Boj o každý metr hřiště ve Svitavách, góly dávali jenom domácí

TJ Svitavy – SK Holice 2:0 (1:0)

Ve Svitavách se utkání s Holicemi mohlo, či spíše muselo divákům líbit, k vidění byl zajímavý fotbal. „Jednalo se o fyzicky velmi náročný zápas. Soupeř se od začátku snažil narušovat naši rozehrávku a vyrážet do brejků, byla cítit přítomnost jeho největších osobností: Rosůlka, Jedličky a Václavka. Posledně jmenovaný také hned zkraje zkusil nachytat Cabala z velké dálky a k našemu štěstí šel míč vedle branky. Jinak moc střeleckých pokusů nebylo, spíše spousta osobních soubojů. Až ve 35. minutě se povedl únik po křídle Horákovi a po jeho centru se ke gólové hlavičce protlačil Juřík. Po změně stran byl obrázek hry obdobný a byla to bitva o každý metr hřiště. Definitivně rozhodla 84. minuta, kdy po pěkné souhře Michala Čížka se Svobodou a Chlupem zakončil přesně Brázda. Je to pro nás určitě cenné vítězství, soupeř na to, kolik má bodů, nehrál vůbec špatně,“ hodnotil střetnutí vedoucí mužstva Oldřich Palla.

Zdroj: Radek Halva, Svitavský deník

Fotogalerie

Informace o zápase

Svitavy - Holice
2:0

Střelci gólů:

Rozhodčí:

Papežík Jakub - Mach Aleš, Hořínek Lukáš

Počet diváků:

130