Novinky

St 09.06.2021, 19:26 - oblast: Nominace U12 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1811x
Nominovaní: Elčkner, Kršák, Pavlík, Bárta, Kolouch, Dobiáš, Makovský, Marek, Václavek, Novotný, Gult, Mužík.
Odjezd ze stadionu v 7:30 hodin.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 03.06.2021, 08:40 - oblast: Nominace U12 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1816x
Nominovaní: Růžička, Mikolin, Kršák, Mužík, Bárta, Kolouch, Dobiáš, Václavek, Krátký, Gult, Novotný, Pavlík a Polák.
Sraz na stadionu nejpozději v 9:30 hodin.
Soupeřem je tým FK Pardubice U11.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 28.05.2021, 19:32 - oblast: Nominace U12 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1812x
Nominovaní: Růžička, Elčkner, Kršák, Jílek, Václavek, Makovský, Kolouch, Dobiáš, Krátký, Novotný, Mužík, Pavlík, Bárta, Gult.
Sraz na stadionu ve Svitavách nejpozději v 9:30 hodin.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 20.05.2021, 09:12 - oblast: Nominace U12 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1808x
Nominovaní:
Elčkner, Kršák, Kolouch, Bárta, Dobiáš, Makovský, Marek, Václavek, Krátký, Novotný, Mužík a Pavlík.
Odjezd autobusem v 7:15 hodin od stadionu. Začátek utkání v 10:00 hodin, předpokládaný návrat cca ve 14:00 hodin...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
St 12.05.2021, 19:17 - oblast: Nominace U12 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1812x
Nominovaní:
Elčkner, Kolouch, Mikolin, Kršák, Mužík, Jílek, Bárta, Dobiáš, Makovský, Marek, Novotný, Gult.
Sraz hráčů v 9:30 hodin na svitavském stadionu.  Hráči si vezmou obě sady dresů.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
St 07.10.2020, 19:26 - oblast: Nominace U12 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1815x
Nominovaní: Elčkner, Růžička, Kršák, Obr, Václavek, Jílek, Makovský, Kolouch, Marek, Dobiáš,, Krátký, Novotný, Mikolin, Bolhaj a Pohorský.
Odjezd od svitavského stadionu v 6:00 hodin.
 
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 02.10.2020, 18:36 - oblast: Nominace U12 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1818x
Nominovaní: Elčkner, Růžička, Kršák, Obr, Jílek, Makovský, Václavek, Kolouch, Krátký, Dobiáš, Marek, Novotný, Pohorský, Mikolin a Bárta.
Sraz na svitavském stadionu v 9:15 hodin.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 25.09.2020, 18:13 - oblast: Nominace U12 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1814x
Nominovaní: Elčkner, Růžička, Makovský, Kršák, Jílek, Obr, Kolouch, Marek, Pohorský, Mikolin, Bárta, Bolhaj, Novotný a Polák.
Odjezd od svitavského stadionu ve 12:30 hodin.
Služba na míče: Marek, Růžička a Pohorský.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 18.09.2020, 18:59 - oblast: Nominace U12 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1815x
Nominovaní: Elčkner, Růžička, Obr, Kolouch, Makovský, Marek, Mikolin, Krátký, Václavek, Kršák, Bolhaj, Novotný a Pohorský.
Sraz na svitavském stadionu nejpozději ve 13:15 hodin. 
Služba na míče: Bolhaj, Obr, Kolouch a Kršák...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Po 14.09.2020, 21:06 - oblast: Nominace U12 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 1819x
Nominovaní: Elčkner, Mikolin, Kršák, Jílek, Bárta, Dobiáš, Makovský, Marek, Václavek, Pohorský, Krátký.
Pozor změna. Turnaj se koná v České Třebové.  Odjezd malým autobusem v 11:15 hodin od svitavského stadionu. 
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 89 - zobrazit: 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-50 | 50-60 | 60-70 | 70-80 | 80-89
Příští zápas
8. kolo
NE 19.9. 15:30
Lanškroun
-- : --
Lanškroun - Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
7. kolo
NE 12.9. 16:00
Svitavský stadion
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2021/2022
1.Horní Ředice21:519?X
2.Chrudim B20:419?X
3.Svitavy18:614?X
4.Litomyšl13:613?X
5.Třemošnice10:912?X
6.Holice23:1611?X
7.Lanškroun17:1411?X
8.Moravská Třebová11:811?X
9.Pardubičky9:711?X
10.Česká Třebová10:1011?X
11.Heřmanův Městec10:128?X
12.Choceň13:157?X
13.Proseč8:213?X
14.Luže11:263?X
15.Moravany5:203?X
16.Rohovládova Bělá5:250?X
Minulé kolo
7. kolo - SO/NE 11./12.9. 2021
Třemošnice - Rohovládova Bělá1 : 0
Moravany - Proseč4 : 0
Litomyšl - Pardubičky1 : 1
Chrudim B - Luže2 : 1
Lanškroun - Holice3 : 3
Svitavy - Horní Ředice1 : 1
Moravská Třebová - Choceň2 : 1
Heřmanův Městec - Česká Třebová4 : 0
Příští kolo
8. kolo - SO/NE 18./19.9. 2021
Holice - Pardubičky- : -
Česká Třebová - Litomyšl- : -
Choceň - Heřmanův Městec- : -
Rohovládova Bělá - Chrudim B- : -
Luže - Moravany- : -
Proseč - Moravská Třebová- : -
Horní Ředice - Třemošnice- : -
Lanškroun - Svitavy- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy - Choceň 3:1 (2:0)
Sestřih branek


Svitavy - Pardubičky 0:1 (0:0)
Sestřih branek


Příští zápas - B muži
8. kolo I.A třídy
NE 19.9. 15:30

Zámrsk - Svitavy B


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Libišany
0:2 (0:1)
Branky: -

Příspěvky z diskuze
fandasy | 11.09. 19:46
"TJ Svitavy B - FC Libišany O:2 ( O:1). "
fandasy | 28.08. 20:04
"TJ Svitavy B -Vysoké Mýto B 5:1 (2:1). Mistrovské ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Morava 45
2. Martin 42
3. Standa 40
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce