Novinky

Pá 06.03.2020, 18:05 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 304x
Přátelský zápas ml. žáku U 13 - neděle 8.3.2020 /10:00 - 12:00/
místo: Žďár nad Sázavou - UMT
soupeř : Žďár nad Sázavou
nominace: Hnát Jakub /G/, Vavřík Matyáš , Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Oblouk Samuel, Hořínek Daniel, Dvořák Enrico, Švec Jáchym, Dvořák Ště...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 20.02.2020, 08:29 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 322x
Přátelský zápas ml. žáku U 13 - neděle 23.2.2020 /10:00 - 12:00/
místo: UMT Lány
soupeř : HFK Olomouc
nominace: Hnát Jakub /G/, Vavřík Matyáš /G/, Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Oblouk Samuel, Hořínek Daniel, Dvořák Enrico, Švec Jáchym, Dvořák Štěpán,  Flídr ...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
St 27.11.2019, 19:45 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 395x
PARTNERS CUP U 13  - sobota 30.11.2019 /08:15 - 14:00/

místo:  Pardubice UMT - Ohrazenice, M. Majerové 215
soupeř : skupina B- RMSK Cidlina, Náchod, Kolín, Bohemians Praha, Svitavy     ...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 15.11.2019, 18:37 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 446x
Krajský  přebor ml. žáků  - sobota 16.11.2019 /11:15 - 12:30/

místo:  Polička - fotbalový stadion 
soupeř : POLIČKA
nominace: Leitner Matěj /G/ Přikryl Vojtěch, Jonáš Jáchym, Popilka Matěj, Flídr Matěj, Dvořák Štěpán, Vavřík Matyáš, Bauer Jose...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 08.11.2019, 19:38 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 411x
Krajský  přebor ml. žáků  - sobota 9.11.2019 /11:15 - 12:30/

místo:  Svitavy UMT 
soupeř : MORAVANY/DAŠICE
nominace: Přikryl Vojtěch, Jonáš Jáchym, Dvořák Šimon, Janko Adam, Leitner Matěj  + r. 2008  Laky Tadeáš , Milota Štěpán, Sch...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 01.11.2019, 17:48 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 470x
Krajský  přebor ml. žáků  - sobota 2.11.2019 /11:15 - 12:30/

místo:  Svitavy UMT 
soupeř : HLINSKO
nominace: Matěj Leitner /G/, Přikryl Vojtěch, Jonáš Jáchym, Flídr Matěj, Olšán Tomáš, Hořínek Daniel, Dvořák Šimon, Dvořák Štěpán, Fejt Dominik...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 25.10.2019, 19:16 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 450x
liga ml. žáku U 13 skupina "D" - sobota 26.10.2019 /14:15 - 16:15/
místo: UMT SY Lány
soupeř : HLINSKO
nominace: Leitner Matěj /G/, Hnát Jakub /G/, Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Oblouk Samuel, Hořínek Daniel, Dvořák Enrico, Švec Jáchym, Dvořák Štěpán,...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Po 21.10.2019, 19:41 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 475x
ONDRÁŠOVKA CUP U 13 - středa 23.10.2019 /10:00 - 14:00/ - Kvalifikační turnaj 

místo: Šumperk - fotbalový stadion
soupeř : PROSTĚJOV, ŠUMPERK, UNIČOV, VYŠKOV, OPAVA, SIGMA OLOMOUC, VYS. MÝTO 
          &n...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 18.10.2019, 18:57 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 456x
Krajský  přebor ml. žáků  - sobota 19.10.2019 /11:15 - 12:30/

místo:  Svitavy UMT 
soupeř : LETOHRAD
nominace: Matyáš Vavřík /G/, Přikryl Vojtěch, Jonáš Jáchym, Popilka Matěj, Flídr Matěj, Oblouk Samuel, Hořínek Daniel, Dvořák Šimon, Dvořák Š...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 11.10.2019, 18:53 - oblast: Nominace U13 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 476x
Krajský  přebor ml. žáků  - sobota 12.10.2019 /11:15 - 12:30/

místo:  Pardubičky - fotbalový stadion 
soupeř : PARDUBIČKY
nominace: Leitner Matěj /G/ Přikryl Vojtěch, Jonáš Jáchym, Popilka Matěj, Hnát Jan, Hnát Jakub, Flídr Matěj, Janko Adam + r...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 52 - zobrazit: 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-50 | 50-52
Příští zápas
8. kolo
NE 27.09. 15:30
Svitavský stadion
-- : --
Svitavy - Třemošnice
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
7. kolo
SO 19.09. 16:00
Holice
8 : 3
Holice - Svitavy

góly: Jakub Válek 2, Dominik Svoboda
Diváků: 152
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2020/2021
1.Lanškroun25:619?X
2.Holice27:918?X
3.Moravská Třebová21:915?X
4.Chrudim B17:515?X
5.Choceň20:1213?X
6.Svitavy17:1812?X
7.Třemošnice12:1412?X
8.Pardubičky17:1611?X
9.Luže7:99?X
10.Proseč14:247?X
11.Heřmanův Městec9:207?X
12.Moravany12:146?X
13.Litomyšl10:156?X
14.Horní Ředice6:175?X
15.Rohovládova Bělá6:185?X
16.Česká Třebová8:222?X
Minulé kolo
7. kolo - SO/NE 19./20.09. 2020
Holice - Svitavy8 : 3
Třemošnice - Rohovládova Bělá4 : 1
Choceň - Proseč5 : 1
Chrudim B - Litomyšl3 : 1
Lanškroun - Horní Ředice3 : 0
Moravská Třebová - Luže1 : 0np
Pardubičky - Česká Třebová5 : 4np
Heřmanův Městec - Moravany3 : 2
Příští kolo
8. kolo - SO/NE 26./27.09. 2020
Litomyšl - Choceň- : -
Rohovládova Bělá - Chrudim B- : -
Česká Třebová - Heřmanův Městec- : -
Luže - Pardubičky- : -
Proseč - Moravská Třebová- : -
Svitavy - Třemošnice- : -
Lanškroun - Holice- : -
Horní Ředice - Moravany- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy - H. Ředice 1:1 (1:1) Pen: 6:5
Sestřih branek


Rohovládova Bělá - Svitavy 0:6 (0:3)
Sestřih branek


Příští zápas - B muži
8. kolo I.A třídy
SO 26.9. 15:30
Svitavský stadion hř.2

Svitavy B - Letohrad B


Poslední zápas - B muži
Načešice - Svitavy B
1:0 (0:0)
STŘELCI: 87. Tamchyna Michal

Krátce
St 13:38 | Jiří Petr
Pozor, změna času odjezdu
Ve čtvrtek odjíždí družstvo U10 na turnaj II. předkola Ondrášovka CUPu do Havlíčkova Brodu v 10:40.
Příspěvky z diskuze
Ha ha | 19.09. 18:42
"8:3.....2 zápasy 13 gólů 0 bodů... Gratulace "
fandasy | 12.09. 23:22
"SVITAVY - ŽAMBERK 2 :O (1:O).Obě branky za domácí ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Fanda 53
2. Morava 50
3. Martin 42
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce