místo: Fotbalový stadion Ml. Boleslav /Astonka/
soupeř : ML. BOLESLAV
nominace: Leitner Matěj /G/, Fejt Dominik /K/, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Vavřík Matyáš, Janko Adam, Švec Jáchym, Dvořák Enrico, Oblouk Samuel, Popilka Matěj, Jonáš Jáchym, Flídr Matěj
sraz nejpozději v 05:55 hod. na Svitavském stadionu /tribuna/ - odjezd autobusem v 06:00 hod.
zápasové dresy sebou /obě sady/ + klubové oblečení
Vedoucí akce : Martin Komoň
Krajský přebor ml. žáků - neděle 29.9.2019 /11:15 - 12:30/
místo: Svitavský stadion
soupeř : ŽAMBERK
nominace: Matěj Leitner /G/, Přikryl Vojtěch, Popilka Matěj, Bauer Josef, Flídr Matěj, Dvořák Šimon, Jonáš Jáchym, Vavřík Matyáš + r. 2008 Schejbal Adam, Milota Štěpán, Vavřín Dominik, Korec Vojtěch
sraz nejpozději v 10:30 hod. na stadionu
zápasové dresy sebou /obě sady/ + klubové oblečení
Vedoucí akce : Šimák Petr
Ve čtvrtek 03.10.2019 od 13:00 hod. hrajeme na Svitavském stadionu Ondrášovka Cup. Vzhledem k náročnému víkendovému programu a čtvrtečnímu turnaji Ondrášovky plánujeme pondělní a středeční trénink zrušit a nahradit jedním tréninkem v úterý /čas bude upřesněn/, kde proběhne nominace na Ondrášovku Cup. Na tento turnaj bude potřeba kluky uvolnit ze školy /sraz v 12:00 hod./, takže prosím nejpozději do úterý 15:00 hod. hlaste dostupnost. Díky
1. | Horní Ředice | 64:29 | 46 | ? | X |
2. | Libišany | 62:42 | 46 | ? | X |
3. | Lanškroun | 45:22 | 44 | ? | X |
4. | Česká Třebová | 58:27 | 42 | ? | X |
5. | Svitavy | 43:22 | 41 | ? | X |
6. | Litomyšl | 36:23 | 35 | ? | X |
7. | Lázně Bohdaneč | 38:31 | 33 | ? | X |
8. | Vysoké Mýto B | 31:31 | 33 | ? | X |
9. | Choceň | 43:44 | 28 | ? | X |
10. | Holice | 38:45 | 28 | ? | X |
11. | Heřmanův Městec | 32:41 | 25 | ? | X |
12. | Pardubičky | 30:39 | 22 | ? | X |
13. | Prosetín | 22:44 | 16 | ? | X |
14. | Přelouč | 20:36 | 15 | ? | X |
15. | Třemošnice | 14:42 | 12 | ? | X |
16. | Moravany | 20:78 | 8 | ? | X |
Česká Třebová - Prosetín | 3 : 0 |
Libišany - Horní Ředice | 6 : 5 |
Litomyšl - Lanškroun | 0 : 0 |
Přelouč - Svitavy | 2 : 2 |
Choceň - Pardubičky | 1 : 0 |
Holice - Moravany | 2 : 0 |
Třemošnice - Lázně Bohdaneč | 0 : 1 |
Heřmanův Městec - Vysoké Mýto B | 1 : 1 |
Svitavy - Litomyšl | - : - |
Lanškroun - Libišany | - : - |
Horní Ředice - Česká Třebová | - : - |
Prosetín - Heřmanův Městec | - : - |
Vysoké Mýto B - Třemošnice | - : - |
Lázně Bohdaneč - Holice | - : - |
Moravany - Choceň | - : - |
Pardubičky - Přelouč | - : - |