Sokol Staré Hradiště – TJ Svitavy B 1:2 (0:1)
V prvním poločase měli herně navrch hosté. V 8. minutě se ve vápně prosadil L. Jukl a otevřel skóre. Nemuselo zůstat jen u toho, protože se neustále hrálo na polovině Hradiště, ale další šance zůstaly nevyužity. Domácí zahrozili pouze jednou a ani po změně stran, kdy vyrovnali hru, se k ohrožení Jílka téměř nedostali. V 79. minutě zvýšil svitavské vedení T. Novák a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže vzápětí po kiksu Jílka snížil Hanáček a v 87. minutě kopali domácí penaltu po faulu na Vykoukala. Oulický ale vysoko přestřelil a pohřbil naděje svého týmu.
Branky: Hanáček – L. Jukl, T. Novák. Rozhodčí: Svoboda. Poločas: 0:1. Svitavy B: Jílek – Škraňka, Kyncl, Kubík, Gregor, T. Novák, Chlup, L. Jukl, Stenzl, Ovad, Frolo (Klusák, Švec, Uchytil).
Pavel Švec, trenér Svitav B: "Utkání mělo slabou úroveň, byla tam spousta nepřesných přihrávek a chybělo důsledné dodržování taktiky. Je znát, že je konec sezony. My jsme byli lepší v prvním poločase, soupeř po přestávce přidal na bojovnosti, nám se tolik nedařilo, ale vítězství jsme nakonec vybojovali a za to jsem rád. Za týden mě čeká poslední utkání na lavičce béčka a budu se určitě chtít rozloučit vítězně."
Foto: Eduard Hromadník



V prvním poločase měli herně navrch hosté. V 8. minutě se ve vápně prosadil L. Jukl a otevřel skóre. Nemuselo zůstat jen u toho, protože se neustále hrálo na polovině Hradiště, ale další šance zůstaly nevyužity. Domácí zahrozili pouze jednou a ani po změně stran, kdy vyrovnali hru, se k ohrožení Jílka téměř nedostali. V 79. minutě zvýšil svitavské vedení T. Novák a zdálo se, že je rozhodnuto. Jenže vzápětí po kiksu Jílka snížil Hanáček a v 87. minutě kopali domácí penaltu po faulu na Vykoukala. Oulický ale vysoko přestřelil a pohřbil naděje svého týmu.
Branky: Hanáček – L. Jukl, T. Novák. Rozhodčí: Svoboda. Poločas: 0:1. Svitavy B: Jílek – Škraňka, Kyncl, Kubík, Gregor, T. Novák, Chlup, L. Jukl, Stenzl, Ovad, Frolo (Klusák, Švec, Uchytil).
Pavel Švec, trenér Svitav B: "Utkání mělo slabou úroveň, byla tam spousta nepřesných přihrávek a chybělo důsledné dodržování taktiky. Je znát, že je konec sezony. My jsme byli lepší v prvním poločase, soupeř po přestávce přidal na bojovnosti, nám se tolik nedařilo, ale vítězství jsme nakonec vybojovali a za to jsem rád. Za týden mě čeká poslední utkání na lavičce béčka a budu se určitě chtít rozloučit vítězně."
Foto: Eduard Hromadník



