Rozpis utkání - A mužstvo (Pardubický přebor)
Zvolte sezónu: a/nebo kolo:
Vyberte tým: Pouze odehrané zápasy?
1. kolo, SO/NE 11./12.08. 2018
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     2

:

0    

logo SKP Slovan Moravská Třebová SKP Slovan Moravská Třebová
2. kolo, SO/NE 18./19.08. 2018
SK Holicelogo SK Holice

     5

:

0    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
3. kolo, SO/NE 25./26.08. 2018
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     3

:

4 np

logo MFK Chrudim B MFK Chrudim B
4. kolo, SO/NE 01./02.09. 2018
ŽSK Třemošnicelogo ŽSK Třemošnice

     2

:

0    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
5. kolo, SO/NE 08./09.09. 2018
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     0

:

2    

logo TJ Luže TJ Luže
6. kolo, SO/NE 15./16.09. 2018
FK Agria Choceňlogo FK Agria Choceň

     3

:

1    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
7. kolo, SO/NE 22./23.09. 2018
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     2

:

4    

logo FK Letohrad FK Letohrad
8. kolo, SO/NE 29./30.09. 2018
FC Hlinskologo FC Hlinsko

     2

:

3 np

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
9. kolo, SO/NE 06./07.10. 2018
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     3

:

4 np

logo TJ Svitavy TJ Svitavy
Góly Svitav: 3. Michal Čížek
26. Marek Leinweber
88. David Jukl
91. # na penalty
Sestava domácí: Janecký - P. Frank, Pešina, M. Vomáčka, Čejka - Mandlík (90. Váně), Drahoš, Klusoň, Fulík (67. Vrabec) - Frňka, Štarman (79. Kopecký)
Sestava hosté: Jílek - J. Novák, Czehowský, M. Čížek, A. Novák - Bartoš, Chlup, F. Čížek, D. Jukl - Ehrenberger (57. Horák), Leinweber
Diváci: 200
Rozhodčí: Klír (Pardubice)
Podrobnosti: ŽK: 4:2
komentář k zápasu
10. kolo, SO/NE 13./14.10. 2018
1. FC Žamberklogo 1. FC Žamberk

     3

:

0    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
11. kolo, SO/NE 20./21.10. 2018
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     2

:

3 np

logo TJ Lanškroun TJ Lanškroun
12. kolo, SO/NE 27./28.10. 2018
FK Česká Třeboválogo FK Česká Třebová

     0

:

2    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
13. kolo, SO/NE 03./04.11. 2018
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     1

:

2    

logo FK Jiskra Heřmanův Městec FK Jiskra Heřmanův Městec
14. kolo, SO/NE 10./11.11. 2018
TJ Sokol Moravanylogo TJ Sokol Moravany

     4

:

1    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
15. kolo, SO/NE 17./18.11. 2018
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     0

:

4    

logo TJ Jiskra Litomyšl TJ Jiskra Litomyšl
16. kolo, SO/NE 09./10.03. 2019
SKP Slovan Moravská Třeboválogo SKP Slovan Moravská Třebová

     3

:

2    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
17. kolo, SO/NE 16./17.03. 2019
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     2

:

1 np

logo SK Holice SK Holice
18. kolo, SO/NE 23./24.03. 2019
MFK Chrudim Blogo MFK Chrudim B

     4

:

0    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
19. kolo, SO/NE 30./31.03. 2019
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     1

:

3    

logo ŽSK Třemošnice ŽSK Třemošnice
20. kolo, SO/NE 06./07.04. 2019
TJ Luželogo TJ Luže

     3

:

0    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
21. kolo, SO/NE 13./14.04. 2019
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     1

:

2 np

logo FK Agria Choceň FK Agria Choceň
22. kolo, SO/NE 20./21.04. 2019
FK Letohradlogo FK Letohrad

     3

:

0    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
23. kolo, SO/NE 27./28.04. 2019
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     --

:

--    

logo FC Hlinsko FC Hlinsko
24. kolo, SO/NE 04./05.05. 2019
TJ Svitavylogo TJ Svitavy

     --

:

--    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
25. kolo, SO/NE 11./12.05. 2019
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     --

:

--    

logo 1. FC Žamberk 1. FC Žamberk
26. kolo, SO/NE 18./19.05. 2019
TJ Lanškrounlogo TJ Lanškroun

     --

:

--    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
27. kolo, SO/NE 25./26.05. 2019
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     --

:

--    

logo FK Česká Třebová FK Česká Třebová
28. kolo, SO/NE 01./02.06. 2019
FK Jiskra Heřmanův Městeclogo FK Jiskra Heřmanův Městec

     --

:

--    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
29. kolo, SO/NE 08./09.06. 2019
TJ Sokol Dolní Újezdlogo TJ Sokol Dolní Újezd

     --

:

--    

logo TJ Sokol Moravany TJ Sokol Moravany
30. kolo, SO/NE 15./16.06. 2019
TJ Jiskra Litomyšllogo TJ Jiskra Litomyšl

     --

:

--    

logo TJ Sokol Dolní Újezd TJ Sokol Dolní Újezd
Příští zápas
23. kolo
NE 28.04. 16:30
Moravany
-- : --
Moravany - TJ Svitavy
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
22. kolo
NE 21.04. 16:30
Svitavský stadion
6 : 1
TJ Svitavy - H. Městec

góly: David Juřík 3, Adam Novák, Jakub Škáva, Vojtěch Drašar
Diváků: 180
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2018/2019
1.Lanškroun57:1650?X
2.Letohrad52:2446?X
3.M. Třebová49:2446?X
4.Litomyšl54:3843?X
5.Hlinsko51:3639?X
6.TJ Svitavy41:3838?X
7.Chrudim B65:4237?X
8.Č. Třebová41:3335?X
9.Holice43:4533?X
10.Luže45:5330?X
11.Moravany45:5530?X
12.H. Městec31:4928?X
13.Choceň32:4827?X
14.Třemošnice30:5320?X
15.Dolní Újezd26:6114?X
16.Žamberk19:6612?X
Minulé kolo
22. kolo - SO/NE 20./21.04. 2019
Hlinsko - Moravany3 : 2
TJ Svitavy - H. Městec6 : 1
Choceň - M. Třebová0 : 2
Luže - Holice4 : 5
Třemošnice - Chrudim B2 : 3np
Letohrad - Dolní Újezd3 : 0
Žamberk - Č. Třebová1 : 2
Litomyšl - Lanškroun0 : 1np
Příští kolo
23. kolo - SO/NE 27./28.04. 2019
Třemošnice - Litomyšl- : -
Holice - Choceň- : -
Č. Třebová - Lanškroun- : -
Dolní Újezd - Hlinsko- : -
Chrudim B - Luže- : -
M. Třebová - Letohrad- : -
Moravany - TJ Svitavy- : -
H. Městec - Žamberk- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy – H. Městec 6:1 (3:0)
Sestřih branek

Příští zápas - B muži
19. kolo I.A třídy
Ne 28.04. 15:00

Kunčina - Svitavy B


Poslední zápas - B muži
Svitavy B - Načešice
2:0 (1:0)


Příspěvky z diskuze
Standa | 11.04. 19:05
"Jasné, přeju šťastné tipy. Standa "
Morava | 11.04. 18:33
"zdravím , pohoda o nic nejde je to jen hra a souhr ..."
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Fortuna Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Standa 166
2. Fanda 157
3. Morava 145
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce