Před Vánoci jsme se zúčastnili halového turnaje v Jaroměři. Samotný turnaj byl rozdělený na dvě části. V první části se týmy rozdělily do dvou skupin a nejlepší dva týmy postoupily do semifinále a další zbylá mužstva následně hrála o umístění mimo nejlepší čtyřku.
Ve skupině jsme v prvním zápase narazili na mužstvo z Prahy. Po velmi dobrém začátku a vedení 2:0 přišel kolaps a akademie z Prahy zápas otočila a vyhrála.
Ve druhém zápas jsme chtěli napravit porážku a to se nám podařilo. Vítězství proti Lánovu znamenalo do tabulky první a bohužel jediný tři body.
Zbylé dva zápasy jsme se herně i výsledkově protrápili. Až na určité pasáže hry, kde se nám dařilo hrát to co máme, tak to bylo z naší strany špatné.
Po skupinové fázi nás čekali dva zápasy, které rozhodly o tom na jakém místě se umístíme. V prvním zápase nás z druhé skupiny čekali o rok mladší hráči z Jaroměře. V utkání jsme potvrdili náš zmar z celého turnaje a po zásluze jsme prohráli na penalty. Po utkání bylo jasné, že se utkáme o konečné 7. až 8. místo proti mužstvu Olympia HK/FK Kratonohy. V závěrečném střetnutí jsme se trochu zvedli a zápas jsme po zásluze vyhráli 5:0 a získali jsme konečné sedmé místo.
Turnaj celkově hodnotím spíš negativně. Chtěli jsme, aby hráči si turnaj užili a zároveň uspěli v turnaji. Bohužel se to příliš nepovedlo. Chci poděkovat rodičům za jejich podporu přímo v hledišti.
Zápasy skupinové fáze:
Svitavy 2:3 Individual Soccer School MZ Praha
Svitavy 3:2 TJ Lánova
Svitavy 1:4 MKS Polonia – Stal Świdnica ‘‘A‘‘
Svitavy 1:2 FK Jaroměř ‘‘06‘‘
Zápasy o 5. až 8. místo:
Svitavy 1:2 (pen.) FK Jaroměř ‘‘07‘‘
Svitavy 5:0 FC Olympia HK/FK Kratonohy
Střelci našeho mužstva:
6x Marek Vavřín
3x Filip Šimek
2x Jakub Zatočil
1x Vojtěch Sabin
1x Matěj Hájek
Soupiska:
Matyáš Sýkora
Jakub Zatočil
Matěj Hájek
Vojtěch Sabin
Lukáš Křeček
Marek Vavřín
Filip Šimek
Martin Bureš
Jan Král