Novinky
Zobrazit články z oblasti: , řadit podle: , vzestupně
Čt 23.06.2016, 22:14 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 782x
Nominace na sobotu 25. 6. 2016 - turnaj O pohár starosty města Bystré U9 modří

nominováni: Fejt Dominik, Hořínek Daniel, Oblouk Samuel, Hnát Jakub, Hnát Jan, Dvořák Štěpán, Stodola Ondřej, Vavřík Matyáš, Nedoma Denis, Jonáš Jáchym, Flídr Matě...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 16.06.2016, 20:57 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 726x
nominace na sobotu 18. 6. 2016 - turnaj Mohelnice - U9 žlutomodří

nominováni: Chládek Matouš, Hoferica Jindřich, Dvořák Šimon, Dvořák Štěpán, Stodola Ondřej, Janko Adam, Leitner Matěj, Štefek Tomáš, Vavřík Matyáš, Hořínek Danie...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 26.05.2016, 20:26 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 761x
Neděle 29. 5. 2016 - turnaj PKFS Česká Třebová - Svitavy U9 modří

Nominace: Hořínek Daniel, Fejt Dominik, Hnát Jakub, Hnát Jan, Vavřík Matyáš, Nedoma Denis, Oblouk Samuel, Hoferica Jindřich, Jáchym Jonáš, Flídr Matěj, Leitner Matěj, Janko Ada...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 19.05.2016, 22:10 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 751x
turnaj KP Vysoké Mýto - Svitavy U9 Modří

Nominováni: Dvořák Štěpán, Fejt Dominik, Flídr Matěj, Hnát Jakub, Hnát Jan, Hořínek Daniel, Janko Adam, Leitner Matěj, Oblouk Samuel, Vavřík Matyáš, Jonáš Jáchym

turnaj UMT Lány – Svitavy U8+U9 Žluto-modř...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 05.05.2016, 20:27 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Petr Hořínek - zobrazeno: 896x
Sobota 7. 5. 2016 turnaj KP ve Svitavách - Svitavy U9 modří

nominace: Daniel Hořínek, Dominik Fejt, Jáchym Jonáš, Denis Nedoma, Jakub Hnát,
Jan Hnát, Matěj Flídr, Šimon Chládek, Matouš Chládek, Samuel Oblouk,Štěpán Dvořá...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
St 27.04.2016, 16:32 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 912x
Nominováni: Dvořák Šimon, Flídr Matěj, Hoferica Jindřich, Chládek Matouš, Chládek Šimon, Jonáš Jáchym, Stodola Ondřej, Trnka Adam + gólman (bude potvrzen)...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 22.04.2016, 10:05 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 912x
turnaj KP v Nemošicích - Svitavy U9 Modří
Nominováni: Dvořák Štěpán, Fejt Dominik, Hnát Jakub, Hnát Jan, Hořínek Daniel, Janko Adam, Leitner Matěj, Nedoma Denis, Oblouk Samuel, Vavřík Matyáš...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Pá 15.04.2016, 16:06 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 866x
turnaj v Kunštátě – U8+U9 Žluto-modří:
Dvořák Šimon, Hoferica Jindřich, Chládek Matouš, Leitner Matěj, Stodola Ondřej, Flídr Matěj

turnaj Svitavy U9 Modří
Nominováni: Dvořák Štěpán, Fejt Dominik, Hnát Jakub, Hnát Jan, Hořínek Daniel, Janko Adam, Jonáš Jáchym, Nedoma Denis, Oblou...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 07.04.2016, 21:41 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 918x
Sobota 9.4.2016 turnaj na UMT Svitavy U8+U9 Žluto-modří:
Hoferica Jindřich, Chládek Matouš, Janko Adam, Stodola Ondřej, Nedoma Denis

Neděle 10.4.2016 Chrudim U9 Modří
Nominováni: Dvořák Štěpán, Dvořák Šimon, Fejt Dominik, Hnát Jakub, Hnát Jan, Hořínek Daniel, Jonáš Jáchym, Leitn...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Čt 31.03.2016, 21:16 - oblast: přípravka U-9 - Rozpis utkání - vložil: Luděk Hnát - zobrazeno: 895x
Nominace na sobotu 2.4.2016 – UMT Svitavy turnaj
Nominováni: Dvořák Šimon, Hoferica Jindřich, Chládek Matouš, Chládek Šimon, Leitner Matěj, Nedoma Denis

Nominace na neděli 3.4.2016 – Krajský Přebor - Choceň
Dvořák Štěpán, Fejt Dominik, Hnát Jakub, Hnát Jan, Hořínek Daniel, Janko...
diskuze k článku - příspěvků: žádný
 
Celkem v této oblasti: 109 - zobrazit: 0-10 | 10-20 | 20-30 | 30-40 | 40-50 | 50-60 | 60-70 | 70-80 | 80-90 | 90-100 | 100-109
Příští zápas
12. kolo
NE 29.10. 14:00
Heřmanův Městec
-- : --
H. Městec - TJ Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
11. kolo
NE 22.10. 15:00
Svitavský stadion
2 : 0
TJ Svitavy - Hlinsko

góly: David Juřík, Ondřej Ovad
Diváků: 110
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2017/2018
1.Č. Třebová24:1426?X
2.Slatiňany27:1525?X
3.M. Třebová20:924?X
4.Holice33:1621?X
5.Lanškroun26:1920?X
6.H. Městec22:1920?X
7.Hlinsko22:2018?X
8.Chrudim B22:2715?X
9.Choceň16:2114?X
10.Polička14:2114?X
11.Žamberk12:2014?X
12.Litomyšl25:2113?X
13.Moravany11:2113?X
14.TJ Svitavy15:2411?X
15.Dobříkov15:3010?X
16.Třemošnice15:229?X
Střelci
Stav po 11. kole
Minulé kolo
11. kolo - SO/NE 21./22.10. 2017
Holice - Č. Třebová2 : 3
Chrudim B - M. Třebová0 : 4
Choceň - H. Městec1 : 2
Slatiňany - Dobříkov4 : 1
Žamberk - Třemošnice2 : 1
Polička - Litomyšl2 : 0
Moravany - Lanškroun1 : 2
TJ Svitavy - Hlinsko2 : 0
Příští kolo
12. kolo - SO/NE 28./29.10. 2017
Dobříkov - Holice- : -
M. Třebová - Choceň- : -
Litomyšl - Moravany- : -
Žamberk - Polička- : -
Lanškroun - Chrudim B- : -
Hlinsko - Slatiňany- : -
H. Městec - TJ Svitavy- : -
Třemošnice - Č. Třebová- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy – Slatiňany 2:2 (PK 4:3)
Sestřih


Svitavy – Polička 1:0 (1:0)
Sestřih


Příští zápas - B muži
12. kolo I.A třídy
So 28.10. 14:00

Načešice - Svitavy B


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Nasavrky
6:0 (1:0)


Příspěvky z diskuze
Fery | 22.10. 18:30
"Jestliže sem tady minule výkon áčka kritizoval, ta ..."
Fandasy | 21.10. 19:32
"TJ Svitavy B - Nasavrky 6:O (1:O). Přvapivě, ale z ..."
Petr | 19.10. 07:41
"A odkud jinud by si ti kluci měli šanci Divizi vyz ..."
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Fortuna SOFICO-CZ, a.s. MŠMT
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Morava 75
2. Standa 70
3. Martin 69
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

Otevírací doba
Denně od 10:00 do 23:00

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce