Novinky
oblast komentář k zápasu

12. kolo divize C: Výborný výkon celého týmu slavil úspěch, Dobrovice odjela s prázdnou

Po 28.10.2013, 22:44 - oblast: komentář k zápasu - vložil: Fery - zobrazeno: 1918x
TJ Svitavy – FK Dobrovice 3:1 (0:0)

V prvním poločase se hrál sice svižný a důrazný fotbal, ale šancí bylo jen pomálu. Domácí nejvíce zahrozili po střele Lysoňka ze 4. minuty, kterou vytáhl gólman Kanaval. Za hosty se v dobré palebné pozici ocitl Cigánek a Ehrenberger boxoval na roh. Nástup do druhé půle vyšel hostům a v 52. minutě je po obléhání šestnáctky poslal do vedení Boško – 0:1. Jenže na vyrovnání se nečekalo dlouho a po rychlé akci se o ně postaral zblízka Belej. Potom přišel zlom. Na jedné straně stáli při domácích všichni svatí po hlavičce Boška do tyče, zato na druhé mířil Svoboda hlavou po rohu přesně – 2:1. Hosté byli ve snaze o vyrovnání dost bezzubí a vyloženou šanci už neměli, naopak v 85. minutě se trefil Ptáček znovu hlavou po rohu a pečetil cenné vítězství Svitav.

Další výsledky: Ústí nad Orlicí – Trutnov 3:5, Náchod – Kutná Hora 4:3, Železný Brod – Dvůr Králové nad Labem 4:1, Jablonec nad Jizerou – Nová Paka 0:4, Pěnčín-Turnov – Rapid Liberec 4:0, Vysoké Mýto – Živanice 1:2, Letohrad – Pardubice B 2:2.

VIDEO - sestřih všech gólů

FAKTA:
Diváků: 280. Rozhodčí: Hrkal – Benedikt, Čechlovský. Podrobnosti: ŽK: 2:2
Sestava domácí: Ehrenberger – Šplíchal (69. J. Novák), Ptáček, Schneider, Veselský – Paděra, Čížek (77. Kroulík) – Svoboda (90. Válek), Belej, Seidler (88. L. Urban) – Lysoněk (64. Brůna)
Sestava hosté: Kanaval – Novák, Lukáš, Váňa, Bém (83. Vladyka) – Golovko, Patočka, Osvald, Cigánek (64. Vajgl) – Froněk (55. Miškovský), Boško (76. Tuma)
Góly Svitav:
58' Michal Belej
63' Ivo Svoboda
86' František Ptáček

Zdroj: Radek Halva, Svitavský deník
Počet příspěvků v diskuzi: žádný