Rozpis utkání - A mužstvo (Pardubický přebor)
Zvolte sezónu: a/nebo kolo:
Vyberte tým: Pouze odehrané zápasy?
1. kolo, PÁ/SO/NE 07./08./09.08. 2020
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     4

:

0    

logo FK Česká Třebová FK Česká Třebová
2. kolo, SO/NE 15./16.08. 2020
TJ Luželogo TJ Luže

     1

:

0 np

logo TJ Lanškroun TJ Lanškroun
3. kolo, SO/NE 22./23.08. 2020
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     7

:

4    

logo FK Proseč FK Proseč
4. kolo, SO/NE 29./30.08. 2020
TJ Jiskra Litomyšllogo TJ Jiskra Litomyšl

     1

:

4    

logo TJ Lanškroun TJ Lanškroun
5. kolo, PA/SO/NE 04./05./06.09. 2020
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     2

:

0    

logo TJ Sokol Rohovládova Bělá TJ Sokol Rohovládova Bělá
6. kolo, SO/NE 12./13.09. 2020
TJ Svitavylogo TJ Svitavy

     0

:

5    

logo TJ Lanškroun TJ Lanškroun
Sestava domácí: Jílek – J. Novák, Vacek (70. Pikovský), M. Čížek, Czehowský – Chlup (64. Horák), F. Čížek (65. Bednár), Svoboda, Válek – Ehrenberger, Juřík (77. Kuda)
Sestava hosté: Ehrenberger – Veselý, Macháček (82. A. Kolomý), Komínek, Jílek – Š. Kolomý, Sita, J. Ptáček (75. Karlík), Doležal – F. Ptáček (79. Marek), Savych
Diváci: 265
Rozhodčí: Rázek (Sezemice)
Podrobnosti: ŽK: 4:2. ČK: 1:0 (45. M. Čížek)
komentář k zápasu
7. kolo, SO/NE 19./20.09. 2020
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     3

:

0    

logo FK Horní Ředice FK Horní Ředice
8. kolo, SO/NE 26./27.09. 2020
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     --

:

--    

logo SK Holice SK Holice
9. kolo, SO/NE 03./04.10. 2020
ŽSK Třemošnicelogo ŽSK Třemošnice

     --

:

--    

logo TJ Lanškroun TJ Lanškroun
10. kolo, SO/NE 10./11.10. 2020
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     --

:

--    

logo MFK Chrudim B MFK Chrudim B
11. kolo, SO/NE 17./18.10. 2020
FK Spartak Choceňlogo FK Spartak Choceň

     --

:

--    

logo TJ Lanškroun TJ Lanškroun
12. kolo, SO/NE 24./25.10. 2020
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     --

:

--    

logo SKP Slovan Moravská Třebová SKP Slovan Moravská Třebová
13. kolo, SO/NE 31.10./01.11. 2020
SK Pardubičkylogo SK Pardubičky

     --

:

--    

logo TJ Lanškroun TJ Lanškroun
14. kolo, SO/NE 07./08.11. 2020
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     --

:

--    

logo FK Jiskra Heřmanův Městec FK Jiskra Heřmanův Městec
15. kolo, SO 14.11. 2020
TJ Sokol Moravanylogo TJ Sokol Moravany

     --

:

--    

logo TJ Lanškroun TJ Lanškroun
Příští zápas
8. kolo
NE 27.09. 15:30
Svitavský stadion
-- : --
Svitavy - Třemošnice
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
7. kolo
SO 19.09. 16:00
Holice
8 : 3
Holice - Svitavy

góly: Jakub Válek 2, Dominik Svoboda
Diváků: 152
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2020/2021
1.Lanškroun25:619?X
2.Holice27:918?X
3.Moravská Třebová21:915?X
4.Chrudim B17:515?X
5.Choceň20:1213?X
6.Svitavy17:1812?X
7.Třemošnice12:1412?X
8.Pardubičky17:1611?X
9.Luže7:99?X
10.Proseč14:247?X
11.Heřmanův Městec9:207?X
12.Moravany12:146?X
13.Litomyšl10:156?X
14.Horní Ředice6:175?X
15.Rohovládova Bělá6:185?X
16.Česká Třebová8:222?X
Minulé kolo
7. kolo - SO/NE 19./20.09. 2020
Heřmanův Městec - Moravany3 : 2
Pardubičky - Česká Třebová5 : 4np
Moravská Třebová - Luže1 : 0np
Lanškroun - Horní Ředice3 : 0
Chrudim B - Litomyšl3 : 1
Choceň - Proseč5 : 1
Třemošnice - Rohovládova Bělá4 : 1
Holice - Svitavy8 : 3
Příští kolo
8. kolo - SO/NE 26./27.09. 2020
Litomyšl - Choceň- : -
Rohovládova Bělá - Chrudim B- : -
Česká Třebová - Heřmanův Městec- : -
Luže - Pardubičky- : -
Proseč - Moravská Třebová- : -
Svitavy - Třemošnice- : -
Lanškroun - Holice- : -
Horní Ředice - Moravany- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy - H. Ředice 1:1 (1:1) Pen: 6:5
Sestřih branek


Rohovládova Bělá - Svitavy 0:6 (0:3)
Sestřih branek


Příští zápas - B muži
8. kolo I.A třídy
SO 26.9. 15:30
Svitavský stadion hř.2

Svitavy B - Letohrad B


Poslední zápas - B muži
Načešice - Svitavy B
1:0 (0:0)
STŘELCI: 87. Tamchyna Michal

Příspěvky z diskuze
Ha ha | 19.09. 18:42
"8:3.....2 zápasy 13 gólů 0 bodů... Gratulace "
fandasy | 12.09. 23:22
"SVITAVY - ŽAMBERK 2 :O (1:O).Obě branky za domácí ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Fanda 53
2. Morava 50
3. Martin 42
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce