Rozpis utkání - A mužstvo (Pardubický přebor)
Zvolte sezónu: a/nebo kolo:
Vyberte tým: Pouze odehrané zápasy?
Výběr je příliš široký pro zobrazení podrobností!
Prosím použijte filtry nahoře ke zúžení výběru.

Následuje stručný výpis - rozlosování s výsledky.
1. kolo, ČT 28.9. 2023
FO Lanškroun      5 : 0  SK Lázně Bohdaneč
TJ Svitavy      1 : 2  FK Horní Ředice
SK Pardubičky      2 : 0  SK Sokol Prosetín
TJ Sokol Moravany      2 : 4  SK Vysoké Mýto B
SK Holice      2 : 0  ŽSK Třemošnice
FK Spartak Choceň      5 : 3  FK Jiskra Heřmanův Městec
FK Přelouč      0 : 0  FK Česká Třebová
TJ Jiskra Litomyšl      0 : 2  FC Libišany
2. kolo, SO/NE 12./13.8. 2023
FO Lanškroun      1 : 0  TJ Svitavy
SK Vysoké Mýto B      2 : 0  SK Holice
SK Sokol Prosetín      4 : 0  TJ Sokol Moravany
FK Jiskra Heřmanův Městec      3 : 1  FK Přelouč
SK Lázně Bohdaneč      1 : 3  FC Libišany
FK Česká Třebová      1 : 2  TJ Jiskra Litomyšl
ŽSK Třemošnice      0 : 0  FK Spartak Choceň
FK Horní Ředice      5 : 0  SK Pardubičky
3. kolo, SO/NE 19./20.8. 2023
FK Přelouč      1 : 1  ŽSK Třemošnice
TJ Jiskra Litomyšl      1 : 0  FK Jiskra Heřmanův Městec
FC Libišany      4 : 2  FK Česká Třebová
SK Holice      1 : 3  SK Sokol Prosetín
TJ Svitavy      4 : 1  SK Lázně Bohdaneč
SK Pardubičky      0 : 1  FO Lanškroun
TJ Sokol Moravany      0 : 9  FK Horní Ředice
FK Spartak Choceň      0 : 1  SK Vysoké Mýto B
4. kolo, SO/NE 26./27.8. 2023
FK Jiskra Heřmanův Městec      2 : 4  FC Libišany
FO Lanškroun      3 : 0  TJ Sokol Moravany
FK Horní Ředice      4 : 1  SK Holice
SK Sokol Prosetín      1 : 2  FK Spartak Choceň
SK Vysoké Mýto B      0 : 0  FK Přelouč
TJ Svitavy      2 : 0  SK Pardubičky
ŽSK Třemošnice      0 : 2  TJ Jiskra Litomyšl
SK Lázně Bohdaneč      0 : 1  FK Česká Třebová
5. kolo, SO/NE 2./3.9. 2023
SK Holice      3 : 1  FO Lanškroun
TJ Jiskra Litomyšl      4 : 0  SK Vysoké Mýto B
TJ Sokol Moravany      1 : 1  TJ Svitavy
FK Česká Třebová      4 : 0  FK Jiskra Heřmanův Městec
FC Libišany      3 : 0  ŽSK Třemošnice
SK Pardubičky      1 : 2  SK Lázně Bohdaneč
FK Přelouč      0 : 0  SK Sokol Prosetín
FK Spartak Choceň      0 : 4  FK Horní Ředice
6. kolo, SO/NE 9./10.9. 2023
SK Sokol Prosetín      1 : 0  TJ Jiskra Litomyšl
SK Vysoké Mýto B      2 : 1  FC Libišany
ŽSK Třemošnice      1 : 4  FK Česká Třebová
SK Lázně Bohdaneč      2 : 3  FK Jiskra Heřmanův Městec
SK Pardubičky      4 : 1  TJ Sokol Moravany
TJ Svitavy      2 : 0  SK Holice
FO Lanškroun      5 : 2  FK Spartak Choceň
FK Horní Ředice      2 : 1  FK Přelouč
7. kolo, SO/NE 16./17.9. 2023
FK Spartak Choceň      3 : 1  TJ Svitavy
SK Holice      3 : 1  SK Pardubičky
TJ Sokol Moravany      0 : 4  SK Lázně Bohdaneč
FK Jiskra Heřmanův Městec      0 : 1  ŽSK Třemošnice
FK Česká Třebová      1 : 4  SK Vysoké Mýto B
FC Libišany      4 : 2  SK Sokol Prosetín
TJ Jiskra Litomyšl      2 : 2  FK Horní Ředice
FK Přelouč      0 : 3  FO Lanškroun
8. kolo, SO/NE 23./24.9. 2023
TJ Svitavy      2 : 0  FK Přelouč
FO Lanškroun      2 : 1  TJ Jiskra Litomyšl
FK Horní Ředice      3 : 2  FC Libišany
SK Sokol Prosetín      1 : 1  FK Česká Třebová
SK Vysoké Mýto B      2 : 2  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Sokol Moravany      1 : 4  SK Holice
SK Lázně Bohdaneč      1 : 1  ŽSK Třemošnice
SK Pardubičky      3 : 0  FK Spartak Choceň
9. kolo, SO/NE 30.9./1.10. 2023
FK Česká Třebová      2 : 1  FK Horní Ředice
FK Jiskra Heřmanův Městec      2 : 0  SK Sokol Prosetín
TJ Jiskra Litomyšl      0 : 1  TJ Svitavy
FC Libišany      1 : 0  FO Lanškroun
ŽSK Třemošnice      1 : 1  SK Vysoké Mýto B
SK Holice      3 : 2  SK Lázně Bohdaneč
FK Spartak Choceň      9 : 2  TJ Sokol Moravany
FK Přelouč      1 : 1  SK Pardubičky
10. kolo, SO/NE 7./8.10. 2023
FK Horní Ředice      4 : 1  FK Jiskra Heřmanův Městec
SK Sokol Prosetín      2 : 1  ŽSK Třemošnice
SK Lázně Bohdaneč      0 : 0  SK Vysoké Mýto B
SK Holice      2 : 2  FK Spartak Choceň
TJ Sokol Moravany      3 : 3  FK Přelouč
SK Pardubičky      0 : 3  TJ Jiskra Litomyšl
TJ Svitavy      4 : 1  FC Libišany
FO Lanškroun      2 : 2  FK Česká Třebová
11. kolo, SO/NE 14./15.10. 2023
FK Spartak Choceň      1 : 1  SK Lázně Bohdaneč
SK Vysoké Mýto B      2 : 0  SK Sokol Prosetín
ŽSK Třemošnice      1 : 4  FK Horní Ředice
FK Česká Třebová      3 : 1  TJ Svitavy
FC Libišany      3 : 0  SK Pardubičky
TJ Jiskra Litomyšl      3 : 1  TJ Sokol Moravany
FK Přelouč      4 : 3  SK Holice
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 0  FO Lanškroun
12. kolo, SO/NE 21./22.10. 2023
SK Lázně Bohdaneč      4 : 1  SK Sokol Prosetín
TJ Svitavy      5 : 2  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Sokol Moravany      2 : 4  FC Libišany
SK Holice      1 : 3  TJ Jiskra Litomyšl
FK Spartak Choceň      3 : 0  FK Přelouč
SK Pardubičky      3 : 1  FK Česká Třebová
FK Horní Ředice      2 : 0  SK Vysoké Mýto B
FO Lanškroun      2 : 1  ŽSK Třemošnice
13. kolo, SO/NE 28./29.10. 2023
TJ Jiskra Litomyšl      1 : 0  FK Spartak Choceň
FK Přelouč      0 : 3  SK Lázně Bohdaneč
FK Jiskra Heřmanův Městec      2 : 1  SK Pardubičky
SK Sokol Prosetín      1 : 5  FK Horní Ředice
SK Vysoké Mýto B      1 : 0  FO Lanškroun
ŽSK Třemošnice      0 : 2  TJ Svitavy
FK Česká Třebová      8 : 0  TJ Sokol Moravany
FC Libišany      6 : 2  SK Holice
14. kolo, SO/NE 4./5.11. 2023
FK Spartak Choceň      2 : 7  FC Libišany
FK Přelouč      2 : 2  TJ Jiskra Litomyšl
SK Pardubičky      3 : 1  ŽSK Třemošnice
TJ Sokol Moravany      2 : 0  FK Jiskra Heřmanův Městec
SK Lázně Bohdaneč      2 : 0  FK Horní Ředice
FO Lanškroun      2 : 1  SK Sokol Prosetín
TJ Svitavy      3 : 1  SK Vysoké Mýto B
SK Holice      0 : 2  FK Česká Třebová
15. kolo, SO/NE 11./12.11. 2023
FK Horní Ředice      1 : 2  FO Lanškroun
SK Sokol Prosetín      0 : 0  TJ Svitavy
ŽSK Třemošnice      2 : 1  TJ Sokol Moravany
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 3  SK Holice
FK Česká Třebová      1 : 0  FK Spartak Choceň
FC Libišany      1 : 0  FK Přelouč
TJ Jiskra Litomyšl      2 : 2  SK Lázně Bohdaneč
SK Vysoké Mýto B      2 : 1  SK Pardubičky
16. kolo, SO/NE 15./16.06. 2024
FK Horní Ředice      -- : --  TJ Svitavy
SK Lázně Bohdaneč      -- : --  FO Lanškroun
SK Vysoké Mýto B      -- : --  TJ Sokol Moravany
FC Libišany      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
FK Česká Třebová      -- : --  FK Přelouč
FK Jiskra Heřmanův Městec      -- : --  FK Spartak Choceň
ŽSK Třemošnice      -- : --  SK Holice
SK Sokol Prosetín      -- : --  SK Pardubičky
17. kolo, ST 1.5.2024
FK Spartak Choceň      -- : --  ŽSK Třemošnice
FK Přelouč      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  FK Česká Třebová
FC Libišany      -- : --  SK Lázně Bohdaneč
TJ Svitavy      -- : --  FO Lanškroun
SK Pardubičky      -- : --  FK Horní Ředice
TJ Sokol Moravany      -- : --  SK Sokol Prosetín
SK Holice      -- : --  SK Vysoké Mýto B
18. kolo, SO/NE 16./17.03. 2024
FO Lanškroun      4 : 0  SK Pardubičky
SK Lázně Bohdaneč      2 : 2  TJ Svitavy
FK Jiskra Heřmanův Městec      2 : 0  TJ Jiskra Litomyšl
SK Vysoké Mýto B      1 : 3  FK Spartak Choceň
SK Sokol Prosetín      1 : 2  SK Holice
FK Horní Ředice      2 : 0  TJ Sokol Moravany
ŽSK Třemošnice      0 : 0  FK Přelouč
FK Česká Třebová      7 : 0  FC Libišany
19. kolo, SO/NE 23./24.03. 2024
TJ Sokol Moravany      2 : 1  FO Lanškroun
SK Pardubičky      1 : 4  TJ Svitavy
FK Česká Třebová      1 : 2  SK Lázně Bohdaneč
FC Libišany      1 : 4  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Jiskra Litomyšl      4 : 1  ŽSK Třemošnice
FK Přelouč      0 : 2  SK Vysoké Mýto B
FK Spartak Choceň      5 : 0  SK Sokol Prosetín
SK Holice      3 : 0  FK Horní Ředice
20. kolo, SO/NE 30./31.03. 2024
SK Sokol Prosetín      0 : 2  FK Přelouč
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 2  FK Česká Třebová
ŽSK Třemošnice      1 : 2  FC Libišany
FK Horní Ředice      4 : 1  FK Spartak Choceň
FO Lanškroun      2 : 1  SK Holice
TJ Svitavy      2 : 0  TJ Sokol Moravany
SK Lázně Bohdaneč      1 : 0  SK Pardubičky
SK Vysoké Mýto B      1 : 1  TJ Jiskra Litomyšl
21. kolo, SO/NE 06./07.04. 2024
TJ Sokol Moravany      1 : 4  SK Pardubičky
SK Holice      1 : 3  TJ Svitavy
FK Spartak Choceň      3 : 6  FO Lanškroun
FK Přelouč      1 : 2  FK Horní Ředice
TJ Jiskra Litomyšl      3 : 1  SK Sokol Prosetín
FC Libišany      4 : 0  SK Vysoké Mýto B
FK Česká Třebová      7 : 1  ŽSK Třemošnice
FK Jiskra Heřmanův Městec      2 : 2  SK Lázně Bohdaneč
22. kolo, SO/NE 13./14.04. 2024
SK Pardubičky      5 : 1  SK Holice
SK Lázně Bohdaneč      5 : 1  TJ Sokol Moravany
SK Vysoké Mýto B      4 : 5  FK Česká Třebová
SK Sokol Prosetín      3 : 3  FC Libišany
FK Horní Ředice      3 : 2  TJ Jiskra Litomyšl
FO Lanškroun      3 : 2  FK Přelouč
ŽSK Třemošnice      0 : 0  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Svitavy      1 : 1  FK Spartak Choceň
23. kolo, SO/NE 20./21.04. 2024
ŽSK Třemošnice      0 : 1  SK Lázně Bohdaneč
FK Jiskra Heřmanův Městec      1 : 1  SK Vysoké Mýto B
FK Česká Třebová      3 : 0  SK Sokol Prosetín
FC Libišany      6 : 5  FK Horní Ředice
TJ Jiskra Litomyšl      0 : 0  FO Lanškroun
FK Přelouč      2 : 2  TJ Svitavy
FK Spartak Choceň      1 : 0  SK Pardubičky
SK Holice      2 : 0  TJ Sokol Moravany
24. kolo, SO/NE 27./28.04. 2024
SK Sokol Prosetín      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
FK Horní Ředice      -- : --  FK Česká Třebová
FO Lanškroun      -- : --  FC Libišany
TJ Svitavy      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
SK Pardubičky      -- : --  FK Přelouč
TJ Sokol Moravany      -- : --  FK Spartak Choceň
SK Lázně Bohdaneč      -- : --  SK Holice
SK Vysoké Mýto B      -- : --  ŽSK Třemošnice
25. kolo, SO/NE 4./5.5. 2024
FK Jiskra Heřmanův Městec      -- : --  FK Horní Ředice
ŽSK Třemošnice      -- : --  SK Sokol Prosetín
SK Vysoké Mýto B      -- : --  SK Lázně Bohdaneč
FK Spartak Choceň      -- : --  SK Holice
FK Přelouč      -- : --  TJ Sokol Moravany
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  SK Pardubičky
FC Libišany      -- : --  TJ Svitavy
FK Česká Třebová      -- : --  FO Lanškroun
26. kolo, SO/NE 11./12.05. 2024
SK Lázně Bohdaneč      -- : --  FK Spartak Choceň
SK Sokol Prosetín      -- : --  SK Vysoké Mýto B
FK Horní Ředice      -- : --  ŽSK Třemošnice
FO Lanškroun      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
TJ Svitavy      -- : --  FK Česká Třebová
SK Pardubičky      -- : --  FC Libišany
TJ Sokol Moravany      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
SK Holice      -- : --  FK Přelouč
27. kolo, SO/NE 18./19.05. 2024
FK Česká Třebová      -- : --  SK Pardubičky
ŽSK Třemošnice      -- : --  FO Lanškroun
SK Vysoké Mýto B      -- : --  FK Horní Ředice
SK Sokol Prosetín      -- : --  SK Lázně Bohdaneč
FK Jiskra Heřmanův Městec      -- : --  TJ Svitavy
FK Přelouč      -- : --  FK Spartak Choceň
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  SK Holice
FC Libišany      -- : --  TJ Sokol Moravany
28. kolo, SO/NE 25./26.05. 2024
FO Lanškroun      -- : --  SK Vysoké Mýto B
TJ Sokol Moravany      -- : --  FK Česká Třebová
SK Holice      -- : --  FC Libišany
FK Spartak Choceň      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
SK Lázně Bohdaneč      -- : --  FK Přelouč
TJ Svitavy      -- : --  ŽSK Třemošnice
SK Pardubičky      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
FK Horní Ředice      -- : --  SK Sokol Prosetín
29. kolo, SO/NE 01./02.06. 2024
FK Horní Ředice      -- : --  SK Lázně Bohdaneč
FK Jiskra Heřmanův Městec      -- : --  TJ Sokol Moravany
TJ Jiskra Litomyšl      -- : --  FK Přelouč
FC Libišany      -- : --  FK Spartak Choceň
FK Česká Třebová      -- : --  SK Holice
ŽSK Třemošnice      -- : --  SK Pardubičky
SK Vysoké Mýto B      -- : --  TJ Svitavy
SK Sokol Prosetín      -- : --  FO Lanškroun
30. kolo, SO/NE 08./09.06. 2024
FO Lanškroun      -- : --  FK Horní Ředice
SK Lázně Bohdaneč      -- : --  TJ Jiskra Litomyšl
TJ Sokol Moravany      -- : --  ŽSK Třemošnice
SK Holice      -- : --  FK Jiskra Heřmanův Městec
FK Spartak Choceň      -- : --  FK Česká Třebová
FK Přelouč      -- : --  FC Libišany
TJ Svitavy      -- : --  SK Sokol Prosetín
SK Pardubičky      -- : --  SK Vysoké Mýto B
Příští zápas
24. kolo
SO 27.4. 17:00
Svitavský stadion
-- : --
Svitavy - Litomyšl
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
23. kolo
SO 20.4. 17:00
Přelouč
2 : 2
Přelouč - Svitavy

Branky:
10. Milan Králíček
27. David Juřík

Diváků: 87
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2023/2024
1.Horní Ředice64:2946?X
2.Libišany62:4246?X
3.Lanškroun45:2244?X
4.Česká Třebová58:2742?X
5.Svitavy43:2241?X
6.Litomyšl36:2335?X
7.Lázně Bohdaneč38:3133?X
8.Vysoké Mýto B31:3133?X
9.Choceň43:4428?X
10.Holice38:4528?X
11.Heřmanův Městec32:4125?X
12.Pardubičky30:3922?X
13.Prosetín22:4416?X
14.Přelouč20:3615?X
15.Třemošnice14:4212?X
16.Moravany20:788?X
Minulé kolo
23. kolo - SO/NE 20./21.04. 2024
Heřmanův Městec - Vysoké Mýto B1 : 1
Třemošnice - Lázně Bohdaneč0 : 1
Holice - Moravany2 : 0
Choceň - Pardubičky1 : 0
Přelouč - Svitavy2 : 2
Litomyšl - Lanškroun0 : 0
Libišany - Horní Ředice6 : 5
Česká Třebová - Prosetín3 : 0
Příští kolo
24. kolo - SO/NE 27./28.04. 2024
Svitavy - Litomyšl- : -
Lanškroun - Libišany- : -
Horní Ředice - Česká Třebová- : -
Prosetín - Heřmanův Městec- : -
Vysoké Mýto B - Třemošnice- : -
Lázně Bohdaneč - Holice- : -
Moravany - Choceň- : -
Pardubičky - Přelouč- : -
Návštěvnost

Příští zápas - B muži
20. kolo I.A třídy
NE 28.4. 17:00
Ústí n/Orlicí

Ústí n/Orlicí B - Svitavy B


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Zámrsk
1:2 (0:0)
Branky Svitav: Jakub Škáva

Příspěvky z diskuze
mike | 11.02. 23:15
"Jak skončila sobotní příprava A mužstva? "
diskuze k článku - zobrazit článek
Fandasy | 04.12. 22:17
"Dnes bylo rozlosováno čtvrtfinále Poháru hejtmana ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. NSA MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Martin 137
2. Standa 132
3. Morava 131
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce