Novinky

Čt 17.10.2019, 21:15 - oblast: Nominace U9 - vložil: Tomáš Kadlec - zobrazeno: 331x
Tuto neděli 20.10.2019 hrajeme další kolo KP ve Svitavách. nominace: Matyáš Tichý, Alex Piela, Denis Kafoněk, Nicolas Šrauch, Adam Maivald, Štěpán Horvát, Tomáš Kadlec, Jan Kubík, Jakub Kabát, náhradník: (Jan Sýkora ??)   Sraz v 8:35 na Svitavském stadionu, začátek zápas...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 10.10.2019, 21:20 - oblast: Nominace U9 - vložil: Tomáš Kadlec - zobrazeno: 313x
Dobrý den a ahoj,   Tuto sobotu 12.10.2019 hrajeme další kolo KP v Ústí nad Orlicí. nominace: Jan Sýkora, Matyáš Tichý, Štěpán Knejfl, Alex Piela, Denis Kafoněk, Nicolas Šrauch, Adam Maivald, Štěpán Horvát, Vojtěch Bukáček, Tomáš Kadlec. náhradníci: (Jakub Kabát, Jan Kubík...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
St 18.09.2019, 17:01 - oblast: Nominace U9 - vložil: Tomáš Kadlec - zobrazeno: 368x
21.9.2019 tuto sobotu zápas naší kategorie KP v České Třebové.
 
nominace :  Alex Piela, Nicolas Štrauch, Vojtěch Bukáček, Adam Maivald, Štěpán Horvát, Jan Sýkora, Štěpán Knejfl, Adam Šmíd, Denis Kafoněk...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 05.09.2019, 22:00 - oblast: Nominace U9 - vložil: Tomáš Kadlec - zobrazeno: 366x
7.9.2019 tuto sobotu zápas naší kategorie v Poličce.
 
nominace :  Alex Piela, Nicolas Štrauch, Vojtěch Bukáček, Adam Maivald, Štěpán Horvát, Jan Sýkora, Štěpán Knejfl, Matyáš Tichý, Jakub Kabát, Šimon Králíček...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 24.05.2019, 10:15 - oblast: Nominace U9 - vložil: Jaroslav Rozlívka - zobrazeno: 517x
nominace na 25.5. sobota: Štursa, Schneider, Kutlák, Fric, Pavliš, Galba, Parák, Lipovský,
Sraz v 7.40 na parkovišti v SY u stadionu! Odjezd autobusu 7.45. Návrat cca 13-14 hod.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 17.05.2019, 07:49 - oblast: Nominace U9 - vložil: Jaroslav Rozlívka - zobrazeno: 502x
nominace na neděli 19.5.   Rozlívka, Kutlák, Parák, Stursa, Vyčítal, Pavliš, Lipovský, Moravec, Schneider,
sraz na stadionu v sy v 8.30. !!!!
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 10.05.2019, 07:42 - oblast: Nominace U9 - vložil: Jaroslav Rozlívka - zobrazeno: 521x
nominace na KP: Rozlivka , Kutlák, Schneider, Vyčítel, Pavliš, Moravec, Lipovský
sraz na stadionu v SY 7.20hod.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 03.05.2019, 07:47 - oblast: Nominace U9 - vložil: Jaroslav Rozlívka - zobrazeno: 497x
nominace na sobotu 4.5. 2019: Rozlívka, Kutlák, Vyčítal, Parák, Pavliš, Lipovský, Moravec, Staša,
odjezd autobusem od stadionu SY: sraz  na parkovišti 7.30. Návrat cca 14hod..
 
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 26.04.2019, 07:45 - oblast: Nominace U9 - vložil: Jaroslav Rozlívka - zobrazeno: 522x
nominace na neděli KP Choceň:  Štursa, Galba, Parák, Rozlívka, Vyčítal, Schneider, Fric, Kutlák, Pavliš.
sraz na parkovišti u stadionu 11.20 !!!!
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 12.04.2019, 08:57 - oblast: Nominace U9 - vložil: Jaroslav Rozlívka - zobrazeno: 518x
nominace na sobotu 13.4.2019: Galba, Parák, Schneider, Vyčítal, Lipovský, Kutlák, Rozlívka,
sraz na stadionu v SY 8.30 hod !  Konec cca 12.30hod.
 
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 46 - zobrazit: 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-46
Příští zápas
17. kolo
NE 15.3. 14:00
Pardubičky
-- : --
Pardubičky - Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
16. kolo
SO 7.3. 14:00
UMT Svitavy-Lány
0 : 1
np
Svitavy - Moravany
Diváků: 60
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2019/2020
1.Holice56:2242?X
2.Chrudim B56:2233?X
3.Moravany45:3132?X
4.Luže40:3332?X
5.Lanškroun53:2830?X
6.Třemošnice24:2127?X
7.Heřmanův Městec20:1727?X
8.Litomyšl37:2626?X
9.Moravská Třebová34:2725?X
10.Svitavy40:2723?X
11.Choceň28:4720?X
12.Horní Ředice25:3718?X
13.Česká Třebová20:3816?X
14.Polička20:4713?X
15.Pardubičky21:4911?X
16.Rohovládova Bělá17:646?X
Minulé kolo
16. kolo - SO/NE 07./08.03. 2020
Polička - Třemošnice2 : 0
Litomyšl - Rohovládova Bělá5 : 2
Svitavy - Moravany0 : 1np
Česká Třebová - Horní Ředice1 : 2np
Choceň - Heřmanův Městec0 : 1np
Chrudim B - Holice4 : 2
Moravská Třebová - Lanškroun- : -
Luže - Pardubičky1 : 0
Příští kolo
17. kolo - SO/NE 14./15.03. 2020
Třemošnice - Litomyšl- : -
Rohovládova Bělá - Chrudim B- : -
Holice - Choceň- : -
Heřmanův Městec - Česká Třebová- : -
Horní Ředice - Lanškroun- : -
Luže - Moravská Třebová- : -
Pardubičky - Svitavy- : -
Moravany - Polička- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy - Třemošnice 2:0 (1:0)
Sestřih branek


R. Bělá - Svitavy 1:7 (1:0)
Sestřih branek


Příští zápas - B muži
14. kolo I.A třídy
UMT Svitavy-Lány

Svitavy B - Libišany


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Tatenice
2:1 (1:1)


Krátce
Út 26.05. 08:18 |
Spolu jsme to dali!!!
V sobotu 30.5.2020 před utkáním dorostu s Libchavami (11:00) předáme Lukášovi "Ásovi" Andrlemu výtěžek sbírky, kterou jsme společně s Nadačním fondem Valentina Oswalda Ottendorfera zorganizovali počátkem dubna a díky FB přátelům a příznivcům dokázali shromáždit potřebnou částku.
Příspěvky z diskuze
fandasy | 01.04. 14:51
"Rád se připojím - pro Lukáše vždycky. "
diskuze k článku - zobrazit článek
Číža st. | 31.03. 17:45
":-) určitě to dáme dohromady. Věřím všem, co Lukáš ..."
diskuze k článku - zobrazit článek
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Fanda 110
2. Morava 101
3. Standa 4
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce