Rozpis utkání - A mužstvo (Pardubický přebor)
Zvolte sezónu: a/nebo kolo:
Vyberte tým: Pouze odehrané zápasy?
Výběr je příliš široký pro zobrazení podrobností!
Prosím použijte filtry nahoře ke zúžení výběru.

Následuje stručný výpis - rozlosování s výsledky.
1. kolo, SO/NE 10./11.08. 2019
ŽSK Třemošnice      0 : 1  SK Polička
SK Holice      4 : 3  MFK Chrudim B
TJ Sokol Rohovládova Bělá      1 : 4  TJ Jiskra Litomyšl
TJ Lanškroun      4 : 3 np  SKP Slovan Moravská Třebová
FK Horní Ředice      1 : 3  FK Česká Třebová
FK Jiskra Heřmanův Městec      3 : 0  FK Spartak Choceň
TJ Sokol Moravany      2 : 1  TJ Svitavy
SK Pardubičky      1 : 5  TJ Luže
2. kolo, SO/NE 17./18.08. 2019
TJ Lanškroun      6 : 1  FK Horní Ředice
SKP Slovan Moravská Třebová      0 : 3  TJ Luže
TJ Svitavy      6 : 2  SK Pardubičky
SK Polička      3 : 4  TJ Sokol Moravany
TJ Jiskra Litomyšl      1 : 2  ŽSK Třemošnice
FK Spartak Choceň      2 : 5  SK Holice
FK Česká Třebová      2 : 1  FK Jiskra Heřmanův Městec
MFK Chrudim B      10 : 1  TJ Sokol Rohovládova Bělá
3. kolo, SO/NE 24./25.08. 2019
FK Horní Ředice      1 : 2 np  SKP Slovan Moravská Třebová
TJ Sokol Rohovládova Bělá      4 : 1  FK Spartak Choceň
SK Pardubičky      4 : 0  SK Polička
TJ Sokol Moravany      1 : 2 np  TJ Jiskra Litomyšl
TJ Luže      3 : 1  TJ Svitavy
ŽSK Třemošnice      0 : 5  MFK Chrudim B
SK Holice      4 : 0  FK Česká Třebová
FK Jiskra Heřmanův Městec      2 : 1 np  TJ Lanškroun
4. kolo, SO/NE 31.08./01.09. 2019
TJ Jiskra Litomyšl      3 : 0  SK Pardubičky
FK Spartak Choceň      0 : 2  ŽSK Třemošnice
FK Česká Třebová      2 : 0  TJ Sokol Rohovládova Bělá
MFK Chrudim B      5 : 0  TJ Sokol Moravany
TJ Lanškroun      3 : 5  SK Holice
FK Horní Ředice      1 : 0 np  FK Jiskra Heřmanův Městec
SKP Slovan Moravská Třebová      3 : 0  TJ Svitavy
SK Polička      3 : 4  TJ Luže
5. kolo, SO/NE 07./08.09. 2019
ŽSK Třemošnice      4 : 1  FK Česká Třebová
TJ Sokol Rohovládova Bělá      0 : 7  TJ Lanškroun
SK Holice      1 : 0  FK Horní Ředice
FK Jiskra Heřmanův Městec      4 : 2  SKP Slovan Moravská Třebová
SK Pardubičky      1 : 6  MFK Chrudim B
TJ Sokol Moravany      11 : 1  FK Spartak Choceň
TJ Svitavy      5 : 2  SK Polička
TJ Luže      4 : 3 np  TJ Jiskra Litomyšl
6. kolo, SO/NE 14./15.09. 2019
FK Česká Třebová      2 : 3  TJ Sokol Moravany
FK Spartak Choceň      3 : 2  SK Pardubičky
MFK Chrudim B      6 : 0  TJ Luže
TJ Jiskra Litomyšl      1 : 2 np  TJ Svitavy
SKP Slovan Moravská Třebová      7 : 0  SK Polička
FK Jiskra Heřmanův Městec      0 : 2  SK Holice
FK Horní Ředice      3 : 0  TJ Sokol Rohovládova Bělá
TJ Lanškroun      2 : 1  ŽSK Třemošnice
7. kolo, SO/NE 21./22.09. 2019
SK Pardubičky      1 : 0 np  FK Česká Třebová
TJ Sokol Moravany      3 : 1  TJ Lanškroun
SK Polička      1 : 4  TJ Jiskra Litomyšl
TJ Svitavy      1 : 2  MFK Chrudim B
TJ Luže      3 : 0  FK Spartak Choceň
SK Holice      6 : 0  SKP Slovan Moravská Třebová
ŽSK Třemošnice      3 : 0  FK Horní Ředice
TJ Sokol Rohovládova Bělá      0 : 2  FK Jiskra Heřmanův Městec
8. kolo, SO/NE 28./29.09. 2019
SKP Slovan Moravská Třebová      1 : 2 np  TJ Jiskra Litomyšl
FK Spartak Choceň      4 : 2  TJ Svitavy
FK Česká Třebová      1 : 2  TJ Luže
TJ Lanškroun      8 : 1  SK Pardubičky
SK Holice      5 : 0  TJ Sokol Rohovládova Bělá
MFK Chrudim B      2 : 0  SK Polička
FK Horní Ředice      2 : 4  TJ Sokol Moravany
FK Jiskra Heřmanův Městec      0 : 2  ŽSK Třemošnice
9. kolo, SO/NE 05./06.10. 2019
SK Pardubičky      4 : 3 np  FK Horní Ředice
TJ Jiskra Litomyšl      2 : 1 np  MFK Chrudim B
TJ Sokol Rohovládova Bělá      1 : 5  SKP Slovan Moravská Třebová
ŽSK Třemošnice      0 : 2  SK Holice
TJ Sokol Moravany      1 : 2  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Luže      5 : 1  TJ Lanškroun
TJ Svitavy      6 : 0  FK Česká Třebová
SK Polička      0 : 3  FK Spartak Choceň
10. kolo, SO/NE 12./13.10. 2019
TJ Lanškroun      3 : 1  TJ Svitavy
FK Horní Ředice      3 : 1  TJ Luže
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 0  SK Pardubičky
SKP Slovan Moravská Třebová      2 : 1  MFK Chrudim B
FK Spartak Choceň      3 : 2  TJ Jiskra Litomyšl
FK Česká Třebová      3 : 2 np  SK Polička
SK Holice      1 : 2  TJ Sokol Moravany
TJ Sokol Rohovládova Bělá      1 : 2  ŽSK Třemošnice
11. kolo, SO/NE 19./20.10. 2019
TJ Sokol Moravany      6 : 2  TJ Sokol Rohovládova Bělá
TJ Svitavy      4 : 1  FK Horní Ředice
TJ Luže      2 : 3  FK Jiskra Heřmanův Městec
ŽSK Třemošnice      2 : 0  SKP Slovan Moravská Třebová
SK Polička      0 : 5  TJ Lanškroun
MFK Chrudim B      2 : 3 np  FK Spartak Choceň
TJ Jiskra Litomyšl      2 : 1  FK Česká Třebová
SK Pardubičky      1 : 3  SK Holice
12. kolo, SO/NE 26./27.10. 2019
SKP Slovan Moravská Třebová      2 : 1  FK Spartak Choceň
FK Jiskra Heřmanův Městec      0 : 1 np  TJ Svitavy
FK Horní Ředice      2 : 0  SK Polička
TJ Sokol Rohovládova Bělá      3 : 0  SK Pardubičky
ŽSK Třemošnice      2 : 0  TJ Sokol Moravany
SK Holice      8 : 2  TJ Luže
TJ Lanškroun      3 : 1  TJ Jiskra Litomyšl
FK Česká Třebová      3 : 2  MFK Chrudim B
13. kolo, SO/NE 02./03.11. 2019
TJ Jiskra Litomyšl      3 : 0  FK Horní Ředice
SK Pardubičky      2 : 3 np  ŽSK Třemošnice
TJ Sokol Moravany      1 : 5  SKP Slovan Moravská Třebová
SK Polička      1 : 0  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Svitavy      1 : 2  SK Holice
TJ Luže      2 : 0  TJ Sokol Rohovládova Bělá
MFK Chrudim B      3 : 0  TJ Lanškroun
FK Spartak Choceň      2 : 1  FK Česká Třebová
14. kolo, SO/NE 09./10.11. 2019
TJ Sokol Moravany      4 : 1  SK Pardubičky
ŽSK Třemošnice      1 : 2 np  TJ Luže
SK Holice      3 : 2  SK Polička
FK Horní Ředice      3 : 2 np  MFK Chrudim B
TJ Lanškroun      5 : 2  FK Spartak Choceň
SKP Slovan Moravská Třebová      2 : 0  FK Česká Třebová
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 0  TJ Jiskra Litomyšl
TJ Sokol Rohovládova Bělá      1 : 7  TJ Svitavy
15. kolo, SO/NE 16./17.11. 2019
SK Polička      -- : --  TJ Sokol Rohovládova Bělá
TJ Svitavy      -- : --  ŽSK Třemošnice
TJ Luže      -- : --  TJ Sokol Moravany
FK Česká Třebová      -- : --  TJ Lanškroun
FK Spartak Choceň      -- : --  FK Horní Ředice
MFK Chrudim B      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  SK Holice
SK Pardubičky      -- : --  SKP Slovan Moravská Třebová
Příští zápas
15. kolo
SO 16.11. 13:00
Svitavský stadion
-- : --
Svitavy - Třemošnice
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
14. kolo
NE 10.11. 13:30
R. Bělá
1 : 7
Rohovládova Bělá - Svitavy

góly: Vít Ehrenberger 2, Jakub Škáva, Jakub Válek, Jiří Jukl, Michal Horák, Tomáš Jílek
Diváků: 40
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2019/2020
1.Holice51:1639?X
2.Moravany42:3028?X
3.Luže38:3128?X
4.Chrudim B50:2027?X
5.Lanškroun49:2827?X
6.Třemošnice24:1727?X
7.Moravská Třebová34:2625?X
8.Heřmanův Městec19:1525?X
9.Litomyšl30:2123?X
10.Svitavy38:2619?X
11.Choceň25:4417?X
12.Horní Ředice21:3315?X
13.Česká Třebová19:3215?X
14.Pardubičky20:488?X
15.Polička15:467?X
16.Rohovládova Bělá14:566?X
Minulé kolo
14. kolo - SO/NE 09./10.11. 2019
Horní Ředice - Chrudim B3 : 2np
Holice - Polička3 : 2
Třemošnice - Luže1 : 2np
Moravany - Pardubičky4 : 1
Rohovládova Bělá - Svitavy1 : 7
Heřmanův Městec - Litomyšl1 : 0
Moravská Třebová - Česká Třebová2 : 0
Lanškroun - Choceň5 : 2
Příští kolo
15. kolo - SO/NE 16./17.11. 2019
Litomyšl - Holice- : -
Chrudim B - Heřmanův Městec- : -
Choceň - Horní Ředice- : -
Česká Třebová - Lanškroun- : -
Luže - Moravany- : -
Svitavy - Třemošnice- : -
Polička - Rohovládova Bělá- : -
Pardubičky - Moravská Třebová- : -
Návštěvnost

TéJé TV
R. Bělá - Svitavy 1:7 (1:0)
Sestřih branek


Svitavy - Holice 1:2 (1:1)
Sestřih branek


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Tatenice
2:1 (1:1)


Příspěvky z diskuze
Fery | 10.11. 20:56
"Vypadá to tak :-) "
hans | 09.11. 13:51
"Bude závěrečná? "
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Fanda 96
2. Morava 89
3. Standa 4
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce