V sobotu 17.3.2018 se naše školička zúčastnila turnaje ročníku 2011 v Rychnově nad Kněžnou, kde nakonec obsadila s jednou porážkou krásné 2. místo za vítěznou Sokolniíi, se kterou v utkání o vítězství již v 5.kole prohráli 2:1, když soupeř využil 2 standartky (Roh a trestný kop za výhoz golmana přes půlku hřiště) a nám se podařilo snížit krátce před koncem na 2:1. Škoda, že se nám nepodařilo proměnit žádnou z velkých šancí a nastřelená tyč a břevno vyrovnání nepřineslo.
Tentokrát jsme si dali pozor na vstup do turnaje a první 4.kola s přehledem zvítězili ( 3:0 - Černíkovice, Červený Kostelec, Týniště nO, 8:1 Rychnov nK -bílá). Poté následova zmiňovaná porážka se Sokolnicí a turnaj jsme zakončili pohodovým vítězstvím 3:0 s Rychnov nK - žlutá.
Celkem jsme ze 6 zápasů získali 15 bodů, skóre 21:3, když o branky se podělili: Adam Svoboda (11*-nejlepší střelec turnaje), Šimon Králíček (5*), Jakub Kabát (3*) a Tadeáš Vodstrčil (2*).
Turnaj jsme absolvovali v sestavě:
Štěpán Horvát - brankář
1. čtyřka: Adam Maivald+Šimon Králíček - Vojta Zerzán+Jakub Kabát
2. čtyřka: Tomáš Kadlec+ Jakub Vavřík - Adam Svoboda+Tadeáš Vodstrčil
Turnaj se nám podařil a nezbylo než sportovně poblahopřát vítězné Sokolnici, která ve svém pouze 7 členém týmu měla nejlepšího hráče turnaje (Štěpána Brože) a jednu dívku.
Z našich se nejvíce dařilo uzdravenému Šimonovi Králičkovi, který dobře bránil a nakonec se i rozstřílel (5*) :-). Dobře zapadl nejmladší člen týmu Jakub Vavřík a ostatní hráči a brankář podávají kvalitní a stále se zlepšující výkony:-) Díky kluci:-)
1. | Horní Ředice | 50:19 | 37 | ? | X |
2. | Libišany | 47:33 | 36 | ? | X |
3. | Lanškroun | 34:16 | 34 | ? | X |
4. | Svitavy | 35:18 | 33 | ? | X |
5. | Vysoké Mýto B | 25:20 | 31 | ? | X |
6. | Česká Třebová | 41:21 | 30 | ? | X |
7. | Litomyšl | 30:18 | 30 | ? | X |
8. | Holice | 33:35 | 25 | ? | X |
9. | Choceň | 37:33 | 24 | ? | X |
10. | Lázně Bohdaneč | 29:28 | 23 | ? | X |
11. | Heřmanův Městec | 28:36 | 22 | ? | X |
12. | Pardubičky | 21:35 | 16 | ? | X |
13. | Prosetín | 18:33 | 15 | ? | X |
14. | Přelouč | 13:29 | 11 | ? | X |
15. | Třemošnice | 12:32 | 11 | ? | X |
16. | Moravany | 18:65 | 8 | ? | X |
Pardubičky - Svitavy | 1 : 4 |
Moravany - Lanškroun | 2 : 1 |
Holice - Horní Ředice | 3 : 0 |
Choceň - Prosetín | 5 : 0 |
Přelouč - Vysoké Mýto B | 0 : 2 |
Litomyšl - Třemošnice | 4 : 1 |
Libišany - Heřmanův Městec | 1 : 4 |
Česká Třebová - Lázně Bohdaneč | 1 : 2 |
Horní Ředice - Choceň | - : - |
Třemošnice - Libišany | - : - |
Heřmanův Městec - Česká Třebová | - : - |
Prosetín - Přelouč | - : - |
Vysoké Mýto B - Litomyšl | - : - |
Lázně Bohdaneč - Pardubičky | - : - |
Svitavy - Moravany | - : - |
Lanškroun - Holice | - : - |