21. kolo KP: Černý víkend pro naše mužstvo

FC Hlinsko - TJ Svitavy 6:0 (3:0)
Domácí podali jeden z nejlepších výkonů v sezoně. Dařilo se jim zakončovat pohledné akce a dá se říci, že po půlhodině bylo rozhodnuto. Skóre otevřel ve 13. minutě po pěkné křídelní akci Nováka Tománek střelou z úhlu - 1:0. Ve 32. minutě přidal druhý gól Vodička z bezprostřední blízkosti a na 3:0 upravil nejhezčím gólem zápasu Modráček, který na polovině hřiště sebral míč, obešel všechno, co mu stálo v cestě včetně Lampárka, počkal si, až se vrátí jeden z obránců, udělal mu také kličku a pak už na nic nečekal a střílel do prázdné branky. Druhý poločas byl jen otázkou výše skóre. V 55. minutě zahrával Tománek ze strany trestný kop, který tečoval svitavský zadák a překvapený brankář mohl míč jen vytáhnout ze sítě - 4:0. Po hodině hry upravil Vodička znovu zblízka už na 5:0 a brankový půltucet uzavřel Valla v 71. minutě z malého čtverce - 6:0.

Zdroj: Noviny Svitavska

Fotogalerie

Informace o zápase

Hlinsko - Svitavy
6:0

Rozhodčí:

Ujec (Pardubice)

Počet diváků:

200

Sestava Hlinsko:

Lajvr - Janoušek, Kysela, Cestr, Tománek, Modráček (80. Nadrchal), Řezníček, Eis, Dvořák (65. Bonaventura), Vodička (65. Valla), Novák.

Sestava Svitavy:

Lampárek - Kocián, Horák, R. Jelínek, Ovad (46. M. Zatočil), Kučera (70. Jiroušek), Ehrenberger, Prudil, Letocha, P. Kotas (63. Kovář), Sedláček.

Další informace:

ŽK: 1:1