Rozpis utkání - U-14 (Česká liga žáků, skupina C)

15. kolo 16.03.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F1C1501 Admira Praha Chrudim 15.03. 12:00 SO UMT
 
F1C1502 Čáslav Kolín 15.03. 11:15 SO UMT
 
F1C1503 Mladá Boleslav Jablonec 15.03. 11:45 SO ZŠ Pastelka UMT
 
F1C1504 Slovan Liberec Viktoria Žižkov 16.03. 11:45 NE Nisa UMT
 
F1C1505 Pardubice Svitavy 15.03. 12:00 SO Ohrazenice UMT
 
F1C1506 Hradec Králové Náchod 16.03. 15:45 NE Slavia HK UMT
 
F1C1507 RMSK Cidlina Trutnov 15.03. 14:15 SO Chudonice UMT
 



16. kolo 23.03.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F1C1601 Chrudim RMSK Cidlina 22.03. 11:45 SO UMT
 
F1C1602 Trutnov Hradec Králové 22.03. 11:45 SO Na Lukách UMT
 
F1C1603 Náchod Pardubice 23.03. 11:45 NE UMT
 
F1C1604 Svitavy Slovan Liberec 22.03. 11:45 SO tr.2
 
F1C1605 Viktoria Žižkov Mladá Boleslav 23.03. 11:45 NE Turínská UMT
 
F1C1606 Jablonec Čáslav 23.03. 11:45 NE ZŠ Mozartova UMT
 
F1C1607 Kolín Admira Praha 22.03. 11:15 SO  
 



17. kolo 30.03.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F1C1701 Kolín Chrudim 29.03. 11:15 SO  
 
F1C1702 Admira Praha Jablonec 29.03. 12:00 SO UMT
 
F1C1703 Čáslav Viktoria Žižkov 29.03. 11:15 SO UMT
 
F1C1704 Mladá Boleslav Svitavy 29.03. 11:45 SO ZŠ Pastelka UMT
 
F1C1705 Slovan Liberec Náchod 29.03. 11:45 SO Nisa UMT
 
F1C1706 Pardubice Trutnov 29.03. 12:00 SO Ohrazenice UMT
 
F1C1707 Hradec Králové RMSK Cidlina 29.03. 12:00 SO Slavia HK UMT
 



18. kolo 06.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F1C1801 Chrudim Hradec Králové 05.04. 11:45 SO UMT
 
F1C1802 RMSK Cidlina Pardubice 05.04. 11:45 SO Hlušice
 
F1C1803 Trutnov Slovan Liberec 05.04. 14:15 SO Horní St.Město
 
F1C1804 Náchod Mladá Boleslav 06.04. 11:45 NE UMT
 
F1C1805 Svitavy Čáslav 05.04. 16:15 SO tr.2
 
F1C1806 Viktoria Žižkov Admira Praha 06.04. 11:45 NE Turínská
 
F1C1807 Jablonec Kolín 05.04. 11:45 SO ZŠ Mozartova UMT
 



19. kolo 13.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F1C1901 Jablonec Chrudim 10.04. 11:45 ČT ZŠ Mozartova UMT
 
F1C1902 Kolín Viktoria Žižkov 12.04. 11:15 SO  
 
F1C1903 Admira Praha Svitavy 12.04. 12:00 SO UMT
 
F1C1904 Čáslav Náchod 12.04. 11:15 SO  
 
F1C1905 Mladá Boleslav Trutnov 12.04. 11:45 SO ZŠ Pastelka UMT
 
F1C1906 Slovan Liberec RMSK Cidlina 12.04. 11:15 SO Měst.stad.tr.2
 
F1C1907 Pardubice Hradec Králové 02.04. 12:00 ST Ohrazenice UMT
 



20. kolo 20.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F1C2001 Chrudim Pardubice 17.04. 16:45 ČT UMT
 
F1C2002 Hradec Králové Slovan Liberec 19.04. 12:00 SO Háječek
 
F1C2003 RMSK Cidlina Mladá Boleslav 19.04. 11:45 SO Hlušice
 
F1C2004 Trutnov Čáslav 19.04. 14:45 SO Horní St.Město
 
F1C2005 Náchod Admira Praha 20.04. 11:45 NE UMT
 
F1C2006 Svitavy Kolín 19.04. 11:45 SO tr.1
 
F1C2007 Viktoria Žižkov Jablonec 23.04. 17:45 ST Turínská
 



21. kolo 27.04.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F1C2101 Viktoria Žižkov Chrudim 27.04. 11:45 NE Turínská
 
F1C2102 Jablonec Svitavy 27.04. 11:45 NE ZŠ Mozartova UMT
 
F1C2103 Kolín Náchod 26.04. 11:15 SO  
 
F1C2104 Admira Praha Trutnov 26.04. 12:00 SO UMT
 
F1C2105 Čáslav RMSK Cidlina 26.04. 11:15 SO  
 
F1C2106 Mladá Boleslav Hradec Králové 26.04. 11:45 SO Měst.stad.tr.1
 
F1C2107 Slovan Liberec Pardubice 26.04. 14:15 SO Měst.stad.tr.2
 



22. kolo 04.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F1C2201 Chrudim Slovan Liberec 04.05. 11:45 NE UMT
 
F1C2202 Pardubice Mladá Boleslav 03.05. 12:00 SO Ohrazenice UMT
 
F1C2203 Hradec Králové Čáslav 03.05. 12:00 SO Háječek
 
F1C2204 RMSK Cidlina Admira Praha 03.05. 11:45 SO Hlušice
 
F1C2205 Trutnov Kolín 03.05. 14:45 SO Horní St.Město
 
F1C2206 Náchod Jablonec 04.05. 11:45 NE UMT
 
F1C2207 Svitavy Viktoria Žižkov 04.05. 11:45 NE tr.1
 



23. kolo 11.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F1C2301 Svitavy Chrudim 10.05. 11:45 SO tr.1
 
F1C2302 Viktoria Žižkov Náchod 08.05. 11:45 ČT Bruslařská
 
F1C2303 Jablonec Trutnov 11.05. 11:45 NE ZŠ Mozartova UMT
 
F1C2304 Kolín RMSK Cidlina 10.05. 11:15 SO  
 
F1C2305 Admira Praha Hradec Králové 10.05. 12:00 SO UMT
 
F1C2306 Čáslav Pardubice 10.05. 11:15 SO  
 
F1C2307 Mladá Boleslav Slovan Liberec 10.05. 11:45 SO Astonka
 



24. kolo 18.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F1C2401 Chrudim Mladá Boleslav 17.05. 11:45 SO UMT
 
F1C2402 Slovan Liberec Čáslav 17.05. 11:15 SO Měst.stad.tr.2
 
F1C2403 Pardubice Admira Praha 18.05. 12:00 NE Ohrazenice UMT
 
F1C2404 Hradec Králové Kolín 17.05. 12:00 SO Háječek
 
F1C2405 RMSK Cidlina Jablonec 17.05. 11:45 SO Hlušice
 
F1C2406 Trutnov Viktoria Žižkov 17.05. 14:45 SO Horní St.Město
 
F1C2407 Náchod Svitavy 18.05. 11:45 NE UMT
 



25. kolo 25.05.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F1C2501 Náchod Chrudim 25.05. 11:45 NE UMT
 
F1C2502 Svitavy Trutnov 24.05. 11:45 SO tr.1
 
F1C2503 Viktoria Žižkov RMSK Cidlina 25.05. 11:45 NE Bruslařská
 
F1C2504 Jablonec Hradec Králové 25.05. 16:15 NE ZŠ Mozartova UMT
 
F1C2505 Kolín Pardubice 24.05. 11:15 SO  
 
F1C2506 Admira Praha Slovan Liberec 24.05. 12:00 SO UMT
 
F1C2507 Čáslav Mladá Boleslav 24.05. 11:15 SO  
 



26. kolo 01.06.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F1C2601 Chrudim Čáslav 01.06. 11:45 NE UMT
 
F1C2602 Mladá Boleslav Admira Praha 31.05. 11:45 SO Astonka
 
F1C2603 Slovan Liberec Kolín 01.06. 11:45 NE Měst.stad.tr.2
 
F1C2604 Pardubice Jablonec 01.06. 12:00 NE Ohrazenice UMT
 
F1C2605 Hradec Králové Viktoria Žižkov 31.05. 12:00 SO Háječek
 
F1C2606 RMSK Cidlina Svitavy 31.05. 11:45 SO Hlušice
 
F1C2607 Trutnov Náchod 31.05. 14:45 SO Horní St.Město
 



14. kolo 08.06.2014

Zápas Domácí Hosté Termín Den Hřiště
 
F1C1401 Chrudim Trutnov 28.05. 17:00 ST Slatiňany
 
F1C1402 Náchod RMSK Cidlina 08.06. 11:45 NE UMT
 
F1C1403 Svitavy Hradec Králové 07.06. 11:45 SO tr.1
 
F1C1404 Viktoria Žižkov Pardubice 06.06. 11:45 Turínská
 
F1C1405 Jablonec Slovan Liberec 08.06. 11:45 NE ZŠ Mozartova UMT
 
F1C1406 Kolín Mladá Boleslav 07.06. 11:15 SO  
 
F1C1407 Admira Praha Čáslav 07.06. 12:00 SO UMT
Příští zápas
23. kolo
NE 29.04. 16:30
Svitavský stadion
-- : --
TJ Svitavy - Holice
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
22. kolo
SO 21.04. 16:30
Slatiňany
2 : 1
Slatiňany - TJ Svitavy

góly: Jakub Škáva
Diváků: 150
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2017/2018
1.Slatiňany46:2145?X
2.Č. Třebová43:3044?X
3.Holice50:3937?X
4.M. Třebová30:2036?X
5.H. Městec34:3036?X
6.Lanškroun43:2935?X
7.Hlinsko35:2935?X
8.Chrudim B49:4533?X
9.TJ Svitavy30:3529?X
10.Choceň27:3627?X
11.Litomyšl41:3925?X
12.Polička28:4125?X
13.Dobříkov37:4524?X
14.Třemošnice27:3821?X
15.Žamberk22:4121?X
16.Moravany24:4819?X
Minulé kolo
22. kolo - SO/NE 21./22.04. 2018
Hlinsko - Polička1 : 0
H. Městec - Žamberk1 : 0
M. Třebová - Litomyšl1 : 0np
Slatiňany - TJ Svitavy2 : 1
Holice - Choceň1 : 0
Č. Třebová - Chrudim B2 : 1np
Dobříkov - Moravany5 : 1
Třemošnice - Lanškroun1 : 2np
Příští kolo
23. kolo - SO/NE 28./29.04. 2018
Chrudim B - Dobříkov- : -
Moravany - Hlinsko- : -
Žamberk - M. Třebová- : -
Litomyšl - Lanškroun- : -
Slatiňany - Třemošnice- : -
Choceň - Č. Třebová- : -
TJ Svitavy - Holice- : -
Polička - H. Městec- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Slatiňany - Svitavy 2:1 (1:1)
Sestřih


Svitavy - Třemošnice 2:0 (1:0)
Sestřih


Příští zápas - B muži
19. kolo I.A třídy
So 28.04. 16:30

Svitavy B - Vysoké Mýto B


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Dolní Újezd
3:1 (0:1)


Krátce
Út 11:06 | Jiří Petr
Změna u přípravek A
Na základě sdělení z PKFS byl turnaj KP přípravek ve Vysokém Mýtě přeložen ze soboty na neděli. Vše ve Zprávách klubu.
Příspěvky z diskuze
Martin | 21.04. 21:10
"So 21.04. 2018 16:30 Slatiňany 2:1......"
Čistému fotbalu zdar | 20.04. 22:34
"Tak za tohle se styďte, ostudy kraje!!! "
diskuze k článku - zobrazit článek
Fandasy | 07.04. 19:12
"TJ Svitavy B - TJ Sokol Rohovládova Bělá O:O, na P ..."
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Fortuna SOFICO-CZ, a.s. MŠMT
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Standa 155
2. Morava 143
3. Fanda 142
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

Otevírací doba
Denně od 10:00 do 23:00

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce