Krajský přebor ml. žáků - sobota 12.10.2019 /11:15 - 12:30/
místo: Pardubičky - fotbalový stadion
soupeř : PARDUBIČKY
nominace: Leitner Matěj /G/ Přikryl Vojtěch, Jonáš Jáchym, Popilka Matěj, Hnát Jan, Hnát Jakub, Flídr Matěj, Janko Adam + r. 2008 Laky Tadeáš , Milota Štěpán, Schejbal Adam, Korec Vojtěch, Vavřín Dominik, Knudsen Jindřich
sraz nejpozději v 07:25 hod. na Svitavském stadionu /tribuna/ - odjezd autobusem v 07:30 hod. /v případě vlastní dopravy dejte vědět /
zápasové dresy sebou /obě sady/+ klubové oblečení
Vedoucí akce : Martin Flídr + Luděk Hnát
liga ml. žáku U 13 skupina "D" - neděle 13.10.2019 /10:00 - 12:00/
místo: UMT Lány
soupeř : FK ČÁSLAV
nominace: Leitner Matěj /G/, Hnát Jakub /G/, Fejt Dominik, Olšán Tomáš, Bauer Josef, Oblouk Samuel, Hořínek Daniel, Dvořák Enrico, Švec Jáchym, Dvořák Štěpán, Popilka Matěj, Vavřík Matyáš
sraz nejpozději v 09:00 hod. na UMT Lány
zápasové dresy sebou /obě sady/ + klubové oblečení
Vedoucí akce : Martin Komoň
1. | Horní Ředice | 59:23 | 46 | ? | X |
2. | Lanškroun | 45:22 | 43 | ? | X |
3. | Libišany | 56:37 | 43 | ? | X |
4. | Svitavy | 41:20 | 40 | ? | X |
5. | Česká Třebová | 55:27 | 39 | ? | X |
6. | Litomyšl | 36:23 | 34 | ? | X |
7. | Vysoké Mýto B | 30:30 | 32 | ? | X |
8. | Lázně Bohdaneč | 37:31 | 30 | ? | X |
9. | Choceň | 42:44 | 25 | ? | X |
10. | Holice | 36:45 | 25 | ? | X |
11. | Heřmanův Městec | 31:40 | 24 | ? | X |
12. | Pardubičky | 30:38 | 22 | ? | X |
13. | Prosetín | 22:41 | 16 | ? | X |
14. | Přelouč | 18:34 | 14 | ? | X |
15. | Třemošnice | 14:41 | 12 | ? | X |
16. | Moravany | 20:76 | 8 | ? | X |
Svitavy - Choceň | 1 : 1 |
Třemošnice - Heřmanův Městec | 0 : 0 |
Lanškroun - Přelouč | 3 : 2 |
Horní Ředice - Litomyšl | 3 : 2 |
Prosetín - Libišany | 3 : 3 |
Vysoké Mýto B - Česká Třebová | 4 : 5 |
Lázně Bohdaneč - Moravany | 5 : 1 |
Pardubičky - Holice | 5 : 1 |
Česká Třebová - Prosetín | - : - |
Libišany - Horní Ředice | - : - |
Litomyšl - Lanškroun | - : - |
Přelouč - Svitavy | - : - |
Choceň - Pardubičky | - : - |
Holice - Moravany | - : - |
Třemošnice - Lázně Bohdaneč | - : - |
Heřmanův Městec - Vysoké Mýto B | - : - |