Novinky

Čt 19.04.2018, 22:21 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 45x
KRAJSKÝ PŘEBOR - MINILIGA  - neděle 22.4.2018 /09:00 - 13.00/

místo: Fotbalový stadion Svitavy

soupeři - Vys. Mýto, Pardubice "A", Letohrad

nominace: Dvořák Štěpán, Stodola Ondřej, Hnát Jakub, Vavřík Matyáš, Oblouk Samuel, Fejt Dominik, H...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 12.04.2018, 21:26 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 49x
KRAJSKÝ PŘEBOR - MINILIGA  - sobota 14.4.2018 /09:00 - 13.00/

místo: Fotbalový stadion Česká Třebová

soupeři - Česká Třebová, Vys. Mýto, Pardubice "B"

nominace: Dvořák Štěpán, Stodola Ondřej, Hnát Jakub, Vavřík Matyáš, Oblouk Samuel, Fejt D...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 05.04.2018, 21:06 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 45x
KRAJSKÝ PŘEBOR - MINILIGA  - neděle 8.4.2018 /09:00 - 13.00/

místo: Fotbalový stadion Svitavy - hřiště č.2

soupeři - Letohrad, Lanškroun, Mor. Třebová/Ústí nad Orlicí

nominace:  Brázda Zdeněk, Dvořák Štěpán, Janko Adam, Stodola Ondřej, Hnát Ja...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 29.03.2018, 21:40 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 72x
HALOVÝ MINITURNAJ LETOVICE  - sobota 31.3.2018 /09:00 - 13.00/

místo: Sportovní hala Letovice

soupeři - Letovice-modrá, Letovice-žlutá, Březová nad Svitavou /s každým týmem 2x/

nominace: Přikryl Vojtěch, Brázda Zdeněk, Chládek Matouš, Chládek Šimon, ...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 22.03.2018, 21:25 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 77x
VENKOVNÍ TURNAJ CHOCEŇ  - neděle 25.3.2018 /09:00 - 15.30/

místo: Fotbalový stadion Choceň - UMT 

soupeři /skupina/ - Třebeš B, Č. Kostelec A, Chrudim, Borohrádek  

nominace: Stodola Ondřej, Fejt Dominik, Hořínek Daniel, Oblouk ...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 08.03.2018, 22:31 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 88x
Přátelský zápas Šapito 18.3.2018 /8:30 -10:00/

soupeř : Č. TŘEBOVÁ

Nominováni: Brázda Zdeněk, Flídr Matěj, Růžička Jan, Hnát Jakub /G/, Fejt Dominik, Jonáš Jáchym, Vavřík Matyáš /G/, Hořínek Daniel, Stodola Ondřej, Janko Adam, Hnát Jan, Nedoma Denis, Weinlich Vítek ...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 02.03.2018, 08:26 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 102x
HALOVÝ TURNAJ SVITAVY  - neděle 4.3.2018 /09:00 - 14.30/

místo: Sportovní hala  Na Střelnici

soupeři - Mor. Třebová, Č. Třebová, Letovice, Hlinsko, Polička

nominace: Stodola Ondřej, Fejt Dominik, Hořínek Daniel, Oblouk Samuel, Hnát Jakub, Vavřík...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 22.02.2018, 21:38 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 84x
Přátelský zápas Šapito 25.2.2018 /8:30 -10:00/

soupeř : KUNŠTÁT

Nominováni: Brázda Zdeněk, Přikryl Vojtěch, Flídr Matěj, Růžička Jan, Dvořák Štěpán, Hnát Jakub /G/, Fejt Dominik, Jonáš Jáchym, Vavřík Matyáš /G/, Hořínek Daniel, Stodola Ondřej ...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 16.02.2018, 07:23 - oblast: Nominace U11 - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 136x
Sobota 17.2. - Šapito - sraz v 8:05
Dvořák Šimon (B), Vavřík Matyáš (B), Flídr Matěj, Brázda Zdeněk, Přikryl Vojtěch, Hoferica Jindřich, Jonáš Jáchym, Oblouk Sam, Stodola Ondřej
Neděle 18.2. - Holice - sraz v 8:15 v Holicíc...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 08.02.2018, 21:26 - oblast: Nominace U11 - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 126x
HALOVÝ TURNAJ -  DOLNÍ ÚJEZD 11.2.2018  /14.00 - 18.30/

MÍSTO : Sportovní hala  u ZŠ - Dolní Újezd

SOUPEŘI - Dolní Újezd - modrá, Dolní Újezd - žlutá, Čistá, Litomyšl, Horní Újezd
...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 19 - zobrazit: 0-10 | 10-19
Příští zápas
23. kolo
NE 29.04. 16:30
Svitavský stadion
-- : --
TJ Svitavy - Holice
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
22. kolo
SO 21.04. 16:30
Slatiňany
2 : 1
Slatiňany - TJ Svitavy

góly: Jakub Škáva
Diváků: 150
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2017/2018
1.Slatiňany46:2145?X
2.Č. Třebová43:3044?X
3.Holice50:3937?X
4.M. Třebová30:2036?X
5.H. Městec34:3036?X
6.Lanškroun43:2935?X
7.Hlinsko35:2935?X
8.Chrudim B49:4533?X
9.TJ Svitavy30:3529?X
10.Choceň27:3627?X
11.Litomyšl41:3925?X
12.Polička28:4125?X
13.Dobříkov37:4524?X
14.Třemošnice27:3821?X
15.Žamberk22:4121?X
16.Moravany24:4819?X
Minulé kolo
22. kolo - SO/NE 21./22.04. 2018
Hlinsko - Polička1 : 0
H. Městec - Žamberk1 : 0
M. Třebová - Litomyšl1 : 0np
Slatiňany - TJ Svitavy2 : 1
Holice - Choceň1 : 0
Č. Třebová - Chrudim B2 : 1np
Dobříkov - Moravany5 : 1
Třemošnice - Lanškroun1 : 2np
Příští kolo
23. kolo - SO/NE 28./29.04. 2018
Chrudim B - Dobříkov- : -
Moravany - Hlinsko- : -
Žamberk - M. Třebová- : -
Litomyšl - Lanškroun- : -
Slatiňany - Třemošnice- : -
Choceň - Č. Třebová- : -
TJ Svitavy - Holice- : -
Polička - H. Městec- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Slatiňany - Svitavy 2:1 (1:1)
Sestřih


Svitavy - Třemošnice 2:0 (1:0)
Sestřih


Příští zápas - B muži
19. kolo I.A třídy
So 28.04. 16:30

Svitavy B - Vysoké Mýto B


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Dolní Újezd
3:1 (0:1)


Krátce
Út 11:06 | Jiří Petr
Změna u přípravek A
Na základě sdělení z PKFS byl turnaj KP přípravek ve Vysokém Mýtě přeložen ze soboty na neděli. Vše ve Zprávách klubu.
Příspěvky z diskuze
Martin | 21.04. 21:10
"So 21.04. 2018 16:30 Slatiňany 2:1......"
Čistému fotbalu zdar | 20.04. 22:34
"Tak za tohle se styďte, ostudy kraje!!! "
diskuze k článku - zobrazit článek
Fandasy | 07.04. 19:12
"TJ Svitavy B - TJ Sokol Rohovládova Bělá O:O, na P ..."
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Fortuna SOFICO-CZ, a.s. MŠMT
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Standa 155
2. Morava 143
3. Fanda 142
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

Otevírací doba
Denně od 10:00 do 23:00

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce