Novinky

Čt 19.09.2019, 19:34 - oblast: Nominace U11 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 18x
Nominovaní: Růžička, Makovský, Kršák, Jílek, Obr, Marek,  Kolouch, Dobiáš, Pohorský, Mikolin, Bárta a Bolhaj.
Odjezd z parkoviště u svitavského stadionu v 8:00 hodin.
Míče berou Bolhaj, Růžička, Kršák...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 13.09.2019, 06:49 - oblast: Nominace U11 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 52x
Nominace na KP v neděli v Moravské Třebové:
Růžička, Makovský, Kršák, Obr, Jílek, Kolouch, Marek, Dobiáš, Mikolin, Bárta, Bolhaj a Pohorský. Odjezd autobusem v 8:00 hodin ze svitavského stadionu.
Nominace na Ondrášovka Cup v úterý 17.9.2019 ve Ždírci nad Doubravou...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 05.09.2019, 21:01 - oblast: Nominace U11 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 31x
Nominovaí: všichni, omluvenka Jasanský
Sraz na parkovišti u svitavského stadionu v 8.35 hodin.
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 29.08.2019, 19:41 - oblast: Nominace U11 - vložil: Radek Makovský - zobrazeno: 40x
Nominovaní hráči: Růžička, Pohorský, Makovský, Kolouch, Bolhaj, Dobiáš, Mikolin a Bárta.
Sraz v 8:30 na fotbalovém hřišti v Prostějově, místní část Čechovice, Žitná ulice.
Startovné: 200,-Kč
Pžedpokládaný konec akce cca v 15:00 hodin...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 24.05.2019, 12:40 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Šimák - zobrazeno: 174x
Dobrý den, ahoj,
nominace na sobotní krajský přebor v Letohradě:

sobota 25. 5. 2019 /9:00 - 13.00/ Předpokládaný návrat ve 14:30.
místo: Fotbalový stadion Letohrad
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 17.05.2019, 09:20 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Šimák - zobrazeno: 147x
Dobrý den, ahoj,
nominace na nedělní krajský přebor ve Svitavách:
neděle 19. 5. 2019 /9:00 - 13.00/ 
místo: Svitavský stadion

soupeři - Lanškroun, Ústí/Moravská Třebová, Pardubic...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 10.05.2019, 13:16 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Šimák - zobrazeno: 173x
Dobrý den, ahoj,
nominace na sobotní krajský přebor v Lanškrounu:
sobota 11. 5. 2019 /9:00 - 13:00/ Předpokládaný návrat ve 13:30.
místo: Fotbalový stadion Lanškroun
soupeři - Lanškroun, Vysoké Mýto, Letohra...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 03.05.2019, 09:32 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Šimák - zobrazeno: 195x
Dobrý den, ahoj,
nominace na sobotní krajský přebor v České Třebové:
sobota 4. 5. 2019 /9:00 - 13:00/ Předpokládaný návrat ve 13:30.
místo: Fotbalový stadion Česká Třebová
soupeři - Choceň, Česká Třebová, Poličk...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 26.04.2019, 10:56 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Šimák - zobrazeno: 179x
Dobrý den, ahoj,
nominace na nedělní krajský přebor v Chocni:
neděle 28. 4. 2019 /13:00 - 17:00/ Předpokládaný návrat v 18:00.
místo: Fotbalový stadion Choceň
soupeři - Choceň, Česká Třebová, Vysoké Mýt...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 12.04.2019, 09:54 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Šimák - zobrazeno: 204x
Dobrý den, ahoj,
nominace na sobotní krajský přebor ve Svitavách:
sobota 13. 04. 2019 /9:00 - 13.00/ 
místo: Svitavský stadion

soupeři - Hlinsko, Lanškroun, Česká Třebov...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 55 - zobrazit: 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-50 | 50-55
Příští zápas
7. kolo
NE 22.9. 16:00
Svitavský stadion
-- : --
Svitavy - Chrudim B
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
6. kolo
SO 14.9. 10:15
Litomyšl
1 : 2
np
Litomyšl - Svitavy

góly: David Juřík
Diváků: 166
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2019/2020
1.Holice21:818?X
2.Chrudim B35:615?X
3.Luže19:1414?X
4.Moravany21:1413?X
5.Lanškroun23:1212?X
6.Litomyšl14:1010?X
7.Moravská Třebová17:129?X
8.Heřmanův Městec10:89?X
9.Třemošnice9:109?X
10.Česká Třebová10:139?X
11.Svitavy15:138?X
12.Horní Ředice7:126?X
13.Pardubičky10:233?X
14.Polička9:243?X
15.Choceň7:273?X
16.Rohovládova Bělá6:273?X
Střelci
Stav po 6. kole
Minulé kolo
6. kolo - SO/NE 14./15.09. 2019
Litomyšl - Svitavy1 : 2np
Chrudim B - Luže6 : 0
Choceň - Pardubičky3 : 2
Česká Třebová - Moravany2 : 3
Lanškroun - Třemošnice2 : 1
Horní Ředice - Rohovládova Bělá3 : 0
Heřmanův Městec - Holice0 : 2
Moravská Třebová - Polička7 : 0
Příští kolo
7. kolo - SO/NE 21./22.09. 2019
Třemošnice - Horní Ředice- : -
Holice - Moravská Třebová- : -
Luže - Choceň- : -
Svitavy - Chrudim B- : -
Polička - Litomyšl- : -
Moravany - Lanškroun- : -
Pardubičky - Česká Třebová- : -
Rohovládova Bělá - Heřmanův Městec- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Litomyšl - Svitavy 1:2 (0:0) Pen: 3:4
Sestřih branek


Svitavy - Polička 5:2 (0:2)
Sestřih branek


Příští zápas - B muži
7. kolo I.A třídy
SO 21.9. 16:00
Svitavský stadion

Svitavy B - Dolní Újezd


Poslední zápas - B muži
Žamberk - Svitavy B
3:2 (0:2)


Příspěvky z diskuze
fanda Žamberka | 18.09. 21:38
"Z téhle výhry jsem upřímně řečeno radost neměl,pro ..."
diskuze k článku - zobrazit článek
M.M. | 25.08. 16:25
"Luže : TJ Svitavy A 3:1 (0:1) "
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Fanda 39
2. Morava 36
3. Standa 4
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce