Novinky

Čt 06.06.2019, 18:19 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 521x
Nominovaní: Růžička, Makovský, Kršák, Obr, Jílek, Kolouch, Bolhaj, Dobiáš, Bárta, Mikolin a Pohorský.
Sraz hráčů v Dobrušce v 9:15 ve fotbalovém areálu, Mělčanská 118.
Startovné 150,-Kč. 
Míče berou Bolhaj, Makovský a Růžička...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 23.05.2019, 16:52 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 581x
Nominovaní: všichni kromě nemocné H.Bálkové
Sraz hráčů na parkovišti u svitavského stadionu v 7:40 hodin.
Míč berou Obr a Růžička.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 16.05.2019, 21:45 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 534x
Nominovaní: Růžička, Makovský, Jílek, Obr, Kršák, Bolhaj, Kolouch, Mikolin, Bárta, Dobiáš, Pohorský a Jasanský. 
Sraz na svitavském stadionu v 8:45 hodin.
Míče vezmou Jasanský a Kršák.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 09.05.2019, 18:23 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 579x
Nominovaní hráči: Pohorský, Makovský, Kršák, Dobiáš, Bolhaj, Bárta, Kolouch, Mikolin a Bálková.
Sraz na parkovišti u svitavského stadionu v 7:25 hodin. 
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 02.05.2019, 18:11 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 572x
Nominovaní: Pohorský, Makovský, Obr, Kršák, Bolhaj, Kolouch, Bárta, Dobiáš, Mikolin a Bálková.
Sraz hráčů na parkovišti u svitavského stadionu v 7:40 hodin. 
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 25.04.2019, 22:25 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 584x
Nominovaní: Makovský, Pohorský, Jasanský, Bolhaj, Bárta, Obr, Kršák, Dobiáš, Mikolin, Kolouch.
Sraz na parkovišti u svitavského stadionu v 11:20 hodin!!!
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
St 17.04.2019, 07:11 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 557x
Nominovaní: Růžička, Makovský, Jasanský, Pohorský, Obr, Jílek, Kršák, Bolhaj, Dobiáš, Bárta, Mikolin.
Sraz nejpozději v 8:15 hodin v areálu fotbalového hřiště v Boskovicích (Červená zahrada 2286).
Během poledne hráči obdrží oběd formou polévky...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 11.04.2019, 18:24 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 581x
Nominovaní: Růžička, Makovský, Jasanský, Pohorský, Obr, Jílek, Kolouch, Bolhaj, Dobiáš, Mikolin, Bárta, Bálková.
Sraz hráčů na svitavském stadionu v 9:00 hodin. Bálková sraz v 8:30 hodin.
Vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí ať mají hráči dostatek oblečení na případné převlečen...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 05.04.2019, 07:12 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 624x
V neděli 7.4.2019 zápasy KP na stadionu ve Svitavách.
Nominovaní hráči: VŠICHNI
Sraz v 8:30 hodin na stadionu.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 28.03.2019, 17:50 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 603x
Nominace: Růžička, Makovský, Jasanský, Pohorský, Obr, Dobiáš, Jílek, Mikolin, Bárta, Bolhaj a Kolouch.
Sraz v Chocni na stadionu Na Parapleti v 8:30 hodin. Předpokládaný konec akce cca ve 12:00 hodin.
Hraje se venku na umělce, tedy s sebou termo, čepice, kopačky...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 41 - zobrazit: 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-41
Příští zápas
17. kolo
NE 15.3. 14:00
Pardubičky
-- : --
Pardubičky - Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
16. kolo
SO 7.3. 14:00
UMT Svitavy-Lány
0 : 1
np
Svitavy - Moravany
Diváků: 60
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2019/2020
1.Holice56:2242?X
2.Chrudim B56:2233?X
3.Moravany45:3132?X
4.Luže40:3332?X
5.Lanškroun53:2830?X
6.Třemošnice24:2127?X
7.Heřmanův Městec20:1727?X
8.Litomyšl37:2626?X
9.Moravská Třebová34:2725?X
10.Svitavy40:2723?X
11.Choceň28:4720?X
12.Horní Ředice25:3718?X
13.Česká Třebová20:3816?X
14.Polička20:4713?X
15.Pardubičky21:4911?X
16.Rohovládova Bělá17:646?X
Minulé kolo
16. kolo - SO/NE 07./08.03. 2020
Polička - Třemošnice2 : 0
Litomyšl - Rohovládova Bělá5 : 2
Svitavy - Moravany0 : 1np
Česká Třebová - Horní Ředice1 : 2np
Choceň - Heřmanův Městec0 : 1np
Chrudim B - Holice4 : 2
Moravská Třebová - Lanškroun- : -
Luže - Pardubičky1 : 0
Příští kolo
17. kolo - SO/NE 14./15.03. 2020
Třemošnice - Litomyšl- : -
Rohovládova Bělá - Chrudim B- : -
Holice - Choceň- : -
Heřmanův Městec - Česká Třebová- : -
Horní Ředice - Lanškroun- : -
Luže - Moravská Třebová- : -
Pardubičky - Svitavy- : -
Moravany - Polička- : -
Návštěvnost

TéJé TV
U9 - Ondrášovka cup 2020

U9 - Ondrášovka cup 2020
Adam Svoboda - nejlepší hráč


Příští zápas - B muži
14. kolo I.A třídy
UMT Svitavy-Lány

Svitavy B - Libišany


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Tatenice
2:1 (1:1)


Příspěvky z diskuze
Fery | 22.06. 22:30
"U9 - Ondrášovka cup 2020 ..."
Fery | 22.06. 21:44
"PROMO VIDEO - U9 - Ondrášovka cup 2020 Nádher ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Fanda 110
2. Morava 101
3. Standa 4
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce