Novinky
oblast komentář k zápasu

Áčko Holicím uštědřilo vysokou porážku. Domácí fanoušci byli s výkonem jejich týmu nadmíru spokojeni

Út 01.05.2018, 20:13 - oblast: komentář k zápasu - vložil: Fery - zobrazeno: 524x

Svitavy – Holice 5:0

Nečekaně hladký výsledek se zrodil po jednoznačném průběhu utkání. Hosté v ničem nepřipomínali přední mužstvo přeboru, hrálo se za převahy s chutí hrajících domácích, kteří si vytvářeli řadu gólových šancí a protože byli i dostatečně produktivní, tak skóre narůstalo. Hlavně ve druhém poločase byla svitavská převaha jasně patrná a to zůstaly některé příležitosti nevyužity, jinak by byl holický výprask ještě krutější.

Oldřich Palla, vedoucí mužstva TJ Svitavy: Do první šance se dostali hosté, kdy šel Václavek sám na Jílka, ale ten ho vychytal. Potom jsme začali hrát my, vytvářeli si šance, po přímém kopu Jukla, který na zadní tyči poslal do sítě Michal Čížek a následně z penalty po faulu na Juříka jsme si do poločasu vypracovali dvoubrankové vedení. Také po změně stran jsme pokračovali v aktivní hře a přidávali další branky po pěkných akcích, kterými jsme přehrávali soupeřovu obranu. Bylo to od nás velmi povedení utkání, které se muselo líbit také divákům.

VIDEO - sestřih branek

FAKTA:
Diváků: 210. Rozhodčí: Štěpánek (Chrudim). Podrobnosti: ŽK: 0:2
Sestava domácí: Jílek – J. Novák, Jukl, M. Čížek, Czehowský (63. Vacek) – Chlup (78. Scheib), F. Čížek, Škáva (69. Bartoš), Juřík (72. A. Novák) – Svoboda, Frolo
Sestava hosté: Kovařík (58. Navrátil) – Machatý, Chvála (66. Růžička), Kopřiva (69. Shejbal), Rosůlek – Bydžovský, Koblížek (77. Prokop), Kaufman, Křtěn – Václavek (58. Stárek), Ručka