přátelský zápas s Poličkou 17.5.2018

Ve čtvrtek 17.5.2018  od 17:10 hod, jsme v Šapitu odehráli tréninkový přátelský zápas s Poličkou. Oby týmy daly dokupy 2 družstva  (" starší / mladší"). každé družstvo odehrálo 4 zápasy po 12 min..výsledky najdeme v přiložené tabulce.

Před samotným zápasem naši borci absolvovali cca 50 min rozcvičky a  tvrdé přípravy:-). Zápas přesto odehráli více než dobře.

Další naší přípravou bude turnaj V Novém městě dne 27.5.