Doplňkové sportovní programy Sportovního Střediska Mládeže
Sportovní Středisko Mládeže FAČR » Doplňkové sportovní programy Sportovního Střediska Mládeže

 

Technický Atletický Trénink (TAT) pro U8-U11

Specializovaný atletický trénink pro nácvik a zdokonalování základních technik běhání.

 

Speciální Sportovní Příprava (SSP) pro U8-U15

Specializovaný trénink pro nácvik a zdokonalování atletické průpravy, gymnastiky, akrobacie, úpolových cvičení, core systému a kompenzační cvičení.

 

Sportovní Hry pro U12-U15

Všeobecná sportovní příprava zaměřená na míčové a další sportovní hry.

 

Plavání pro U12-U15

Programu plavání se mohou v lichá úterý od 19:00 do 19:30 a ve středu od 18:30 do 19:00 účastnit také rodiče.

 

U12+U13 - lichá úterý

HRÁČI - příchod na bazén 18:15 (sraz v 18:10)

plavecký trénink s trenérkou plavání 18:30-19:00

volné plavání 19:00-19:30

převlečení/odchod 19:30-19:45

cena pro hráče za 90 minut včetně převlečení (sazba pro zákl.školy, družiny SY): 50 Kč

 

RODIČE - příchod na bazén 18:45

volné plavání 19:00-19:30

převlečení/odchod 19:30-19:45

cena pro rodiče za 60 minut včetně převlečení (sazba pro zákl.školy, družiny SY): 40 Kč

 

U14+U15 - liché středy

HRÁČI - příchod na bazén 17:55 (sraz v 17:40)

plavecký trénink s trenérkou plavání 18:00-18:30

volné plavání 18:30-19:00

převlečení/odchod 19:00-19:15

cena pro hráče za 90 minut včetně převlečení (sazba pro zákl.školy, družiny SY): 50 Kč

 

RODIČE - příchod na bazén 18:45

volné plavání 18:30-19:00

převlečení/odchod 19:00-19:15

cena pro rodiče za 60 minut včetně převlečení (sazba pro zákl.školy, družiny SY): 40 Kč

 

Cenu platí hráči/rodiče na místě na pokladně bazénu. Doprovod zajišťuje realizační tým ve spolupráci s rodiči.

Příští zápas
11. kolo
NE 20.10. 15:00
Svitavský stadion
-- : --
Svitavy - Horní Ředice
sledovat ŽIVĚ
Poslední zápas
10. kolo
NE 13.10. 15:00
Lanškroun
3 : 1
Lanškroun - Svitavy

góly: Michal Horák
Diváků: 168
záznam utkání
Tabulka
Pardubický krajský přebor 2019/2020
1.Holice35:1027?X
2.Luže30:1923?X
3.Chrudim B41:1122?X
4.Moravany31:2022?X
5.Lanškroun36:2218?X
6.Heřmanův Městec15:1118?X
7.Třemošnice16:1318?X
8.Litomyšl24:1617?X
9.Moravská Třebová25:2216?X
10.Česká Třebová14:2412?X
11.Choceň17:3412?X
12.Svitavy25:2211?X
13.Horní Ředice15:2410?X
14.Pardubičky16:357?X
15.Polička12:364?X
16.Rohovládova Bělá8:413?X
Minulé kolo
10. kolo - SO/NE 12./13.10. 2019
Moravská Třebová - Chrudim B2 : 1
Heřmanův Městec - Pardubičky1 : 0
Horní Ředice - Luže3 : 1
Lanškroun - Svitavy3 : 1
Rohovládova Bělá - Třemošnice1 : 2
Holice - Moravany1 : 2
Česká Třebová - Polička3 : 2np
Choceň - Litomyšl3 : 2
Příští kolo
11. kolo - SO/NE 19./20.10. 2019
Litomyšl - Česká Třebová- : -
Chrudim B - Choceň- : -
Polička - Lanškroun- : -
Třemošnice - Moravská Třebová- : -
Luže - Heřmanův Městec- : -
Svitavy - Horní Ředice- : -
Moravany - Rohovládova Bělá- : -
Pardubičky - Holice- : -
Návštěvnost

TéJé TV
Svitavy - Česká Třebová 6:0 (5:0)
Sestřih branek


Choceň - Svitavy 4:2 (3:1)
Sestřih branek


Příští zápas - B muži
11. kolo I.A třídy
SO 19.10. 15:00
Svitavský stadion
hřiště č.2

Svitavy B - Proseč


Poslední zápas - B muži
FC Jiskra 2008 - Svitavy B
2:3 (2:0) Pen: 1:3


Krátce
Čt 14:49 | Jiří Petr
Pozor - změna !!
Na základě vyjádření SPORTESu a po dohodě klubů budou sobotní utkání KP žáků a mužů B v I.A tř. odehrána v původním termínu i čase, ale na UMT v Lánech.
Příspěvky z diskuze
Fandasy | 05.10. 20:48
"TJ Svitavy B - Načešice 1:O ( O:O). Důležité 3 bod ..."
Pozorovatel | 23.09. 22:56
"Tyhle anonymní příspěvky fandy Žamberka-to může ps ..."
diskuze k článku - zobrazit článek
Provozovatel sportovišť
Sportes Svitavy

Maxi-tip
Fanoušek
Generální partner
Partneři
Schaeffler SOFICO-CZ, a.s. MŠMT Pardubický kraj
Soutěž
 Jméno (přezdívka) Bodů
1. Fanda 63
2. Morava 56
3. Standa 4
Restaurace
Restaurace Pod hodinami
Restaurace Pod hodinami

www.hodiny-svitavy.cz
© 2004-2013 TJ Svitavy fotbal | psí oblečky od českého výrobce