Rozpis utkání - U-16 (Česká liga dorostu, skupina B)

15. kolo 16.03.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
D2B1501 Sokolov Karlovy Vary 15.03. 14:30 SO UMT
 
D2B1502 Meteor Praha Písek 15.03. 12:15 SO Bedřichovská UMT
 
D2B1503 Chrudim Varnsdorf 15.03. 14:45 SO UMT
 
D2B1504 Svitavy Kladno 15.03. 14:15 SO tr.2
 
D2B1505 Viktoria Žižkov Ústí nad Labem 15.03. 12:15 SO Turínská UMT
 
D2B1506 Motorlet Praha Vyšehrad 15.03. 12:15 SO UMT
 
D2B1507 Kolín DUKLA Praha 15.03. 12:00 SO  
 



16. kolo 23.03.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
D2B1601 Karlovy Vary Kolín 22.03. 15:00 SO Drahovice UMT
 
D2B1602 DUKLA Praha Motorlet Praha 23.03. 12:15 NE Mikulova UMT
 
D2B1603 Vyšehrad Viktoria Žižkov 19.03. 14:45 ST Vyšehrad UMT
 
D2B1604 Ústí nad Labem Svitavy 22.03. 15:15 SO Klíše č.1
 
D2B1605 Kladno Chrudim 22.03. 15:30 SO UMT
 
D2B1606 Varnsdorf Meteor Praha 22.03. 12:00 SO Varnsdorf UMT
 
D2B1607 Písek Sokolov 23.03. 16:15 NE UMT
 



17. kolo 30.03.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
D2B1701 Písek Karlovy Vary 30.03. 16:15 NE UMT
 
D2B1702 Sokolov Varnsdorf 29.03. 15:00 SO UMT
 
D2B1703 Meteor Praha Kladno 30.03. 12:15 NE Bedřichovská UMT
 
D2B1704 Chrudim Ústí nad Labem 29.03. 14:45 SO UMT
 
D2B1705 Svitavy Vyšehrad 29.03. 12:00 SO tr.2
 
D2B1706 Viktoria Žižkov DUKLA Praha 29.03. 12:15 SO Turínská UMT
 
D2B1707 Motorlet Praha Kolín 29.03. 12:15 SO UMT
 



18. kolo 06.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
D2B1801 Karlovy Vary Motorlet Praha 05.04. 15:00 SO Drahovice UMT
 
D2B1802 Kolín Viktoria Žižkov 05.04. 12:00 SO  
 
D2B1803 DUKLA Praha Svitavy 06.04. 12:15 NE Schulhoffova
 
D2B1804 Vyšehrad Chrudim 05.04. 15:15 SO Vyšehrad UMT
 
D2B1805 Ústí nad Labem Meteor Praha 05.04. 15:15 SO Klíše č.1
 
D2B1806 Kladno Sokolov 05.04. 15:30 SO UMT
 
D2B1807 Varnsdorf Písek 05.04. 13:00 SO Rumburk
 



19. kolo 13.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
D2B1901 Varnsdorf Karlovy Vary 12.04. 13:00 SO Rumburk
 
D2B1902 Písek Kladno 13.04. 16:30 NE UMT
 
D2B1903 Sokolov Ústí nad Labem 12.04. 12:15 SO UMT
 
D2B1904 Meteor Praha Vyšehrad 12.04. 12:15 SO Bedřichovská UMT
 
D2B1905 Chrudim DUKLA Praha 12.04. 14:45 SO UMT
 
D2B1906 Svitavy Kolín 12.04. 13:00 SO tr.1
 
D2B1907 Viktoria Žižkov Motorlet Praha 13.04. 12:15 NE Turínská
 



20. kolo 20.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
D2B2001 Karlovy Vary Viktoria Žižkov 19.04. 15:00 SO Drahovice UMT
 
D2B2002 Motorlet Praha Svitavy 18.04. 12:15 UMT
 
D2B2003 Kolín Chrudim 19.04. 12:00 SO  
 
D2B2004 DUKLA Praha Meteor Praha 17.04. 15:00 ČT Schulhoffova
 
D2B2005 Vyšehrad Sokolov 20.04. 12:15 NE Podolí
 
D2B2006 Ústí nad Labem Písek 19.04. 16:15 SO Klíše č.1
 
D2B2007 Kladno Varnsdorf 19.04. 15:30 SO  
 



21. kolo 27.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
D2B2101 Kladno Karlovy Vary 26.04. 15:30 SO  
 
D2B2102 Varnsdorf Ústí nad Labem 27.04. 15:00 NE Česká Lípa
 
D2B2103 Písek Vyšehrad 27.04. 16:30 NE UMT
 
D2B2104 Sokolov DUKLA Praha 26.04. 12:15 SO UMT
 
D2B2105 Meteor Praha Kolín 27.04. 12:15 NE Bedřichovská UMT
 
D2B2106 Chrudim Motorlet Praha 26.04. 14:45 SO UMT
 
D2B2107 Svitavy Viktoria Žižkov 26.04. 13:00 SO tr.1
 



22. kolo 04.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
D2B2201 Karlovy Vary Svitavy 03.05. 15:00 SO Drahovice UMT
 
D2B2202 Viktoria Žižkov Chrudim 01.05. 12:15 ČT Turínská
 
D2B2203 Motorlet Praha Meteor Praha 02.05. 12:15 UMT
 
D2B2204 Kolín Sokolov 03.05. 12:00 SO  
 
D2B2205 DUKLA Praha Písek 04.05. 12:15 NE Schulhoffova
 
D2B2206 Vyšehrad Varnsdorf 04.05. 12:15 NE Podolí
 
D2B2207 Ústí nad Labem Kladno 03.05. 15:15 SO Klíše č.1
 



23. kolo 11.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
D2B2301 Ústí nad Labem Karlovy Vary 10.05. 12:15 SO Klíše č.1
 
D2B2302 Kladno Vyšehrad 10.05. 15:30 SO  
 
D2B2303 Varnsdorf DUKLA Praha 10.05. 12:00 SO Rumburk
 
D2B2304 Písek Kolín 11.05. 16:30 NE UMT
 
D2B2305 Sokolov Motorlet Praha 10.05. 12:15 SO UMT
 
D2B2306 Meteor Praha Viktoria Žižkov 10.05. 12:15 SO Bedřichovská UMT
 
D2B2307 Chrudim Svitavy 10.05. 14:45 SO UMT
 



24. kolo 18.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
D2B2401 Karlovy Vary Chrudim 17.05. 15:00 SO Drahovice UMT
 
D2B2402 Svitavy Meteor Praha 17.05. 12:00 SO tr.1
 
D2B2403 Viktoria Žižkov Sokolov 17.05. 12:15 SO Turínská
 
D2B2404 Motorlet Praha Písek 17.05. 12:15 SO UMT
 
D2B2405 Kolín Varnsdorf 17.05. 12:00 SO  
 
D2B2406 DUKLA Praha Kladno 18.05. 12:15 NE Schulhoffova
 
D2B2407 Vyšehrad Ústí nad Labem 18.05. 12:15 NE Podolí
 



25. kolo 25.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
D2B2501 Vyšehrad Karlovy Vary 25.05. 12:15 NE Podolí
 
D2B2502 Ústí nad Labem DUKLA Praha 24.05. 12:15 SO Klíše č.1
 
D2B2503 Kladno Kolín 24.05. 15:30 SO  
 
D2B2504 Varnsdorf Motorlet Praha 24.05. 12:00 SO Rumburk
 
D2B2505 Písek Viktoria Žižkov 25.05. 16:30 NE UMT
 
D2B2506 Sokolov Svitavy 24.05. 14:45 SO UMT
 
D2B2507 Meteor Praha Chrudim 24.05. 12:15 SO Bedřichovská UMT
 



26. kolo 01.06.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
D2B2601 Karlovy Vary Meteor Praha 31.05. 15:00 SO Drahovice UMT
 
D2B2602 Chrudim Sokolov 31.05. 14:45 SO UMT
 
D2B2603 Svitavy Písek 31.05. 15:00 SO tr.1
 
D2B2604 Viktoria Žižkov Varnsdorf 31.05. 12:15 SO Turínská
 
D2B2605 Motorlet Praha Kladno 31.05. 12:15 SO UMT
 
D2B2606 Kolín Ústí nad Labem 31.05. 12:00 SO  
 
D2B2607 DUKLA Praha Vyšehrad 01.06. 12:15 NE Schulhoffova
 



14. kolo 08.06.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
D2B1401 Karlovy Vary DUKLA Praha 07.06. 15:00 SO Drahovice UMT
 
D2B1402 Vyšehrad Kolín 08.06. 12:15 NE Podolí
 
D2B1403 Ústí nad Labem Motorlet Praha 07.06. 12:15 SO Klíše č.1
 
D2B1404 Kladno Viktoria Žižkov 07.06. 15:30 SO  
 
D2B1405 Varnsdorf Svitavy 07.06. 13:00 SO Rumburk
 
D2B1406 Písek Chrudim 08.06. 15:30 NE UMT
 
D2B1407 Sokolov Meteor Praha 07.06. 12:15 SO UMT
Příští zápas
23. kolo
NE 29.04. 16:30
Svitavský stadion
-- : --
TJ Svitavy - Holice
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
22. kolo
SO 21.04. 16:30
Slatiňany
2 : 1
Slatiňany - TJ Svitavy

góly: Jakub Škáva
Diváků: 150
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2017/2018
1.Slatiňany46:2145?X
2.Č. Třebová43:3044?X
3.Holice50:3937?X
4.M. Třebová30:2036?X
5.H. Městec34:3036?X
6.Lanškroun43:2935?X
7.Hlinsko35:2935?X
8.Chrudim B49:4533?X
9.TJ Svitavy30:3529?X
10.Choceň27:3627?X
11.Litomyšl41:3925?X
12.Polička28:4125?X
13.Dobříkov37:4524?X
14.Třemošnice27:3821?X
15.Žamberk22:4121?X
16.Moravany24:4819?X
Minulé kolo
22. kolo - SO/NE 21./22.04. 2018
Hlinsko - Polička1 : 0
H. Městec - Žamberk1 : 0
M. Třebová - Litomyšl1 : 0np
Slatiňany - TJ Svitavy2 : 1
Holice - Choceň1 : 0
Č. Třebová - Chrudim B2 : 1np
Dobříkov - Moravany5 : 1
Třemošnice - Lanškroun1 : 2np
Příští kolo
23. kolo - SO/NE 28./29.04. 2018
Chrudim B - Dobříkov- : -
Moravany - Hlinsko- : -
Žamberk - M. Třebová- : -
Litomyšl - Lanškroun- : -
Slatiňany - Třemošnice- : -
Choceň - Č. Třebová- : -
TJ Svitavy - Holice- : -
Polička - H. Městec- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Slatiňany - Svitavy 2:1 (1:1)
Sestřih


Svitavy - Třemošnice 2:0 (1:0)
Sestřih


Příští zápas - B muži
19. kolo I.A třídy
So 28.04. 16:30

Svitavy B - Vysoké Mýto B


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Dolní Újezd
3:1 (0:1)


Krátce
Út 11:06 | Jiří Petr
Změna u přípravek A
Na základě sdělení z PKFS byl turnaj KP přípravek ve Vysokém Mýtě přeložen ze soboty na neděli. Vše ve Zprávách klubu.
Příspěvky z diskuze
Martin | 21.04. 21:10
"So 21.04. 2018 16:30 Slatiňany 2:1......"
Čistému fotbalu zdar | 20.04. 22:34
"Tak za tohle se styďte, ostudy kraje!!! "
diskuze k článku - zobrazit článek
Fandasy | 07.04. 19:12
"TJ Svitavy B - TJ Sokol Rohovládova Bělá O:O, na P ..."
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Fortuna SOFICO-CZ, a.s. MŠMT
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Standa 155
2. Morava 143
3. Fanda 142
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

Otevírací doba
Denně od 10:00 do 23:00

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce