Novinky

Čt 06.06.2019, 18:19 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 137x
Nominovaní: Růžička, Makovský, Kršák, Obr, Jílek, Kolouch, Bolhaj, Dobiáš, Bárta, Mikolin a Pohorský.
Sraz hráčů v Dobrušce v 9:15 ve fotbalovém areálu, Mělčanská 118.
Startovné 150,-Kč. 
Míče berou Bolhaj, Makovský a Růžička...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 23.05.2019, 16:52 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 158x
Nominovaní: všichni kromě nemocné H.Bálkové
Sraz hráčů na parkovišti u svitavského stadionu v 7:40 hodin.
Míč berou Obr a Růžička.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 16.05.2019, 21:45 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 160x
Nominovaní: Růžička, Makovský, Jílek, Obr, Kršák, Bolhaj, Kolouch, Mikolin, Bárta, Dobiáš, Pohorský a Jasanský. 
Sraz na svitavském stadionu v 8:45 hodin.
Míče vezmou Jasanský a Kršák.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 09.05.2019, 18:23 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 177x
Nominovaní hráči: Pohorský, Makovský, Kršák, Dobiáš, Bolhaj, Bárta, Kolouch, Mikolin a Bálková.
Sraz na parkovišti u svitavského stadionu v 7:25 hodin. 
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 02.05.2019, 18:11 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 171x
Nominovaní: Pohorský, Makovský, Obr, Kršák, Bolhaj, Kolouch, Bárta, Dobiáš, Mikolin a Bálková.
Sraz hráčů na parkovišti u svitavského stadionu v 7:40 hodin. 
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 25.04.2019, 22:25 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 176x
Nominovaní: Makovský, Pohorský, Jasanský, Bolhaj, Bárta, Obr, Kršák, Dobiáš, Mikolin, Kolouch.
Sraz na parkovišti u svitavského stadionu v 11:20 hodin!!!
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
St 17.04.2019, 07:11 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 191x
Nominovaní: Růžička, Makovský, Jasanský, Pohorský, Obr, Jílek, Kršák, Bolhaj, Dobiáš, Bárta, Mikolin.
Sraz nejpozději v 8:15 hodin v areálu fotbalového hřiště v Boskovicích (Červená zahrada 2286).
Během poledne hráči obdrží oběd formou polévky...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 11.04.2019, 18:24 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 188x
Nominovaní: Růžička, Makovský, Jasanský, Pohorský, Obr, Jílek, Kolouch, Bolhaj, Dobiáš, Mikolin, Bárta, Bálková.
Sraz hráčů na svitavském stadionu v 9:00 hodin. Bálková sraz v 8:30 hodin.
Vzhledem k nepříznivé předpovědi počasí ať mají hráči dostatek oblečení na případné převlečen...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 05.04.2019, 07:12 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 219x
V neděli 7.4.2019 zápasy KP na stadionu ve Svitavách.
Nominovaní hráči: VŠICHNI
Sraz v 8:30 hodin na stadionu.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 28.03.2019, 17:50 - oblast: Nominace U10 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 220x
Nominace: Růžička, Makovský, Jasanský, Pohorský, Obr, Dobiáš, Jílek, Mikolin, Bárta, Bolhaj a Kolouch.
Sraz v Chocni na stadionu Na Parapleti v 8:30 hodin. Předpokládaný konec akce cca ve 12:00 hodin.
Hraje se venku na umělce, tedy s sebou termo, čepice, kopačky...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 41 - zobrazit: 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-41
Příští zápas
7. kolo
NE 22.9. 16:00
Svitavský stadion
-- : --
Svitavy - Chrudim B
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
6. kolo
SO 14.9. 10:15
Litomyšl
1 : 2
np
Litomyšl - Svitavy

góly: David Juřík
Diváků: 166
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2019/2020
1.Holice21:818?X
2.Chrudim B35:615?X
3.Luže19:1414?X
4.Moravany21:1413?X
5.Lanškroun23:1212?X
6.Litomyšl14:1010?X
7.Moravská Třebová17:129?X
8.Heřmanův Městec10:89?X
9.Třemošnice9:109?X
10.Česká Třebová10:139?X
11.Svitavy15:138?X
12.Horní Ředice7:126?X
13.Pardubičky10:233?X
14.Polička9:243?X
15.Choceň7:273?X
16.Rohovládova Bělá6:273?X
Střelci
Stav po 6. kole
Minulé kolo
6. kolo - SO/NE 14./15.09. 2019
Litomyšl - Svitavy1 : 2np
Chrudim B - Luže6 : 0
Choceň - Pardubičky3 : 2
Česká Třebová - Moravany2 : 3
Lanškroun - Třemošnice2 : 1
Horní Ředice - Rohovládova Bělá3 : 0
Heřmanův Městec - Holice0 : 2
Moravská Třebová - Polička7 : 0
Příští kolo
7. kolo - SO/NE 21./22.09. 2019
Třemošnice - Horní Ředice- : -
Holice - Moravská Třebová- : -
Luže - Choceň- : -
Svitavy - Chrudim B- : -
Polička - Litomyšl- : -
Moravany - Lanškroun- : -
Pardubičky - Česká Třebová- : -
Rohovládova Bělá - Heřmanův Městec- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Litomyšl - Svitavy 1:2 (0:0) Pen: 3:4
Sestřih branek


Svitavy - Polička 5:2 (0:2)
Sestřih branek


Příští zápas - B muži
7. kolo I.A třídy
SO 21.9. 16:00
Svitavský stadion

Svitavy B - Dolní Újezd


Poslední zápas - B muži
Žamberk - Svitavy B
3:2 (0:2)


Příspěvky z diskuze
fanda Žamberka | 18.09. 21:38
"Z téhle výhry jsem upřímně řečeno radost neměl,pro ..."
diskuze k článku - zobrazit článek
M.M. | 25.08. 16:25
"Luže : TJ Svitavy A 3:1 (0:1) "
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Fanda 39
2. Morava 36
3. Standa 4
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce