2 np  SK Spartak Slatiňany
1. FC Žamberk      3 : 1  TJ Sokol Dobříkov
TJ Jiskra Litomyšl      5 : 0  FC Hlinsko
TJ Lanškroun      3 : 5  FK Jiskra Heřmanův Městec
SKP Slovan Moravská Třebová      1 : 2 np  ŽSK Třemošnice
TJ Sokol Moravany      0 : 3  SK Holice
6. kolo, SO/NE 16./17.09. 2017
SK Holice      7 : 0  MFK Chrudim B
FK Česká Třebová      4 : 0  TJ Sokol Moravany
SKP Slovan Moravská Třebová      1 : 0 np  TJ Lanškroun
SK Spartak Slatiňany      3 : 0  FK Agria Choceň
ŽSK Třemošnice      3 : 1  TJ Svitavy
TJ Sokol Dobříkov      3 : 2  SK Polička
FC Hlinsko      4 : 0  1. FC Žamberk
FK Jiskra Heřmanův Městec      5 : 4  TJ Jiskra Litomyšl
7. kolo, SO/NE 23./24.09. 2017
1. FC Žamberk      0 : 3  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Jiskra Litomyšl      1 : 2  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Lanškroun      1 : 0  ŽSK Třemošnice
TJ Sokol Moravany      1 : 0  TJ Sokol Dobříkov
TJ Svitavy      3 : 2 np  SK Spartak Slatiňany
FK Agria Choceň      1 : 2 np  SK Holice
MFK Chrudim B      2 : 3  FK Česká Třebová
SK Polička      2 : 0  FC Hlinsko
8. kolo, SO/NE 30.09./01.10. 2017
ŽSK Třemošnice      1 : 3  SK Spartak Slatiňany
TJ Lanškroun      3 : 4  TJ Jiskra Litomyšl
FK Česká Třebová      1 : 0 np  FK Agria Choceň
SK Holice      4 : 1  TJ Svitavy
TJ Sokol Dobříkov      3 : 1  MFK Chrudim B
SKP Slovan Moravská Třebová      1 : 0 np  1. FC Žamberk
FK Jiskra Heřmanův Městec      2 : 0  SK Polička
FC Hlinsko      3 : 0  TJ Sokol Moravany
9. kolo, SO/NE 07./08.10. 2017
TJ Sokol Moravany      3 : 1  FK Jiskra Heřmanův Městec
MFK Chrudim B      2 : 3 np  FC Hlinsko
FK Agria Choceň      4 : 1  TJ Sokol Dobříkov
SK Spartak Slatiňany      2 : 0  SK Holice
SK Polička      2 : 1  SKP Slovan Moravská Třebová
1. FC Žamberk      2 : 1 np  TJ Lanškroun
TJ Jiskra Litomyšl      1 : 2 np  ŽSK Třemošnice
TJ Svitavy      2 : 3  FK Česká Třebová
10. kolo, SO/NE 14./15.10. 2017
FK Jiskra Heřmanův Městec      0 : 1  MFK Chrudim B
FC Hlinsko      2 : 0  FK Agria Choceň
TJ Jiskra Litomyšl      1 : 0 np  1. FC Žamberk
TJ Lanškroun      1 : 2  SK Polička
SKP Slovan Moravská Třebová      0 : 1  TJ Sokol Moravany
TJ Sokol Dobříkov      3 : 0  TJ Svitavy
FK Česká Třebová      3 : 2  SK Spartak Slatiňany
ŽSK Třemošnice      2 : 3 np  SK Holice
11. kolo, SO/NE 21./22.10. 2017
TJ Sokol Moravany      1 : 2  TJ Lanškroun
TJ Svitavy      2 : 0  FC Hlinsko
SK Holice      2 : 3  FK Česká Třebová
MFK Chrudim B      0 : 4  SKP Slovan Moravská Třebová
FK Agria Choceň      1 : 2  FK Jiskra Heřmanův Městec
SK Spartak Slatiňany      4 : 1  TJ Sokol Dobříkov
1. FC Žamberk      2 : 1  ŽSK Třemošnice
SK Polička      2 : 0  TJ Jiskra Litomyšl
12. kolo, SO/NE 28./29.10. 2017
1. FC Žamberk      4 : 1  SK Polička
TJ Lanškroun      3 : 1  MFK Chrudim B
FC Hlinsko      1 : 2  SK Spartak Slatiňany
FK Jiskra Heřmanův Městec      2 : 0  TJ Svitavy
ŽSK Třemošnice      2 : 0  FK Česká Třebová
TJ Sokol Dobříkov      6 : 1  SK Holice
SKP Slovan Moravská Třebová      1 : 0  FK Agria Choceň
TJ Jiskra Litomyšl      2 : 1 np  TJ Sokol Moravany
13. kolo, SO/NE 04./05.11. 2017
TJ Sokol Moravany      1 : 2 np  1. FC Žamberk
MFK Chrudim B      4 : 2  TJ Jiskra Litomyšl
SK Polička      3 : 2 np  ŽSK Třemošnice
SK Spartak Slatiňany      1 : 2  FK Jiskra Heřmanův Městec
FK Agria Choceň      2 : 1 np  TJ Lanškroun
FK Česká Třebová      2 : 3 np  TJ Sokol Dobříkov
SK Holice      2 : 1  FC Hlinsko
TJ Svitavy      1 : 2 np  SKP Slovan Moravská Třebová
14. kolo, SO/NE 11./12.11. 2017
TJ Jiskra Litomyšl      1 : 0  FK Agria Choceň
1. FC Žamberk      0 : 4  MFK Chrudim B
SK Polička      3 : 1  TJ Sokol Moravany
ŽSK Třemošnice      3 : 2  TJ Sokol Dobříkov
FC Hlinsko      0 : 1  FK Česká Třebová
FK Jiskra Heřmanův Městec      0 : 1 np  SK Holice
SKP Slovan Moravská Třebová      2 : 0  SK Spartak Slatiňany
TJ Lanškroun      3 : 0  TJ Svitavy
15. kolo, SO/NE 18./19.11. 2017
TJ Sokol Moravany      0 : 3  ŽSK Třemošnice
TJ Svitavy      2 : 1 np  TJ Jiskra Litomyšl
MFK Chrudim B      0 : 1 np  SK Polička
SK Holice      2 : 0  SKP Slovan Moravská Třebová
FK Česká Třebová      3 : 1  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Sokol Dobříkov      1 : 3  FC Hlinsko
SK Spartak Slatiňany      1 : 0  TJ Lanškroun
FK Agria Choceň      2 : 1  1. FC Žamberk
16. kolo, SO/NE 10./11.03. 2018
TJ Sokol Dobříkov      8 : 0  FK Jiskra Heřmanův Městec
FK Česká Třebová      2 : 1  SKP Slovan Moravská Třebová
FK Agria Choceň      3 : 2 np  SK Polička
TJ Svitavy      4 : 0  1. FC Žamberk
MFK Chrudim B      3 : 2  TJ Sokol Moravany
SK Holice      1 : 2 np  TJ Lanškroun
SK Spartak Slatiňany      2 : 1  TJ Jiskra Litomyšl
ŽSK Třemošnice      2 : 1 np  FC Hlinsko
17. kolo, SO/NE 17./18.03. 2018
1. FC Žamberk      0 : 3  SK Spartak Slatiňany
TJ Jiskra Litomyšl      4 : 3 np  SK Holice
TJ Lanškroun      3 : 2  FK Česká Třebová
SKP Slovan Moravská Třebová      1 : 0  TJ Sokol Dobříkov
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 0  FC Hlinsko
TJ Sokol Moravany      1 : 0  FK Agria Choceň
SK Polička      1 : 4  TJ Svitavy
MFK Chrudim B      4 : 0  ŽSK Třemošnice
18. kolo, SO/NE 24./25.03. 2018
SK Holice      2 : 1 np  1. FC Žamberk
SK Spartak Slatiňany      2 : 0  SK Polička
FK Agria Choceň      2 : 1  MFK Chrudim B
ŽSK Třemošnice      2 : 1  FK Jiskra Heřmanův Městec
FK Česká Třebová      3 : 0  TJ Jiskra Litomyšl
FC Hlinsko      1 : 0  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Sokol Dobříkov      0 : 4  TJ Lanškroun
TJ Svitavy      2 : 1  TJ Sokol Moravany
19. kolo, SO/NE 31.03./01.04. 2018
TJ Sokol Moravany      1 : 4  SK Spartak Slatiňany
FK Agria Choceň      2 : 1  ŽSK Třemošnice
MFK Chrudim B      0 : 2  TJ Svitavy
1. FC Žamberk      0 : 2  FK Česká Třebová
SKP Slovan Moravská Třebová      5 : 3  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Lanškroun      1 : 2  FC Hlinsko
TJ Jiskra Litomyšl      4 : 0  TJ Sokol Dobříkov
SK Polička      1 : 0  SK Holice
20. kolo, SO/NE 07./08.04. 2018
FK Česká Třebová      4 : 3  SK Polička
TJ Sokol Dobříkov      2 : 1  1. FC Žamberk
ŽSK Třemošnice      0 : 1 np  SKP Slovan Moravská Třebová
SK Spartak Slatiňany      2 : 1 np  MFK Chrudim B
SK Holice      3 : 2 np  TJ Sokol Moravany
TJ Svitavy      1 : 0  FK Agria Choceň
FC Hlinsko      2 : 1  TJ Jiskra Litomyšl
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 0  TJ Lanškroun
21. kolo, SO/NE 14./15.04. 2018
TJ Sokol Moravany      3 : 0  FK Česká Třebová
FK Agria Choceň      0 : 5  SK Spartak Slatiňany
TJ Jiskra Litomyšl      1 : 2  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Lanškroun      4 : 0  SKP Slovan Moravská Třebová
SK Polička      0 : 3  TJ Sokol Dobříkov
1. FC Žamberk      1 : 2 np  FC Hlinsko
TJ Svitavy      2 : 0  ŽSK Třemošnice
MFK Chrudim B      8 : 2  SK Holice
22. kolo, SO/NE 21./22.04. 2018
ŽSK Třemošnice      1 : 2 np  TJ Lanškroun
TJ Sokol Dobříkov      5 : 1  TJ Sokol Moravany
FK Česká Třebová      2 : 1 np  MFK Chrudim B
SK Holice      1 : 0  FK Agria Choceň
SK Spartak Slatiňany      2 : 1  TJ Svitavy
SKP Slovan Moravská Třebová      1 : 0 np  TJ Jiskra Litomyšl
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 0  1. FC Žamberk
FC Hlinsko      1 : 0  SK Polička
23. kolo, SO/NE 28./29.04. 2018
TJ Svitavy      5 : 0  SK Holice
SK Polička      1 : 2 np  FK Jiskra Heřmanův Městec
MFK Chrudim B      1 : 2 np  TJ Sokol Dobříkov
TJ Sokol Moravany      3 : 1  FC Hlinsko
1. FC Žamberk      2 : 0  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Jiskra Litomyšl      0 : 3  TJ Lanškroun
SK Spartak Slatiňany      1 : 0 np  ŽSK Třemošnice
FK Agria Choceň      4 : 3 np  FK Česká Třebová
24. kolo, SO/NE 05./06.05. 2018
ŽSK Třemošnice      2 : 3  TJ Jiskra Litomyšl
FK Česká Třebová      1 : 2  TJ Svitavy
TJ Sokol Dobříkov      1 : 2  FK Agria Choceň
SK Holice      3 : 4 np  SK Spartak Slatiňany
FC Hlinsko      3 : 1  MFK Chrudim B
FK Jiskra Heřmanův Městec      0 : 1  TJ Sokol Moravany
SKP Slovan Moravská Třebová      0 : 3  SK Polička
TJ Lanškroun      1 : 0 np  1. FC Žamberk
25. kolo, SO/NE 12./13.05. 2018
1. FC Žamberk      2 : 0  TJ Jiskra Litomyšl
SK Polička      2 : 3  TJ Lanškroun
TJ Sokol Moravany      0 : 3  SKP Slovan Moravská Třebová
FK Agria Choceň      1 : 2  FC Hlinsko
SK Spartak Slatiňany      2 : 0  FK Česká Třebová
SK Holice      0 : 6  ŽSK Třemošnice
MFK Chrudim B      0 : 1  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Svitavy      3 : 0  TJ Sokol Dobříkov
26. kolo, SO/NE 19./20.05. 2018
TJ Sokol Dobříkov      0 : 7  SK Spartak Slatiňany
FK Česká Třebová      5 : 0  SK Holice
ŽSK Třemošnice      4 : 0  1. FC Žamberk
TJ Jiskra Litomyšl      5 : 1  SK Polička
TJ Lanškroun      3 : 1  TJ Sokol Moravany
SKP Slovan Moravská Třebová      4 : 0  MFK Chrudim B
FK Jiskra Heřmanův Městec      0 : 1  FK Agria Choceň
FC Hlinsko      1 : 0  TJ Svitavy
27. kolo, SO/NE 26./27.05. 2018
FK Česká Třebová      3 : 0  ŽSK Třemošnice
TJ Svitavy      0 : 3  FK Jiskra Heřmanův Městec
MFK Chrudim B      0 : 6  TJ Lanškroun
TJ Sokol Moravany      3 : 4  TJ Jiskra Litomyšl
SK Holice      3 : 4  TJ Sokol Dobříkov
SK Spartak Slatiňany      1 : 2 np  FC Hlinsko
FK Agria Choceň      2 : 3  SKP Slovan Moravská Třebová
SK Polička      2 : 3  1. FC Žamberk
28. kolo, SO/NE 02./03.06. 2018
TJ Lanškroun      1 : 0  FK Agria Choceň
TJ Jiskra Litomyšl      2 : 0  MFK Chrudim B
1. FC Žamberk      1 : 0  TJ Sokol Moravany
ŽSK Třemošnice      4 : 2  SK Polička
TJ Sokol Dobříkov      4 : 2  FK Česká Třebová
FC Hlinsko      6 : 2  SK Holice
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 3  SK Spartak Slatiňany
SKP Slovan Moravská Třebová      0 : 1  TJ Svitavy
29. kolo, SO/NE 09./10.06. 2018
TJ Sokol Moravany      3 : 0  SK Polička
MFK Chrudim B      0 : 1 np  1. FC Žamberk
FK Agria Choceň      2 : 1 np  TJ Jiskra Litomyšl
FK Česká Třebová      3 : 0  FC Hlinsko
TJ Sokol Dobříkov      0 : 3  ŽSK Třemošnice
SK Spartak Slatiňany      5 : 1  SKP Slovan Moravská Třebová
SK Holice      0 : 4  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Svitavy      2 : 1 np  TJ Lanškroun
30. kolo, SO/NE 16./17.06. 2018
SK Polička      2 : 1  MFK Chrudim B
ŽSK Třemošnice      3 : 2 np  TJ Sokol Moravany
FC Hlinsko      1 : 2 np  TJ Sokol Dobříkov
FK Jiskra Heřmanův Městec      2 : 0  FK Česká Třebová
SKP Slovan Moravská Třebová      3 : 0  SK Holice
TJ Lanškroun      4 : 1  SK Spartak Slatiňany
TJ Jiskra Litomyšl      4 : 3 np  TJ Svitavy
1. FC Žamberk      0 : 1 np  FK Agria Choceň
Poslední zápas
30. kolo
PÁ 15.06. 18:00
Litomyšl
4 : 3
np
Litomyšl - TJ Svitavy

góly: Vojtěch Drašar 2, David Juřík
Diváků: 77
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2017/2018
1.Slatiňany75:3368?X
2.Lanškroun71:3661?X
3.Č. Třebová62:4557?X
4.H. Městec49:4653?X
5.M. Třebová46:3551?X
6.Hlinsko52:4550?X
7.TJ Svitavy50:4647?X
8.Třemošnice53:5141?X
9.Litomyšl61:5740?X
10.Choceň40:4839?X
11.Holice59:7839?X
12.Dobříkov58:7237?X
13.Žamberk31:5237?X
14.Chrudim B52:6636?X
15.Polička42:6632?X
16.Moravany38:6332?X
Minulé kolo
30. kolo - SO/NE 16./17.06. 2018
Žamberk - Choceň0 : 1np
Litomyšl - TJ Svitavy4 : 3np
Lanškroun - Slatiňany4 : 1
M. Třebová - Holice3 : 0
H. Městec - Č. Třebová2 : 0
Hlinsko - Dobříkov1 : 2np
Třemošnice - Moravany3 : 2np
Polička - Chrudim B2 : 1
Návštěvnost

TéJé TV
Litomyšl – Svitavy 3:3 (PK 4:3)
Sestřih 2. poločasu


Litomyšl – Svitavy 3:3 (PK 4:3)
Penaltový rozstřel


Poslední zápas - B muži
Horní Ředice - Svitavy B
4:1 (1:0)


Příspěvky z diskuze
Fery | 27.06. 10:09
"Dodatečně ještě přinášíme sestřihy z derby v Litom ..."
Fery | 27.06. 10:07
"Je znám los Poháru hejtmana Pardubického kraje 201 ..."
Fandasy | 21.06. 23:09
"Dle závěrů DKKFS ze dne 21. 6. t.r. se zápas Morav ..."
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Fortuna SOFICO-CZ, a.s. MŠMT
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Standa 220
2. Fanda 201
3. Morava 200
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

Otevírací doba
Denně od 10:00 do 23:00

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce