Rozpis utkání - U-12 (Česká liga žáků, skupina C)

15. kolo 16.03.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F2C1501 Trutnov Chrudim 16.03. 11:45 NE Na Lukách UMT
 
F2C1502 Čáslav Kolín 19.03. 15:15 ST UMT
 
F2C1503 Náchod Hradec Králové 16.03. 11:45 NE UMT
 
F2C1504 RMSK Cidlina Pardubice 15.03. 10:45 SO Chudonice UMT
 
F2C1505 Viktoria Žižkov Svitavy 16.03. 11:45 NE Satalice UMT
 
F2C1506 Jablonec Mladá Boleslav 16.03. 14:30 NE ZŠ Mozartova UMT
 
F2C1507 Slovan Liberec Admira Praha 16.03. 15:00 NE Nisa UMT
 



16. kolo 23.03.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F2C1601 Chrudim Slovan Liberec 23.03. 11:45 NE UMT
 
F2C1602 Admira Praha Jablonec 22.03. 12:00 SO UMT
 
F2C1603 Mladá Boleslav Viktoria Žižkov 22.03. 15:45 SO ZŠ Pastelka UMT
 
F2C1604 Svitavy RMSK Cidlina 23.03. 11:30 NE tr.2
 
F2C1605 Pardubice Náchod 22.03. 11:15 SO Ohrazenice UMT
 
F2C1606 Hradec Králové Čáslav 23.03. 11:45 NE Slavia HK UMT
 
F2C1607 Kolín Trutnov 22.03. 14:45 SO  
 



17. kolo 30.03.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F2C1701 Kolín Chrudim 29.03. 14:45 SO  
 
F2C1702 Trutnov Hradec Králové 29.03. 11:45 SO Na Lukách UMT
 
F2C1703 Čáslav Pardubice 30.03. 11:15 NE UMT
 
F2C1704 Náchod Svitavy 30.03. 11:45 NE UMT
 
F2C1705 RMSK Cidlina Mladá Boleslav 30.03. 10:45 NE Chudonice UMT
 
F2C1706 Viktoria Žižkov Admira Praha 29.03. 11:45 SO D.Počernice
 
F2C1707 Jablonec Slovan Liberec 30.03. 15:00 NE ZŠ Mozartova UMT
 



18. kolo 06.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F2C1801 Chrudim Jablonec 06.04. 11:45 NE UMT
 
F2C1802 Slovan Liberec Viktoria Žižkov 05.04. 12:15 SO Nisa UMT
 
F2C1803 Admira Praha RMSK Cidlina 05.04. 12:00 SO Hovorčovická
 
F2C1804 Mladá Boleslav Náchod 06.04. 11:45 NE ZŠ Pastelka UMT
 
F2C1805 Svitavy Čáslav 06.04. 11:30 NE tr.2
 
F2C1806 Pardubice Trutnov 05.04. 11:45 SO Ohrazenice UMT
 
F2C1807 Hradec Králové Kolín 06.04. 11:45 NE Háječek
 



19. kolo 13.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F2C1901 Hradec Králové Chrudim 13.04. 11:45 NE Háječek
 
F2C1902 Kolín Pardubice 12.04. 14:45 SO  
 
F2C1903 Trutnov Svitavy 12.04. 14:15 SO Horní St.Město
 
F2C1904 Čáslav Mladá Boleslav 13.04. 11:15 NE  
 
F2C1905 Náchod Admira Praha 13.04. 11:45 NE UMT
 
F2C1906 RMSK Cidlina Slovan Liberec 12.04. 11:15 SO Měst.stad.NB
 
F2C1907 Viktoria Žižkov Jablonec 12.04. 11:45 SO D.Počernice
 



20. kolo 20.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F2C2001 Chrudim Viktoria Žižkov 20.04. 11:45 NE UMT
 
F2C2002 Jablonec RMSK Cidlina 17.04. 16:45 ČT ZŠ Mozartova UMT
 
F2C2003 Slovan Liberec Náchod 20.04. 11:45 NE Letka
 
F2C2004 Admira Praha Čáslav 21.04. 15:00 PO Hovorčovická
 
F2C2005 Mladá Boleslav Trutnov 20.04. 11:45 NE ZŠ Pastelka UMT
 
F2C2006 Svitavy Kolín 17.04. 16:00 ČT tr.1
 
F2C2007 Pardubice Hradec Králové 17.04. 11:45 ČT Ohrazenice UMT
 



21. kolo 27.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F2C2101 Pardubice Chrudim 27.04. 11:45 NE Ohrazenice UMT
 
F2C2102 Hradec Králové Svitavy 27.04. 11:45 NE Háječek
 
F2C2103 Kolín Mladá Boleslav 26.04. 14:45 SO  
 
F2C2104 Trutnov Admira Praha 26.04. 12:45 SO Horní St.Město
 
F2C2105 Čáslav Slovan Liberec 27.04. 11:15 NE  
 
F2C2106 Náchod Jablonec 27.04. 11:45 NE UMT
 
F2C2107 RMSK Cidlina Viktoria Žižkov 26.04. 11:15 SO Měst.stad.NB
 



22. kolo 04.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F2C2201 Chrudim RMSK Cidlina 03.05. 11:45 SO UMT
 
F2C2202 Viktoria Žižkov Náchod 04.05. 11:45 NE D.Počernice
 
F2C2203 Jablonec Čáslav 04.05. 17:00 NE ZŠ Mozartova UMT
 
F2C2204 Slovan Liberec Trutnov 04.05. 11:45 NE Letka
 
F2C2205 Admira Praha Kolín 03.05. 12:00 SO Hovorčovická
 
F2C2206 Mladá Boleslav Hradec Králové 04.05. 11:45 NE ZŠ Pastelka UMT
 
F2C2207 Svitavy Pardubice 03.05. 11:30 SO tr.2
 



23. kolo 11.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F2C2301 Svitavy Chrudim 11.05. 11:00 NE tr.2
 
F2C2302 Pardubice Mladá Boleslav 10.05. 11:45 SO Ohrazenice UMT
 
F2C2303 Hradec Králové Admira Praha 11.05. 11:45 NE Háječek
 
F2C2304 Kolín Slovan Liberec 10.05. 14:45 SO  
 
F2C2305 Trutnov Jablonec 10.05. 14:45 SO Horní St.Město
 
F2C2306 Čáslav Viktoria Žižkov 11.05. 11:15 NE  
 
F2C2307 Náchod RMSK Cidlina 11.05. 11:45 NE UMT
 



24. kolo 18.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F2C2401 Chrudim Náchod 18.05. 11:45 NE UMT
 
F2C2402 RMSK Cidlina Čáslav 17.05. 11:15 SO Měst.stad.NB
 
F2C2403 Viktoria Žižkov Trutnov 17.05. 11:45 SO D.Počernice
 
F2C2404 Jablonec Kolín 18.05. 17:00 NE ZŠ Mozartova UMT
 
F2C2405 Slovan Liberec Hradec Králové 17.05. 11:45 SO Letka
 
F2C2406 Admira Praha Pardubice 17.05. 12:00 SO Hovorčovická
 
F2C2407 Mladá Boleslav Svitavy 17.05. 11:45 SO Astonka
 



25. kolo 25.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F2C2501 Mladá Boleslav Chrudim 24.05. 11:45 SO Astonka
 
F2C2502 Svitavy Admira Praha 25.05. 11:30 NE tr.1
 
F2C2503 Pardubice Slovan Liberec 24.05. 11:45 SO Ohrazenice UMT
 
F2C2504 Hradec Králové Jablonec 25.05. 11:45 NE Háječek
 
F2C2505 Kolín Viktoria Žižkov 24.05. 14:45 SO  
 
F2C2506 Trutnov RMSK Cidlina 24.05. 14:45 SO Horní St.Město
 
F2C2507 Čáslav Náchod 25.05. 11:15 NE  
 



26. kolo 01.06.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F2C2601 Chrudim Čáslav 01.06. 15:15 NE UMT
 
F2C2602 Náchod Trutnov 01.06. 11:45 NE UMT
 
F2C2603 RMSK Cidlina Kolín 28.05. 17:45 ST Měst.stad.NB
 
F2C2604 Viktoria Žižkov Hradec Králové 29.05. 18:15 ČT D.Počernice
 
F2C2605 Jablonec Pardubice 01.06. 17:00 NE ZŠ Mozartova UMT
 
F2C2606 Slovan Liberec Svitavy 31.05. 11:45 SO Letka
 
F2C2607 Admira Praha Mladá Boleslav 31.05. 12:00 SO Hovorčovická
 



14. kolo 08.06.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F2C1401 Chrudim Admira Praha 08.06. 11:45 NE UMT
 
F2C1402 Mladá Boleslav Slovan Liberec 07.06. 11:45 SO Astonka
 
F2C1403 Svitavy Jablonec 28.05. 13:15 ST tr.1
 
F2C1404 Pardubice Viktoria Žižkov 07.06. 15:45 SO Ohrazenice UMT
 
F2C1405 Hradec Králové RMSK Cidlina 08.06. 11:45 NE Háječek
 
F2C1406 Kolín Náchod 07.06. 14:45 SO  
 
F2C1407 Trutnov Čáslav 04.06. 17:00 ST Horní St.Město
Poslední zápas
30. kolo
PÁ 15.06. 18:00
Litomyšl
4 : 3
np
Litomyšl - TJ Svitavy

góly: Vojtěch Drašar 2, David Juřík
Diváků: 77
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2017/2018
1.Slatiňany75:3368?X
2.Lanškroun71:3661?X
3.Č. Třebová62:4557?X
4.H. Městec49:4653?X
5.M. Třebová46:3551?X
6.Hlinsko52:4550?X
7.TJ Svitavy50:4647?X
8.Třemošnice53:5141?X
9.Litomyšl61:5740?X
10.Choceň40:4839?X
11.Holice59:7839?X
12.Dobříkov58:7237?X
13.Žamberk31:5237?X
14.Chrudim B52:6636?X
15.Polička42:6632?X
16.Moravany38:6332?X
Minulé kolo
30. kolo - SO/NE 16./17.06. 2018
Žamberk - Choceň0 : 1np
Litomyšl - TJ Svitavy4 : 3np
Lanškroun - Slatiňany4 : 1
M. Třebová - Holice3 : 0
H. Městec - Č. Třebová2 : 0
Hlinsko - Dobříkov1 : 2np
Třemošnice - Moravany3 : 2np
Polička - Chrudim B2 : 1
Návštěvnost

TéJé TV
Litomyšl – Svitavy 3:3 (PK 4:3)
Sestřih 2. poločasu


Litomyšl – Svitavy 3:3 (PK 4:3)
Penaltový rozstřel


Poslední zápas - B muži
Horní Ředice - Svitavy B
4:1 (1:0)


Příspěvky z diskuze
Fery | 27.06. 10:09
"Dodatečně ještě přinášíme sestřihy z derby v Litom ..."
Fery | 27.06. 10:07
"Je znám los Poháru hejtmana Pardubického kraje 201 ..."
Fandasy | 21.06. 23:09
"Dle závěrů DKKFS ze dne 21. 6. t.r. se zápas Morav ..."
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Fortuna SOFICO-CZ, a.s. MŠMT
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Standa 220
2. Fanda 201
3. Morava 200
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

Otevírací doba
Denně od 10:00 do 23:00

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce